Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

R.I.P.

Citat: stefgi poslato 06 Februar, 2013, 17:45
ima pravo ali ne i saobracajnu od motora. Moze da trazi licnu kartu i to mu je sve. Osim ako nije potera za vozilom sto proverava na radiolu


Gre¹i¹. Ovla¹æeno slu¾beno lice MUP-a R. Srbije po Zakonu ima pravo da osim liène karte tra¾i na uvid i vozaèku dozvolu i saobraæajnu dozvolu.
ride in peace

Major

Juce se vracam sa aerodroma i negde posle dusanovca ispred mene prolete batica u nekom sivom audiju, iza njega dolece crni audi pretice ga i pali se: "STOP POLICIJA"
Odvede ga do Awia pumpe i tu ga zaustavio. Ovo je prvi put da ih vidim tu, uglavnom su na realciji kod Zmaja. Moracu da usporim ;D

UFF


Plazma Keks


Vlajko

#1864
kroz ceo grad je 80 ogranièenje.. na koliko batica juri?

[sutirakamen]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Bori¹a

Citat: R.I.P. poslato 06 Februar, 2013, 18:27
Gre¹i¹. Ovla¹æeno slu¾beno lice MUP-a R. Srbije po Zakonu ima pravo da osim liène karte tra¾i na uvid i vozaèku dozvolu i saobraæajnu dozvolu.

a jel sme svako lice da pise prijave i kazne ili samo saobracajac?

Major

Citat: UFF poslato 07 Februar, 2013, 10:52
ovaj?
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/268389_10151817914370260_259614204_n.jpg

Bas taj ;D Vidjao sam ih ja ali nikad bas toliko blizu plavog mosta?? ;D

Citat: Vlajko poslato 07 Februar, 2013, 12:12
kroz ceo grad je 80 ogranièenje.. na koliko batica juri?

[sutirakamen]

Ja sam vozio 80 bas sam nesto bio uspavan, a ovaj sto je zaustavljen pa recimo 140 je isao.

UFF

ja evo vec 3-4 meseca cekam kovertu od kad me snimio.. nista za sad
samo se nadam da ne idu sve kategorije... mada ko ga jebe leti nek mi oduzmu jer auto ni ne vozim a na motoru ce samo za q da me uvati  [srednjiprst]

moze slobodno da me snima kolko hoce
moze i tablicu da mi snimi 00:30

Snupi - Tuca #2

SrpskiDzedaj011

Citat: Bori¹a poslato 07 Februar, 2013, 12:14
Citat: R.I.P. poslato 06 Februar, 2013, 18:27
Gre¹i¹. Ovla¹æeno slu¾beno lice MUP-a R. Srbije po Zakonu ima pravo da osim liène karte tra¾i na uvid i vozaèku dozvolu i saobraæajnu dozvolu.

a jel sme svako lice da pise prijave i kazne ili samo saobracajac?

За саобраћај пишу саобраћајци.... ЈРМ, лична карта, пребивалиште и боравиште, оружје и муниција,.... То ради поредак....
Али сви имају овлашћење да пишу све.... Али само саобраћајци вуку са собом те образце за ЗОБС....

Па се тако узајамно зову када треба....
I have to return some video tapes....

ilijar10

Citat: UFF poslato 07 Februar, 2013, 13:25
ja evo vec 3-4 meseca cekam kovertu od kad me snimio.. nista za sad
samo se nadam da ne idu sve kategorije... mada ko ga jebe leti nek mi oduzmu jer auto ni ne vozim a na motoru ce samo za q da me uvati  [srednjiprst]

moze slobodno da me snima kolko hoce
moze i tablicu da mi snimi 00:30

Snupi - Tuca #2

UFF, mog druga su zaustavili na GS 500, pisali za voznju bez kategorije i oduzeli su mu sve kategorije sto je imao,tj B i C. Zabrana polaganja 2 godine,i posle ponovo polaze. Bolje da nije stajao, a bili neki zadrti,nisu hteli podmazivanje ...

Toma RR

sada po nekoj najnovijoj izmeni koliko sam ja cuo na vestima pre nekih mesec dana ne uzimaju sve kategorije, vec samo tu sa kojom je napravljen prekrsaj ...

Lazic

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 07 Februar, 2013, 14:24
Citat: Bori¹a poslato 07 Februar, 2013, 12:14
Citat: R.I.P. poslato 06 Februar, 2013, 18:27
Gre¹i¹. Ovla¹æeno slu¾beno lice MUP-a R. Srbije po Zakonu ima pravo da osim liène karte tra¾i na uvid i vozaèku dozvolu i saobraæajnu dozvolu.

a jel sme svako lice da pise prijave i kazne ili samo saobracajac?

За саобраћај пишу саобраћајци.... ЈРМ, лична карта, пребивалиште и боравиште, оружје и муниција,.... То ради поредак....
Али сви имају овлашћење да пишу све.... Али само саобраћајци вуку са собом те образце за ЗОБС....

Па се тако узајамно зову када треба....

Jo¹ samo da im neki som stane...[facepalm]

UFF

Citat: Toma RR poslato 08 Februar, 2013, 15:35
sada po nekoj najnovijoj izmeni koliko sam ja cuo na vestima pre nekih mesec dana ne uzimaju sve kategorije, vec samo tu sa kojom je napravljen prekrsaj ...

ali je pitanje da li to vazi za svaku presudu koja u buduce bude donesena ili samo za prekrsaje koji su nastali posle usvajanja te izmene?

dzimika

uvek ide za slucajeve koji su nastali nakon usvajanja izmene, retko kada retroaktivno

ЯЭВОЛУТИОН

Pa nije bas....imas pravo da se na tvoj slucaj primeni zakon koji je za tebe najpovoljniji u vreme donosenja presude.....tako da ako donesu pravosnaznu presudu ne mozes da trazis da ti sude po novom, ali ako se zalis toliko dugo da promene zakon, imas pravo da trazis da se primeni povoljniji zakon po tebe :) Dakel biras izmedju zakona koji je vazio u vreme prekrsaja i zakona u vrmee donosenja pravosnaznog resenja.....ja sam uspeo da odjebem Upravu javnih prihoda posle deset godina cimanja...dakle moze....doduse moralo je da ide zbog njihove tvrdoglavosti na drugostepeni organ.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bishke

Citat: UFF poslato 07 Februar, 2013, 13:25
ja evo vec 3-4 meseca cekam kovertu od kad me snimio.. nista za sad
samo se nadam da ne idu sve kategorije... mada ko ga jebe leti nek mi oduzmu jer auto ni ne vozim a na motoru ce samo za q da me uvati  [srednjiprst]

moze slobodno da me snima kolko hoce
moze i tablicu da mi snimi 00:30

Snupi - Tuca #2

Ista prica,samo sto cu ako mi se namesti usred leta da hoce da mi oduzmu za motor ima da odugovlacim do kraja sezone....
pa posle nek oduzimaju sta hoce
You should do one thing every day that scares you

con3

Mislim da salju u martu postar ti donese ti potpises,e sad ja mislim da nemogu da provale dali imas zabranu .

Bishke

You should do one thing every day that scares you

con3

Za oduzimanje dozvole tako je bar bilo meni i drugima koje znam :)

Bishke

U martu salju poziv za sudiju ?

Meni to jos nije stiglo,znam da cekam to,pa onda kad mi zakazu kos sudije i posle ko zna koliko cu cekati presudu,koliko treba da platim itd itd...

na kraju ce sve to da se otegne na 2 meseca....

Nego sta treba da uradim da bih isao na drustveno koristan rad :D nasao sam 'vezu' [rofl]
odmah da spremim potvrdu sa faksa :o
You should do one thing every day that scares you