Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

dzedaj ... :) ... ako sam razumeo, a posto sam trezan uvek kad vozim,
znachi mogu im kazem ajmo na alkotest .. i tamo ustanove 0.00 i onda
ih to koshta po dzepu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SrpskiDzedaj011

Не.... Никако!

У колико одбијеш да се алкотестираш на лицу места - идеш у скраћени поступак....

У колико ти се установи присуство алкохола у крви алкотестирањем можеш да тражиш анализу крви....



Никако не одбијај јер то нема везе са тим да ли си пио или не - већ са тим да си ОДБИО алкотестирање....
То ти је слична прича када одбијеш да покажеш ОСЛу МУПа РС личну карту, одибјеш да уђеш у службени ауто, да изађеш из свог итд итд....
После, у колико мислиш да си оштећен - жали се....


Није поента приче борбе против система зајебавање саобраћајног полицајца или позорника....


I have to return some video tapes....

Manjovac_Kv

Moze pomoc :D Drugar vozio motor danas bez kacige ne registrovanm i zaustavvlja ga pandur stajao na ulici onako samo banu i on ga zaobidje sta ce da bude dal ce da ga trazi itd motor nije imao tablicu? hvala

SrpskiDzedaj011

Ццццц.... То се не сме....
I have to return some video tapes....

UFF


DebeliZmaj

dzedaj znachi morash da duvash u alkometar ...
ne mozesh odmah da trazish alkotest krv itd...
steta mislio sam da ih bacam u trosak ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

joka

Citat: Manjovac_Kv poslato 12 Mart, 2014, 18:05
Moze pomoc :D Drugar vozio motor danas bez kacige ne registrovanm i zaustavvlja ga pandur stajao na ulici onako samo banu i on ga zaobidje sta ce da bude dal ce da ga trazi itd motor nije imao tablicu? hvala
Da, tra¾iæe ga, na osnovu broja motora, ili broja ukucanog u ram motora, ako je pandur zapisao te podatke! Prednost veæih mesta, da ka¾em grada je, da je mala verovatnoæa, da "neko" prepozna motoristu, nasuprot sela, gde æe se takmièiti, ko æe prvi "prepoznati" prestupnika!   [neampojma]     [cheers]

Manjovac_Kv

Citat: joka poslato 12 Mart, 2014, 20:57
Citat: Manjovac_Kv poslato 12 Mart, 2014, 18:05
Moze pomoc :D Drugar vozio motor danas bez kacige ne registrovanm i zaustavvlja ga pandur stajao na ulici onako samo banu i on ga zaobidje sta ce da bude dal ce da ga trazi itd motor nije imao tablicu? hvala
Da, tra¾iæe ga, na osnovu broja motora, ili broja ukucanog u ram motora, ako je pandur zapisao te podatke! Prednost veæih mesta, da ka¾em grada je, da je mala verovatnoæa, da "neko" prepozna motoristu, nasuprot sela, gde æe se takmièiti, ko æe prvi "prepoznati" prestupnika!   [neampojma]     [cheers]
pa dobro tako sam i mislio nego kako ide procedura jel dolaze kuci salju kovertu? :D

Jefta

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 12 Mart, 2014, 18:04
Не.... Никако!

У колико одбијеш да се алкотестираш на лицу места - идеш у скраћени поступак....

У колико ти се установи присуство алкохола у крви алкотестирањем можеш да тражиш анализу крви....



Никако не одбијај јер то нема везе са тим да ли си пио или не - већ са тим да си ОДБИО алкотестирање....
То ти је слична прича када одбијеш да покажеш ОСЛу МУПа РС личну карту, одибјеш да уђеш у службени ауто, да изађеш из свог итд итд....
После, у колико мислиш да си оштећен - жали се....


Није поента приче борбе против система зајебавање саобраћајног полицајца или позорника....



To je ono sto sam ja rekao. Bolje nesto da naduvas nego da odbijes alko test :)

Plazma Keks

u svakom slucaju, duvaces ga  ;D

SrpskiDzedaj011

Citat: DebeliZmaj poslato 12 Mart, 2014, 20:56
dzedaj znachi morash da duvash u alkometar ...
ne mozesh odmah da trazish alkotest krv itd...
steta mislio sam da ih bacam u trosak ;)

Па ако ти се прави паметан - кад те зауставе правилно се искључи из саобраћаја десним показивачем правца, стани где ти саобраћајни полицајац укаже да станеш, не отварај прозор, не гледај лево ни десно, не обраћај му се већ само зури у једну тачку негде напред, буди везан и држи руке на волану јасно да ти их види.... па да видимо шта ће да ради....  [watching]

Ал опет кажем није фора зафркавати полицајце.... Снимите генерала Симића на улицама па њега завркавајте....а није тешко не приметити га....
Занимљивије ће бити. :)
I have to return some video tapes....

UFF

pa sta ce da radi? da ti kuca na prozor

a onda da ti trazi prvu pomoc i meri saru na gumama  [neampojma]

DebeliZmaj

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 12 Mart, 2014, 22:49
Ал опет кажем није фора зафркавати полицајце.... Снимите генерала Симића на улицама па њега завркавајте....а није тешко не приметити га....
Занимљивије ће бити. :)

ma u kolima nije forma ... fora je drkati ih kad si na motoru :)
u kolima me i ne zaustavljaju ... nisam im zanimljiv ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Jbt koliko su se nama smanjila prava.. ustvari kad pogledas mi prava i nemamo..

SrpskiDzedaj011

Citat: UFF poslato 13 Mart, 2014, 02:07
pa sta ce da radi? da ti kuca na prozor

a onda da ti trazi prvu pomoc i meri saru na gumama  [neampojma]
Ма јок.... Тотално игнорисање.

То су кул ситуације.... Дође и "обична" патрола, старешина изађе на терен, екипа хитне помоћи, КД екипа,....
Па мало ментална евалуација у Лази и тако то.... Па смишљање за шта да се терети....
Прође смена лепо....


Можда и изађе у новинама да ћути због кризе у Украјни, бомбе у Бања Луци, укинутих пресуда Апелационог суда,....
I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

Citat: DebeliZmaj poslato 13 Mart, 2014, 04:04
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 12 Mart, 2014, 22:49
Ал опет кажем није фора зафркавати полицајце.... Снимите генерала Симића на улицама па њега завркавајте....а није тешко не приметити га....
Занимљивије ће бити. :)

ma u kolima nije forma ... fora je drkati ih kad si na motoru :)
u kolima me i ne zaustavljaju ... nisam im zanimljiv ...


Ма ја не волим никог да дркам.... Ја сам пацифиста.  [thumb_up]
I have to return some video tapes....

bigbad86

A imas okorelog kominustu koji misli da vas staljin nije dovoljno ubijao... Na avataru :)

joka

Citat: Manjovac_Kv poslato 12 Mart, 2014, 21:21
pa dobro tako sam i mislio nego kako ide procedura jel dolaze kuci salju kovertu? :D
[/quote]
            Po¹to nije bilo identifikacije, i nije uèinjena kriminalna radnja, nema kome da "¹alju" kovertu. Drugar treba da pazi, da ne ostavlja neregistrovan, naroèito bez tablica motor na ulici, jer lako mo¾e dobiti "senku", koja æe ga doèekati i identifikovati!   8)   [cheers] 

SrpskiDzedaj011

А комуниста сам у хороскопу....  ;)
I have to return some video tapes....

bigbad86

Zaustavili me danas. Dobar dan, dobar dan. Dokumenta, nalepnica, sve ok, cao dovidjenja ;)