Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ilijar10

Saobracajci su samo oni sa zelenim rukavima? Zivim vamo u Vojvodini,pa nisam video nikad u zivotu interventnu da se vozika,ali ovi moji lokalci sednu u punta pa se vozikaju,doduse nisu me nikad zaustavili,javim se i prodjem,ali nebih voleo da me zaustave. Motor cu registrovati, samo da odradim kupoprodajni ugovor,posto je vlasnik iz okoline Sapca,pa se treba cimati do dole, a za polaganje jednostavno nemam mogucnosti da skrpim para, po sadasnjim uslovima treba da skupljam bre godinu dana a da ne kupim ni litar benzina,no to nije bitno. Dakle ako me zaustavi neki pozornik,il neko drugi koji nema zelene rukave,moze da me legitimise za LICNU KARTU , tako ? To mu dam,a vozacku nema pravo da mi on kontrolise? Posto i te saobracajce slabo vidjam, sa zelenim rukavima. Imaju sivog punta,pa se po nekad provozaju. Inace koristim opremu uvek,em zbog sebe,em da budem manje sumnjiv :)

clutch&brake

Em 50 evrica u dzep pa ces jos manje sumnjiv biti:-):-)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Mogu da ti traze vozacku dozvolu, ali ne mogu da ti napisu kaznu. Ali zato mogu da pozovu kolege koje ce ti napisati kaznu. Lepo ti napisali ljudi.

Ako ces tako da vozis, onda se pomiri u glavi da im ne stajes ni prasinarima ni saobracajcima. Ako te zaustave, popices ne znam koliko poena, kaznu minimum u vrednosti cene polaganja,a i zabranu na polaganje.

Kengur

Nije nikako isplativo voziti sad bez dozvole...

mrzi me da listam sad sve, ali mislim da je kazna oko 100 000din i god dana zabrane polaganja.

joka

 Da, nije nikako isplativo voziti bez dozvole, jer u manjim sredinama, i ako pobegne¹, prvog kog policija zaustavi, drage volje æe reæi, pa to je na¹ ilijar10 ( na primer) . Ima u ljudima to zlo, da ti naudi, makar to njemu ne donelo ni¹ta!  :(

TEEfqd

ja sam cele sezone vozio 600cc sa 92kw sa A2 kategorijom. jednom me zaustavio pandur, pederski mi preprecio put motorom na semaforu i sproveo me sa strane. sarmirao sam ga sa dva soma. po njemu, kazna je oko 120 000 dinara za tu zajebanciju.

Dukags

aporopo - ne razumem ruski ali mi ovo skoro domaci humor?
policija...

Hurricane

Citat: redshadow poslato 04 Februar, 2013, 20:32
ja sam cele sezone vozio 600cc sa 92kw sa A2 kategorijom. jednom me zaustavio pandur, pederski mi preprecio put motorom na semaforu i sproveo me sa strane. sarmirao sam ga sa dva soma. po njemu, kazna je oko 120 000 dinara za tu zajebanciju.
Jel bio presretaè?

UFF

Citat: redshadow poslato 04 Februar, 2013, 20:32
ja sam cele sezone vozio 600cc sa 92kw sa A2 kategorijom. jednom me zaustavio pandur, pederski mi preprecio put motorom na semaforu i sproveo me sa strane. sarmirao sam ga sa dva soma. po njemu, kazna je oko 120 000 dinara za tu zajebanciju.

:o


pa koliko ti imas godina jbt?

TEEfqd

nije presretac, lik na apriliji. kad sam stao na semafor pojavio se niotkuda s moje leve strane i stao ispred mene -_-. imam 24

UFF

pojavio se "niotkuda" zato sto ne pratis saobracaj i ne koristis periferni vid


a za to 24 i nov motor ce pit vec da te pita "pa odakle ti jel su ti kupili mama i tata ili prodajes drogu a?"

TEEfqd

vozio sam se sa drugarom tad, drugar bio iza mene ni on ga nije video, zaustavio nas obojcu. bio je parkiran preko puta , nisam ga video od saobracaja. 24 i nov motor? rad u inostranstvu

Dukags

...i meni si sumnljiv od samog pocetka!

UFF

aj sto je sumljiv nego sto je krao po inostrantvu a ovde prodaje drogu
i jos se zali kad su mu dileri nedostupni pa mu stane posao i ne moze da rastura robu
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,12180.0.html
a kako onda da zaradi za karbon za svoj motor?



Kanarinac

Citat: UFF poslato 04 Februar, 2013, 22:29
pojavio se "niotkuda" zato sto ne pratis saobracaj i ne koristis periferni vid


a za to 24 i nov motor ce pit vec da te pita "pa odakle ti jel su ti kupili mama i tata ili prodajes drogu a?"

Ti si nasao da mu pricas, a kad je tebe pandur zaskocio sa ledja na aprilii i jos ti svirnuo da se okrenes na drugu stranu? :D

UFF

navato me na foru
u krivini brate
ja sam ga snimio pre raskrsnice ali rekoh nema razloga da bezim jer on vec ima musteriju
ispostavio se da je tad bas zavrsavao za musterijom i krenuo za mnom

tablice mi prelepljene ali dobro je da mi je taj motor bio registrovan inace bi bilo bas veselo

Kanarinac

Mene navatao sam neregistrovanim motorom prosle godine, ali na svu srecu pustio me. Ne verujem da bih sledeci put imao toliko srece

Gilipter

Може било који пандур да те заустави. Пре 3-4 год, код пирамиде, ишао сам аутом, заустави ме обичан пандур уз изговор "редовна контрола". Ја се жалио после, писао мејл, звао ме начелник суп-а НБГ на тел да види о чему се ради и тада ми је и он рекао како било који полицајац има право да те заустави ради легитимисања а не само саобраћајац.

stefgi

ima pravo ali ne i saobracajnu od motora. Moze da trazi licnu kartu i to mu je sve. Osim ako nije potera za vozilom sto proverava na radiolu