Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


navajo

Da znas vala...upadoh u depresiju od treznoæe...hahahaha

Major

Uh depresija je opaka.. Alkohol pod obavezno uzimaj sto pre!

Lazic

Citat: Hattrick poslato 23 Maj, 2017, 03:50
Pisali mi komunalci 5.000 za parkiranje u Strahinjica Bana, jer sam, posto sam oslobodio grad, bio parkiran na putu. Nikad nisam platio i stiglo mi preinacenje u 5 dana zatvora, u preporucenom pismu koje sam primio. Sta da radim, da platim, da odlezim, da se pravim lud, ili da pucam kroz vrata kad dodju da me privode ? :D
Opcija 3... Provereno deluje... ;D


@Kostiæ:
Jbg, ja mogu da begam do 150-160 i to je to ¹to se tièe ubrzanja... Uhvatiæe i 180 al' mu treba dva dana... ;D


@Navajo:
Na pravo mesto si do¹la za umereno pijenje... ;D

navajo


Lazic

Ne zezam, ne pamtim vi¹e kad sam se napio na nekom dru¾enju da ima smisla flip up kaciga... ;D

Major

Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2017, 17:04
Ne zezam, ne pamtim vi¹e kad sam se napio na nekom dru¾enju da ima smisla flip up kaciga... ;D

[povracanje] [povracanje] [povracanje]
A zato prave te flip up kacige.. U kakvom sam ja neznanju ziveo do sada..  [panic]


Lazic

P'da, otvori¹ i pegla¹, ne mora¹ ni da silazi¹ sa motora... :o ;D

Major

Sad znam.. Otvorio si mi oci :D

navajo

Ja nikad ne povracam, samo ne mogu da se setim kako sam dosla kuci...kad legnem da spavam resetuje mi se poslednjih par sati.

Probudim se ujutru, sminka uredno skinuta, sociva izvadjena, garderoba u masini, jakna na terasi na luftiranju zbog dima...dok sam imala psa, uredno prosetan...sve po PS-u...a ja nemam piojma jer se nicega ne secam...koji je to stadijum...uzas [panic] [panic]

Glava Dole

Hahahha isto... povratio nikad nisam, bar da ja znam... eventualno kad ustanem ujutru mucnina ako preteram, al ni onda ne povracam... a isto i sto se secanja tice... jedva me ubedise u urgentnom da sam ja uopste vozio... poslednja slika meni u glavi kako pijem s drustvom... tek kad su 2 policajca potvrdila i jedan doktor poverovao sam... toliko je bila velika rupetina u glavi :) A da dodjem normalno kuci i ne secam se kako sam dosao mi se samo jednom desilo... raspitao sam se posle da li sam dosao pesice ili taxijem [rofl]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Citat: navajo poslato 24 Maj, 2017, 13:10
Ja nikad ne povracam, samo ne mogu da se setim kako sam dosla kuci...kad legnem da spavam resetuje mi se poslednjih par sati.

Probudim se ujutru, sminka uredno skinuta, sociva izvadjena, garderoba u masini, jakna na terasi na luftiranju zbog dima...dok sam imala psa, uredno prosetan...sve po PS-u...a ja nemam piojma jer se nicega ne secam...koji je to stadijum...uzas [panic] [panic]

Токсикоманска фаза се јавља као неодољива потреба за уносом алкохолних пића, пратећу физичком зависношћу (губитак контроле и немогућство заустављања и престанка конзумације ткз. феномем прве чаше - неодољива жеља за пијењем која се наставља до потпуног пијанства). Једном изгубљена контрола уноса алкохола, остаје иреверзибилна. Карактеришу је „прекид филма“ или алкохолна амнезија, која се односи на потпуно или делимично не сећање за период пијанства. Немогућност апстиненције у виду свакодневних напијања и пад толеранције на унос алкохола, што уједно и карактерише последњи, вишегодишњи стадијум алкохолизма, где сада особу и најмање количине алкохола обарају и утичу на квалитет свести.

Evo sad znas i koja si faza [rofl]

megaidiot

ili sto bi rekli panduri u zapisniku 'lice nije u stanju da rekonstruise dogadjaje'.

navajo

E, zato sam ja uvela pravilo 3 pica...kad izadjem mogu da popijem 3 necega i to je to...nema dalje, koliko god hocu da crknem koliko mi se pije...isto tako ne kupujem alkohol za kod kuce....ja sam cudan spoj totalne porocnosti i volje...brljam samo tako ali kad kazem kraj, onda je stvarno kraj i nema popustanja:)

Tako sam i prestala da pusim preko noci posle vise od 20 godina staza, kada sam dosla do 3 kutije dnevno...samo sam rekla kraj i nikada vise ni dim nisam povukla, evo vec par godina...niti bih ikad, niti imam ikakvu zelju...samo resis problem u glavi i to je to...mi smo ti koji hrane sopstvene slabosti i poroke i dajemo im snagu:)

megaidiot

nikad ne reci nikad, tako sam i ja krljao 2-3 pakle dnevno, pa prestao odjednom. i nikad vise i ne treba mi i kurac palac i prodje pet godina i onda dobijem dete.
i tako sad se cimam sa samim sobom svaki dan da opet batalim, mada me sve vise i zabole da se cimam.

mali_zmaj

Naravno pravilo tri piæa,tri dvoguze pive!!  He He
jin-jang

Glava Dole


navajo

hahahahahaha....eh, kamo srece da su tolika...3 piva ili 3 spricera...to je to

Nema sanse sto se tice cigara...za ovih par godina koliko ne pusim su mi se takva sranja naredjala da je dobro da nisam zavrsila u Lazi, pa opet mi nije palo na pamet da zapalim...to vise i ne postoji u mojoj svesti kao nacin resavanja anksioznosti...ni ne secam se da sam ikad pusila...luda glava:)

Lazic

Citat: Major poslato 24 Maj, 2017, 13:52
Citat: navajo poslato 24 Maj, 2017, 13:10
Ja nikad ne povracam, samo ne mogu da se setim kako sam dosla kuci...kad legnem da spavam resetuje mi se poslednjih par sati.

Probudim se ujutru, sminka uredno skinuta, sociva izvadjena, garderoba u masini, jakna na terasi na luftiranju zbog dima...dok sam imala psa, uredno prosetan...sve po PS-u...a ja nemam piojma jer se nicega ne secam...koji je to stadijum...uzas [panic] [panic]

Токсикоманска фаза се јавља као неодољива потреба за уносом алкохолних пића, пратећу физичком зависношћу (губитак контроле и немогућство заустављања и престанка конзумације ткз. феномем прве чаше - неодољива жеља за пијењем која се наставља до потпуног пијанства). Једном изгубљена контрола уноса алкохола, остаје иреверзибилна. Карактеришу је „прекид филма“ или алкохолна амнезија, која се односи на потпуно или делимично не сећање за период пијанства. Немогућност апстиненције у виду свакодневних напијања и пад толеранције на унос алкохола, што уједно и карактерише последњи, вишегодишњи стадијум алкохолизма, где сада особу и најмање количине алкохола обарају и утичу на квалитет свести.

Evo sad znas i koja si faza [rofl]

Dobro je, jo¹ mogu da pijem... ;D