Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

realno, sa uffom i treznim i pijanim uvek na motor :D :D :D kosta sela sam i kod tebe na motor :D al sto reèe lazic ja nisam merodavna :D :D :D ja sam isla i na stunt voznje  u sorcu i majici bez kacige, i evo sad imam poziv da idem na navak kao suvozaè da drzim gumu u krivini :D :D :D ja realno kao suvozaè nisam merodavna jer sto kaze moj brat ti jebeno imas death wish :D :D :D :D al zato kad vozim onda ne pijem, jer pojma nemam da vozim al volela bi da naplatim stetu :D :D :D a kao suvozaè jbg nije moj motor :D :D :D a za sebe nesto ne brinem toliko :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: navajo poslato 22 Maj, 2017, 10:49
Mislim da po novom zakonu to izbegavanje vise ne funkcionise...okrpili tu rupu..treba naci novu:)
Okrpili paju... ;D

Inaèe, za 22 godine, jednom sam imao 0.38, 2011(zastarelo), jednom 0.42, 2011(zastarelo), jednom 0.76, 2013(zastarelo) i jedini put kad me pandur molio da ne be¾im da ne bi on najebao 1.27, 2015(do novembra se krijem)... ;D Dal' treba da napomenem da sat posle bombe naduvam 0.22... :o ;D

Znaèi kako æemo prvom prilikom da pijemo "sokove", nisi svesna... ;D ;D ;D


@Uff:
A ba¹ sam se pitao ko daje ¾eni minuse zato ¹to je ¾ena... :o [rofl]


@Megaidiot:
Ni¹ta ne mo¾e da se desi ni kad presuda postane pravosna¾na ako ne mogu da te privedu "pravdi"... ;D ;D ;D


@Ukii:
Al' ¹to svaki dan bar par lubenièara dobije ¾elju da se trka... :o [facepalm] Daleko od toga da bi mogao da na otvorenom pobegnem bilo kom tdi motoru iz 21-og veka, ali koliko treba biti glup da se trka¹ sa motorom kroz grad... :o [facepalm]





Hattrick

Pisali mi komunalci 5.000 za parkiranje u Strahinjica Bana, jer sam, posto sam oslobodio grad, bio parkiran na putu. Nikad nisam platio i stiglo mi preinacenje u 5 dana zatvora, u preporucenom pismu koje sam primio. Sta da radim, da platim, da odlezim, da se pravim lud, ili da pucam kroz vrata kad dodju da me privode ? :D

Andreja

Tvorza tebra, zato ¹to za¹to da ne :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

laziæu, pobego bi mu za dobar dan. osim na auto putu ;D hatrike, da se pravim lud je do jaja ;D

Major

Ili plati ili izbegavaj.. zatvor ti je malo glupa opcija za tako male novce :)

Kostić

jedino da ga presretnu na ulici, jer nije trenutno kuæi, oti¹o do kru¹evca, doæe za tri dana. al 5 crvenih u d¾epu i nema brige i da ga presretnu. nose uplatnice sa sobom, pa kad te navataju opet ima¹ fore da plati¹ nevezano za re¹enje. neæe oni tebe u zatvoru nego oæe pare. ako proðe dve godine, sve pada u vodu. ode¹ tamo sutradan, posle dve godine, nasmeje¹ se i ka¾e¹, am sori, skidaj fiktivnu. tako je bar bilo do sad

Glava Dole

Citat: Hattrick poslato 23 Maj, 2017, 03:50
Pisali mi komunalci 5.000 za parkiranje u Strahinjica Bana, jer sam, posto sam oslobodio grad, bio parkiran na putu. Nikad nisam platio i stiglo mi preinacenje u 5 dana zatvora, u preporucenom pismu koje sam primio. Sta da radim, da platim, da odlezim, da se pravim lud, ili da pucam kroz vrata kad dodju da me privode ? :D

Dakle, cim se spominje cacak to je i kod mene 100%... isto 5000, isto nisam platio, ima je u registru... aj jos neko pa idemo svi zajedno u zatvor da pravimo zurku ;D

navajo

Mene su uhvatili jedan jedini put i odmah me vodili da im sviram prison blues...blejala sam u stanici do ujutru....grrrrr

Ja ne umem da pijem malo, jer kad krenem ne umem da se zaustavim...prema tome lakse mi je da ne pijem uospte nego da pijem malo, a i ne zelim da strepim da li cu da ostanem bez dozvole ili da mi milicija ponovo uznemirava matorce u sred noci...dovoljno puta su im zvonili na vrata za sve ove godine...red je da malo odmore:)

A pri tom sam i malo preterivala sa alkoholom tako da sam sada na maloj pauzi...nema vise odvaljivanja...a na blowjob-u je dosadno i kad si pijan a kamoli trezan...neka hvala

Major

Sta god da se radi najvaznije je da se preteruje :D

DebeliZmaj

Citat: Milos96 poslato 23 Maj, 2017, 11:27
Citat: Hattrick poslato 23 Maj, 2017, 03:50
Pisali mi komunalci 5.000 za parkiranje u Strahinjica Bana, jer sam, posto sam oslobodio grad, bio parkiran na putu. Nikad nisam platio i stiglo mi preinacenje u 5 dana zatvora, u preporucenom pismu koje sam primio. Sta da radim, da platim, da odlezim, da se pravim lud, ili da pucam kroz vrata kad dodju da me privode ? :D

Dakle, cim se spominje cacak to je i kod mene 100%... isto 5000, isto nisam platio, ima je u registru... aj jos neko pa idemo svi zajedno u zatvor da pravimo zurku ;D

loshmi aka obrva aka depilirani ... :) bicesh popularan ..
mozda i neki dinar uzmes ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

Citat: Major poslato 23 Maj, 2017, 12:08
Sta god da se radi najvaznije je da se preteruje :D
kako kazu: ima meru, pije dok se ne usere.  [rofl] [rofl] [rofl]

Major


navajo

E, taj sam...zato sam i uvela za kaznu pravilo tri pica, za kaznu...dok ne zasluzim ponovo...hahahahaha


Kostić

o bo¾e., razboleæe¹ se bre ;D

navajo

Vec mi nije dobro...hahahaha

Major

Do kad ti traje ta kazna [rofl]

Kostić

ima dobra ustanova za leèenje. zove se BIFE ;D no ti glumi¹ neko bledilo, neæe gospoja da vozi treznog ðoleta., ccc a sa bja su te garan proterali, èim su èuli da si alko mafija ;D

Kostić

Citat: Major poslato 23 Maj, 2017, 13:09
Do kad ti traje ta kazna [rofl]


dok ne dospe na neki na¹ sastanak ;D

navajo

 [rofl] [rofl] [rofl]

Kazna traje dok je ne prekrsim...hahahaha