Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

skijash

Nije nacionalni park. Takoðe je lupio i da su Jajinci nacionalni park na ¹ta sam se grohotom nasmejao. Sve pr¹te nacionalni parkovi, na svakih 5km...
http://www.srbija.travel/priroda/nacionalni-parkovi/

mi¹ko_kolo

A Avala je:
Predeo izuzetnih odlika je podruèje prepoznatljivog izgleda sa znaèajnim prirodnim, biolo¹ko-ekolo¹kim, estetskim i kulturno-istorijskim vrednostima, koje se tokom vremena razvijalo kao rezultat interakcije prirode, prirodnih potencijala podruèja i tradicionalnog naèina ¾ivota lokalnog stanovni¹tva.

Prirodni predeo izuzetnih odlika je podruèje znaèajne biolo¹ko-ekolo¹ke i estetske vrednosti gde tradicionalan naèin ¾ivota lokalnog stanovni¹tva nije bitnije naru¹io prirodu i prirodne ekosisteme.

Tako da...

Che

Tako da ....

Sve nesto mislim da bih snoskom u kolima na Avali poremetio biolosko-ekoloske i esteske vrednosti... ;D

UFF

stoka baca kondome i vlazne maramice po prirodi

Lazic

@Che:
i to bespovratno, èak bi i insekti pobegli...:D

Che


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dzimika

Citat: skijash poslato 09 April, 2013, 17:52
Nije nacionalni park. Takoðe je lupio i da su Jajinci nacionalni park na ¹ta sam se grohotom nasmejao. Sve pr¹te nacionalni parkovi, na svakih 5km...
http://www.srbija.travel/priroda/nacionalni-parkovi/
nije nacinalni park ali je pod zastitom drzave kao park tj spomenik ali samo onaj gornji deo oko spomenika

Che

Citat: njanja poslato 09 April, 2013, 20:07
Sta ti matori bacas? ;D

Aj se provozas samnom kolima do Avale  [rofl]

skijash

http://www.vesti-online.com/Vesti/Hronika/286177/Za-seks-na-javnom-mestu-samo-opomena
Prvo, to nije nacionalni park nego dobro od op¹teg znaèaja. U svakom sluèaju, da li je seks tu ili na terazijama, nema razlike. Poenta je da pandur lupa gluposti. Jajinci su inaèe spomen park. Nacionalni, spomen park, sve je to njemu isto.
Mo¾e da pi¹e kaznu za nedolièno pona¹anje na javnom mestu ali ja nisam na javnom mestu, ja sam u svojim kolima, to nije javno mesto. Ni¹ta se ne vidi spolja, niti se èuje, tako da nema nikakvih osnova za bilo ¹ta.

mareskin

Citat: Che poslato 09 April, 2013, 19:50
Tako da ....

Sve nesto mislim da bih snoskom u kolima na Avali poremetio biolosko-ekoloske i esteske vrednosti... ;D

Jedino ako neko op¹ti sa florom i faunom na Avali :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: skijash poslato 09 April, 2013, 21:28
Ni¹ta se ne vidi spolja, niti se èuje, tako da nema nikakvih osnova za bilo ¹ta.

Meni se èini da ti tu ne¹to pogre¹no radi¹ ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

skijash

Sve je u redu, dobro zaptivaju vrata i prozori :D

Lazic

da nije tebe zalepio onaj Gvozdenov u por¹eu...[rofl]

sasa ns 1

morate paziti kod vlasnistva motora,komsija ima motor na firmu a vlasnik su on i zena,pa sad zena tokom razvoda trazi motor namerno, iako nijednom za 6 godina nije sela na njega

mareskin

Citat: sasa ns 1 poslato 10 April, 2013, 01:02
morate paziti kod vlasnistva motora,komsija ima motor na firmu a vlasnik su on i zena,pa sad zena tokom razvoda trazi motor namerno, iako nijednom za 6 godina nije sela na njega

®ene su nekad stvarno bezoseæajne :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

samo znaju gde boli kada hoce da napakoste

mi¹ko_kolo

I nemilosrdno udaraju u to mesto.

Kengur

Kad takve odlike ima Avala, zasto moja 2.5 hektara na avali vrede 1000e... A za neke mocvare susednom selu placali ar od 3000do6000e...


Lazic

Bolje nelaj, inaèe æe svi da navale u tvoj kraj...:D Evo ja bi se prvi razba¹kario na 2,5ha, za soma eura...:D