Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

con3

Pa ako si na faksu smanjiceti kaznu kazes da si studen i da nemas pare

Bishke

UFF-e [rofl]

Pa jeste i sve je to lepo dok ovako pricamo,al videcemo :D

Svi me pitaju da li sam isao motor,kao da bih im stao motorom :o
You should do one thing every day that scares you

UFF

paaa
i ja sam na faxu
resio da ovu svoju visoku prevorim u dipl. ispred pa upisao cetvrtu godinu
ali mislim da njih bas zabole za to

Gašpar

Zabole ih ako si stalno zaposlen.
Ako si samo student, 20 i neka godina, index da redovno dajes sve, ... Onda su blazi prema tebi.
Jos kao kola ti trebaju da ides na fax, nemas da placas stan. Ako bi oduzeli dozvolu, to znaci da bi izgubio mesec-dva-tri na faxu.
A i student si, odakle ti pare da platis? ;D

UFF

ma vazi
ja bi pre bio blazi prema stalno zaposlenom sa malom decom i nezaposlenom zenom koji radi kao vozac nego prema studentu
njemu ako uzmu dzovolu gubi posao i deca gladna a studenta ko jebe ni ja nisam isao kolima u skolu neka ide busom pocketina razmazena  [rofl]

Bishke

Koj' stan,koja kola Gaso zaneo si se malo [rofl]

You should do one thing every day that scares you

clutch&brake

Ja sam u maju mesecu naduvao i tek mi je u novembru stigao poziv. jos uvek cekam ptesudu. tako da se opusti. pre septembra nista
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bishke

Za to nikad nema pravila...ali bukvalno....
Nekome stigne posle 2 meseca,a nekome ne stigne godinu i po dana :o
You should do one thing every day that scares you

Bori¹a

evo upadam u temu mrzi me da pravim novu al samo da pitam...
registracija na invalida, jel moze da registruje svako ko je otisao u invalidsku penziju?

Vlajko

A ko ti od nas ovde lièi na ¹alterski info? guglaj bre!
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gašpar

Citat: UFF poslato 11 Februar, 2013, 11:40
ma vazi
ja bi pre bio blazi prema stalno zaposlenom sa malom decom i nezaposlenom zenom koji radi kao vozac nego prema studentu
njemu ako uzmu dzovolu gubi posao i deca gladna a studenta ko jebe ni ja nisam isao kolima u skolu neka ide busom pocketina razmazena  [rofl]

Ja imam adresu u Vršcu, odande ne mogu peske ;D

Bishke

You should do one thing every day that scares you

dzimika

jel zna neko u kom fontu se stampaju registracione nalepnice :D

UFF


R.I.P.

Citat: dzimika poslato 08 Mart, 2013, 20:10
jel zna neko u kom fontu se stampaju registracione nalepnice :D

ma u bilo kom  :D :D :D :D kao da oni znaju koji je to font  [neampojma] [neampojma] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ride in peace

Lazic


Lazic

Znam da je ovo u su¹tini za iskustva sa policijom, ali toliko sam se iznervirao da moraju svi da znaju...


Danas uzmem motor, skoro pa prva vo¾nja, toplo lepo, izdivljao 20ak km, milina... Odem pre pola sata kod majke po starije dete, majka se naravno izvrnula kad me videla na motoru, sve po ps-u, kacige, jakne, rukavice, poèinje ki¹a, ali nije bitno na 1km smo od kuæe, vozim pa¾ljivo da ne isklizam sa detetom, stajem na semafor na uglu Milana Rakiæa i Batutove, pali se zeleno, kreæemo, kad iz Batutove policajac bez rotacije hoæe na crveno ispred nas da skrene desno...:o Ja mu blicnem, on stane, proðemo, on staje ispred stanice u M. Rakiæa, stanem pored njega i najkulturnije ¹to sam umeo pitam magarca, kako te nije sramota da kao predstavnik zakona ide¹ na crveno...??? :o Dva klinca u kolima, vozaè se zbunio, tuc muc, na intervenciji sam, preseèem ga sa pitanjem, ok, ako si na intervenciji, gde ti je rotacija, tuc muc jo¹ vi¹e, kad suvozaè kao poslednja pièka, a ko ste vi, pa iskoèi iz kola, kao da me legitimi¹e ili ¹ta god... Po¹to smo bili na 100 metara od kuæe, a ne oseæam se bezbedno na motoru po ki¹i, zavrnem gas i NE poka¾em im srednji prst kako tvrde, parkiramo motor i pravac stanica da prijavimo bagru pandursku odvratnu... Dobro veèe, dobro veèe, kome mogu da prijavim bahato pona¹anje va¹ih kolega, ka¾e, komandiru, evo ga komandir, ro¹avi gmaz, kvarnog pogleda zadriglog od alkohola i greha, dobro veèe, bla bla bla od poèetka, æerka prisutna je svedok i ako ima 13 godina, sud mo¾e i da uva¾i njeno svedoèenje... Kad klinja sa prijavnice, ka¾e sa kojim vozilom ste vi bili, ka¾em motorom, aha, vi ste pred 10 policajaca pokazali kolegama srednji prst...:o Naravno da nikog nije bilo ispred stanice u tom trenutku i da apsolutno NISAM pokazao dotiènoj marvi srednji prst, mrkli je mrak i ki¹a, moje ljutito odmahivanje su tako do¾iveli, ka¾e pub dajte liènu kartu sad æete da dobijete prijavu zbog toga, pa dokazujte na sudu da li jeste ili niste...:o Meni pritisak 200, pa jel to da li sam ti pokazao kurac bitnije od toga ¹to ide¹ na crveno i hoæe¹ da ubije¹ nekoga, ka¾e jeste...:o :o :o Zapisa¹e mi podatke, reko¹e da mogu u ponedeljak da tra¾im komandira i to je to...



Znaèi za sva vremena dok sam ¾iv sam zavr¹io sa ovom dr¾avom i ako mi se uka¾e prilika da ne pomognem na samrti nekom govnetu koje dobija platu od iste, punog srca æu ga pustiti da krepa kao zga¾eno pseto(èast izuzecima koje do¾ivljavam kao prijatelje, znaju oni koji su), i molim kolege bajkere za savet, ¹ta mi je èiniti, jer da jebe rak raka, ovo neæe proæi tako lako...


[srednjiprst] Fuck the system... [yahoo]


edit:

advokat u koga nemam ba¹ previ¹e poverenja mi je rekao da ni¹ta ne preduzimam dok ne vidim da li æe stvarno da me tu¾e, pa onda da ih dobijemo iz kontre, u ¹ta ja ba¹ i ne verujem...

Boban_m

Taman i da te osude, to je prekrsaj i ne bi smio da bude skup. Ali ti to naravno neces dozvoliti ;)  [cheers]

Jos nesto: napisi ovo na svim forumima ali se potrudi da svi znamo o kome se radi ;)

Kanarinac

Zar na ulazu u stanicu nema kamera da snima?

Vlajko

Samo se ti zajebavaj.. kad ti uruèe onu gomilu poziva koju ignori¹e¹..

donosiæemo ti pljuge  :-*
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor