Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

viper

&mali zmaj

To za revoluciju je nam odavno poznato, problem je samo ¹to neæe niko da je pokrene
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bigbad86

Da pobijes sva govna u zemlji, izrodili bi mi opet neka nova...

mali_zmaj

JBG. Kad smo naopaki!!! Ukrivo,nastranu!! JOKS  (jebo nas onaj ko nas sastavi)  ;)
jin-jang

UFF

opustite se bre, sta nam fali? niste rodjeni retardirani ili nepokretni, ne zivite u africi i ne umirete od gladi, zivot je lep :)
ove sam dok nam ne povezu maticni broj sa radnom knjizicom i bankovnim racunom bez zastarevanja novcanih kazni
onda odoh trajno u egipat ili tajland da prozivim ostatak opusteno  [hello]

mali_zmaj

kod nas ako ne platis kaznu,ne mozes registrovati auto,motor,ne mozes isti prodati,tj. mozes ali kupac ga nece moci registrovati do god prijasnji vlasnik ne izmiri dugovanja..,pa ti vidi...
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

pa vozila registrujes na maloletnu decu...imas pravo...ili na stare roditelje...i to imas pravo.....zakon se uvek moze izigrati samo je pitanje da li se uvek isplati....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Otkad moze na maloletnu decu? Kad sam ja bio maloletan uradio ugovor na svoje ime i kad otisao da overim u sud ovaj mi kaze ti si maloletan tvoj potpis ne znaci nista... a imao sam cak i licnu kartu...

UFF

Citat: mali_zmaj poslato 25 Februar, 2016, 21:59
kod nas ako ne platis kaznu,ne mozes registrovati auto,motor,ne mozes isti prodati,tj. mozes ali kupac ga nece moci registrovati do god prijasnji vlasnik ne izmiri dugovanja..,pa ti vidi...

ja nisam vlasnik nijednog svog vozla
bar ne sto se tice saobracajnih dozvola

Hattrick

Meni je u Srbiji odlicno.  :)
Cak stavise, ne odlicno, nego bukvalno do jaja.  [thumb_up]
Kome nije, siroko mu polje, zna gde je granica, pa nek ide tamo gde misli da ce mu biti bolje.
Meni takodje, ako jednog dana ne bude vise odgovaralo do te mere kako neki opisuju, znam gde je aerodrom.  :)
A do tada, nema potrebe samo cvileti, sve full, pun gas.  :)

SrpskiDzedaj011

Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Februar, 2016, 17:45
Pisano. Rezultat - isto kao i pre toga. Pisale i neke kom¹ije. Rezultat - isti! Da li misli¹ da ja imam vremena samo time da se bakæem u ¾ivotu?!
Стварно нисам ништа мислио на ту тему али верујем да је тешко и да се "нема" времена.... ал добро је па имамо сви времена да напишемо коју по форумима....
Увек се сетим једног инструктора.... пробао си - колико пута?! Али добро, то сам ја.... сви смо ми другачији.
Citat: viper poslato 25 Februar, 2016, 21:21
&mali zmaj

To za revoluciju je nam odavno poznato, problem je samo ¹to neæe niko da je pokrene
Е то по питању револуције и покретања је најсимпатичније.
I have to return some video tapes....

mi¹ko_kolo

Najlak¹e je sada omalova¾iti moj poku¹aj i prebaciti na ironiju.
Prijem stranaka u sekratarijatu za saobraæaj je:
- Sektor za privremeni i planirani re¾im saobraæaja, radnim danima od 9 do 11 i od 14 do 15.30 èasova.
- Sektor za privremeni i planirani re¾im saobraæaja - Odeljenje za plansku dokumentaciju, radnim danima od 8.30 do 10.30 èasova.
- Sektor za tehnièko regulisanje saobraæaja, utorkom i èetvrtkom od 9 do 12 èasova.
To znaèi da bih ja morao svaki put da uzimam slobodan dan, da bih mogao da izlo¾im problem. Misli¹ li da ja to mogu?! Penzioner nisam, imam blizance od tri godine, radim dodatni posao, naði mi ti slobodno vreme za viðanja sa birokratskim pacovima, koje u su¹tini boli patka za sve nas zajedno.
Naravno, tebi je sve to poznato ali po¹to i sam radi¹ za dr¾avu uop¹te ne oèekujem da se saglasi¹ sa mnom.

SrpskiDzedaj011

Најлакше?! Коришћење стилских фигура у неформалном и формалном разговору ипак захтева добру концентрацију а пре свега општу и емотивну интелигенцију.... такође и за капирање истих.

Али да не дужим.... не могу да ти тражим слободно време али могу да ти саветујем слање представки електронским путем, ангаживањем правног заступника или чак писање овлашћења одређеном лицу које можда има или може да нађе слободно време за такве неке послове.... питање твојих приоритета.

Обзиром на то да си се жалио на форуму, одвојио сам време, прочитао твоју поруку јер сам мислио да ти је битно....и хтео сам да помогнем.... имао ти очекивања од мене или не.... али капирам да преовлада тај став тј предрасуда коју имаш према мени, што је опет сасвим ок, не осуђујем те јер је ипак то најлакше - имати предрасуде.
I have to return some video tapes....

mareskin


U celoj toj problematici bi bilo logièno da su "struèna" lica kojima je to posao veæ re¹ila ovaj problem. U stvari bilo bi logièno da nije ni nastao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 26 Februar, 2016, 15:17
Најлакше?! Коришћење стилских фигура у неформалном и формалном разговору ипак захтева добру концентрацију а пре свега општу и емотивну интелигенцију.... такође и за капирање истих.
Hvala ¹to si mi u oblandi rekao da sam, najbla¾e reèeno, priglup i nezreo za diskusiju.

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 26 Februar, 2016, 15:17
Али да не дужим.... не могу да ти тражим слободно време али могу да ти саветујем слање представки електронским путем, ангаживањем правног заступника или чак писање овлашћења одређеном лицу које можда има или може да нађе слободно време за такве неке послове.... питање твојих приоритета..

Ako su onoliko a¾urni bili vi za vi, zamisli koliko bi bili da im ¹aljem elektronsku po¹tu. A pravnog zastupnika bi mi, verovatno, platio grad ili ne daj Bo¾e ti?!

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 26 Februar, 2016, 15:17
Обзиром на то да си се жалио на форуму, одвојио сам време, прочитао твоју поруку јер сам мислио да ти је битно....и хтео сам да помогнем.... имао ти очекивања од мене или не.... али капирам да преовлада тај став тј предрасуда коју имаш према мени, што је опет сасвим ок, не осуђујем те јер је ипак то најлакше - имати предрасуде.

S obzirom na to da policija radi po diktatu, u ¹ta smo se svi uverili u mnogo situacija pa i u ovoj poslednjoj, uop¹te nisam oèekivao tvoju pomoæ jer od policije te¹ko da bilo ko mo¾e oèekivati pomoæ. Vi ste tu zbog represije nad narodom a ne da pomognete. I to nisu predrasude veæ èinjenice sa kojima smo se svi, manje ili vi¹e puta sreli u svojim ¾ivotima.

Radi ti svoj posao i dalje i ne dao Bog da se sretnemo slu¾beno veæ samo negde na piæu.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

SrpskiDzedaj011

Citat: mi¹ko_kolo poslato 26 Februar, 2016, 17:31
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 26 Februar, 2016, 15:17
Најлакше?! Коришћење стилских фигура у неформалном и формалном разговору ипак захтева добру концентрацију а пре свега општу и емотивну интелигенцију.... такође и за капирање истих.
Hvala ¹to si mi u oblandi rekao da sam, najbla¾e reèeno, priglup i nezreo za diskusiju.

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 26 Februar, 2016, 15:17
Али да не дужим.... не могу да ти тражим слободно време али могу да ти саветујем слање представки електронским путем, ангаживањем правног заступника или чак писање овлашћења одређеном лицу које можда има или може да нађе слободно време за такве неке послове.... питање твојих приоритета..

Ako su onoliko a¾urni bili vi za vi, zamisli koliko bi bili da im ¹aljem elektronsku po¹tu. A pravnog zastupnika bi mi, verovatno, platio grad ili ne daj Bo¾e ti?!

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 26 Februar, 2016, 15:17
Обзиром на то да си се жалио на форуму, одвојио сам време, прочитао твоју поруку јер сам мислио да ти је битно....и хтео сам да помогнем.... имао ти очекивања од мене или не.... али капирам да преовлада тај став тј предрасуда коју имаш према мени, што је опет сасвим ок, не осуђујем те јер је ипак то најлакше - имати предрасуде.

S obzirom na to da policija radi po diktatu, u ¹ta smo se svi uverili u mnogo situacija pa i u ovoj poslednjoj, uop¹te nisam oèekivao tvoju pomoæ jer od policije te¹ko da bilo ko mo¾e oèekivati pomoæ. Vi ste tu zbog represije nad narodom a ne da pomognete. I to nisu predrasude veæ èinjenice sa kojima smo se svi, manje ili vi¹e puta sreli u svojim ¾ivotima.

Radi ti svoj posao i dalje i ne dao Bog da se sretnemo slu¾beno veæ samo negde na piæu.
Поштујем твоје мишљење али се не слажем.

Основа полицијског посла је самоиницијатива, репресија је део полицијског поступања врло мање од превенције а по питању "диктата" свако има шефа па и људи изнад и испод мене по организацији рада као и свако предузеће, фирма, компанија....која је организована по Бирократској теорији јер је Демократска још увек само у домену теорије....





I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

Сланинар понашај се.
I have to return some video tapes....

Slaninar

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 26 Februar, 2016, 19:50
Сланинар понашај се.

Dobro, evo, razilazim se.  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....