Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

Major me ubio u pojam...znala sam da sam u problemu, ali nisam znala u kolikom...kuku i lele [panic] [panic] [panic]

Ali vec par meseci funkcionise princip 3 pica, kad izadjem, a nesto i ne izlazim...na gajbi ni kap...tako da je sve pod kontrolom...nego sto je dosadno u pm [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


Kostić

ja sve tripujem da onaj jadni rade ide za tobom kad se uneredi¹ i obavlja kuæne poslove dok ti sedi¹ naopaèke u kadi nebili iz tebe iscurelo pivo... take rupe ni pokojni Gojko sa sedmog, Kralj nortorije nije imo, a umro jadan od neke leve bolesti

Major

Citat: navajo poslato 24 Maj, 2017, 15:44
Major me ubio u pojam...znala sam da sam u problemu, ali nisam znala u kolikom...kuku i lele [panic] [panic] [panic]

Ali vec par meseci funkcionise princip 3 pica, kad izadjem, a nesto i ne izlazim...na gajbi ni kap...tako da je sve pod kontrolom...nego sto je dosadno u pm [rofl] [rofl] [rofl]

Ma jok bre ti si jos u pocetnim stepenima[rofl] [rofl] [rofl] imas ti jos da gulis [rofl]

navajo

Rade ode na spavanje kao kokoska...nit pije, nit lumpuje...ne znam kako mu nije dosadno u zivotu.

Samo me pozove sutradan da vidi jesam li uspela da nadjem put do kuce...hahahaha

Pocetni vraga....svako malo uvodim pravilo 3 pica...u pm...cim taj pocetni pocne da se pretvara u hronicni...hahaha

mrle

Citat: navajo poslato 24 Maj, 2017, 15:44

Ali vec par meseci funkcionise princip 3 pica, kad izadjem, a nesto i ne izlazim...na gajbi ni kap...tako da je sve pod kontrolom...nego sto je dosadno u pm [rofl] [rofl] [rofl]

isto tako, èak mi ta tri piva sada ok dovoljno.

Lazic


Hurricane


Lazic

Èasna reè, evo samo ¹to nisam legao, a ne pije mi se vi¹e...

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


misa-pei

Poslednjih nekoliko godina je poèelo slabo da mi se pije pivo. Rakija ide lepo, ali pivo, moje omiljeno, nikako. De¹ava se da mi stoji, stoji pa bacim neotvoreno jer je pro¹ao rok.

Odem kod doktorke i po¾alim joj se. Neopisivo je ¹ta mi je sve rekla uprkos Hipokritovoj zakletvi :D :D :D :D Od onda, popijem tu i tamo poneko, ali ni izbiza kao ranije.
Država je najveći neprijatelj naroda

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Major

Citat: misa-pei poslato 25 Maj, 2017, 01:22
Poslednjih nekoliko godina je poèelo slabo da mi se pije pivo. Rakija ide lepo, ali pivo, moje omiljeno, nikako. De¹ava se da mi stoji, stoji pa bacim neotvoreno jer je pro¹ao rok.

Odem kod doktorke i po¾alim joj se. Neopisivo je ¹ta mi je sve rekla uprkos Hipokritovoj zakletvi :D :D :D :D Od onda, popijem tu i tamo poneko, ali ni izbiza kao ranije.

Meni se to isto desilo.
I onda sam shvatio da je problem u meni, a ne u pivu jer sam ga zapostavio :D
Sad pijem redovno i sve je ok :D

Lazic

Znaèi moram i kad ne bi... ;D

Kostić

boktejebo, koliko alkoholièara a meni sole pamet ¹to pijucnem ponekad pomalo ;D pivo je postalo zlo. ja popijem dva crna èetvrtkom u bifeu i sutra mi ceo dan bude ko da sam umro. sad sam sa vratio na crno vino. od njega budem ¾iv. i poneku rakijcu ;D

Lazic

Vidi i ja sam sinoæ popio crno i ba¹ mi nije leglo... Tj, nije mi smetalo samo mi se vi¹e nije pilo posle... :D

Kostić

posle mo¾e i voda ili ruski kvas. ja æu veèeras po kile crnog pa posle kvas i do jaja. pivo je zaozbiljno postalo jako èudno. pravi rupe u glavi. ne raèunam kvalitetna piva iz uvoza... ona od po pet ¹est evra ;D

Lazic

Neku drogu sipaju u pivo... :o

UFF

Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2017, 10:03
Vidi i ja sam sinoæ popio crno i ba¹ mi nije leglo... Tj, nije mi smetalo samo mi se vi¹e nije pilo posle... :D

pa kad si pio kod mene pre toga, ili se to ne racuna a?