Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Danas bilo 5,6 presretca na gixerima sa sve Simicem. Dosli ljudi na pice i da provere sta se vozi :)

Plazma Keks

cudno mi je to sto panduri sada cesto kazu, prijatno, izvinite sto ste cekali... hahaah

lord_oblivion

Primetio sam da se tako pona¹aju uglavnom mlaði. Valjda su malo poradili na kulturi i ophoðenju u ¹kolskom im programu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Plazma Keks

ma i stariji. mada, to je sasvim lepo. a ne ko cobani kako su zaustavljali ranije

SACO

Od skora su ozvuèeni,snimaju razgovor pa ako su im ukljuèene bubice onda su jako ljubazni ali na ¾alost u tom sluèaju nema dogovora samo mo¾e da se najebe.

lord_oblivion

Uhhh, uvek zaboravim na dugmiæe  [dunce]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Plazma Keks

Citat: SACO poslato 16 Mart, 2014, 13:04
Od skora su ozvuèeni,snimaju razgovor pa ako su im ukljuèene bubice onda su jako ljubazni ali na ¾alost u tom sluèaju nema dogovora samo mo¾e da se najebe.
pa dobro, nekada moze da te pusti uz opomenu. nekad...

Bori¹a

ja sad vozio devojku (nema kacigu ona) on pruzi palicu, ja usporim i kad sam podigao vizir on kaze 'teraj' ja salutiram i caaaaaaaaoooooooo ;D

mi¹ko_kolo

A ¹to njoj nisi stavio kacigu nego sebi? Njena æupa manje vredna od tvoje? A u stvari i jeste, èim je tako sela s tobom.

zVuk

bas sam to hteo da kazem, al pretece me misko.....sledeci put devojci daj kacigu, a ti vozi bez...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a

imam i njenu kacigu, samo mi bio pun bunker od skutera da bih ubacio, inace nosi redovno i ona :)

mi¹ko_kolo

 [thumb_up]  [povracanje] I to ti je, sad kao, izgovor?! A i ja kenjam. Koga boli tuki ¹to æe jedna glupaèa vi¹e da gekne golom æupom o asfalt? Tebe prvog, zar ne?!

Bori¹a

nije bas tako, mada nije ni za ovu temu ;) ;) ;)

Slaninar

Citat: zVuk poslato 16 Mart, 2014, 17:52
bas sam to hteo da kazem, al pretece me misko.....sledeci put devojci daj kacigu, a ti vozi bez...

Uleti mu kamenèiæ, mu¹ica u oko  i odo¹e oboje u kurac.  :)

Ali bilo bi lepo da joj nabavi kacigu. Ili da odbija da poveze zgodnu ribu ako nema kacigu - da udara èe¾nju! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd

Citat: miško_kolo poslato 16 Mart, 2014, 17:46
A što njoj nisi stavio kacigu nego sebi? Njena ćupa manje vredna od tvoje? A u stvari i jeste, čim je tako sela s tobom.
to da se daje ribi ili bilo kom suvozacu kaciga je nesto najdebilnije ikada, ne znam koji retard se toga setio pa se svi pridrzavaju toga.
kad sam dao ribi kacigu na slepo sam vozio vise od pola puta i od tada vise nikad.

mkt


UFF

bolje da oboje stignemo citavi nego ja se oboje polomimo a njoj da ostane lepo lice

mi¹ko_kolo

Citat: redshadow poslato 16 Mart, 2014, 19:17
Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 Mart, 2014, 17:46
A ¹to njoj nisi stavio kacigu nego sebi? Njena æupa manje vredna od tvoje? A u stvari i jeste, èim je tako sela s tobom.
to da se daje ribi ili bilo kom suvozacu kaciga je nesto najdebilnije ikada, ne znam koji retard se toga setio pa se svi pridrzavaju toga.
kad sam dao ribi kacigu na slepo sam vozio vise od pola puta i od tada vise nikad.
A da je, recimo, poneo kacigu i za nju?! U mom pitanju je trebalo prepoznati dozu sarkazma. Ali...

Citat: UFF poslato 16 Mart, 2014, 19:23
bolje da oboje stignemo citavi nego ja se oboje polomimo a njoj da ostane lepo lice
Ili, imate ih oboje, pa rizik od posledica pada svede¹ na ¹to manju meru. Mo¾e i tako, zar ne?!

UFF

pa ja imam rezervnu kacigu za suvozaca
ali ako sam se nasao negde i neko me zamoli da ga povezem znas kad ce da dobije moju kacigu?
isto kad i moj motor tj kad izvadi $$$

Kalesin

Pa moram priznati da se apsolutno slazem, kacigu moju ce dobiti kad i motor.. na sveto nikad ili ako ih kupi....
jedina osoba kojoj sam dala svoju kacigu je moj mladji sin.. i to smo se provozali u krug oko zgrada (30kmh),
to mu je bio prvi put na motoru, ja sam bila bez kacige...
Stariji klinac ima svoju kacigu..
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain