Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 20 Novembar, 2012, 14:09
Da bre, Bosanci su divni ljudi,  meni naplati¹e 80kmh u naseljenom mestu 10eu, a onda me vijali 30km da mi vrate dokumenta koja sam zaboravio...:D

Kad idem u Bosnu najdra¾e mi je kad vidim pikap koji razvozi novine. Oni voze kao manijaci, znaju gde je policija i jedini je problem da ih prati¹ jer voze kao manijaci, znaju gde je policija i jedini je problem da ih prati¹ jer... ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


clutch&brake

ma sve znam i sve mi je jasno ali ja kada sam izvadio 20e on me je pitao a za kolegu!!! sta da mu kazem? bolje da mu dam pare i da me pustim nego da me drnda i posalje u postu... kerovi su to ipak :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Upalilo vi¹e od nekoliko puta...:D [cheers]

clutch&brake

svaki put kada mi bude upalilo... za ostatak castim pivo :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

sledeci put nosi sitno pa prvo izvadis 10e a kad pita a za kolegu ti izvadis jos jednu istu takvu

mareskin

Citat: UFF poslato 21 Novembar, 2012, 13:04
sledeci put nosi sitno pa prvo izvadis 10e a kad pita a za kolegu ti izvadis jos jednu istu takvu

Ja sam pre nego ¹to sam krenuo nazad svratio u prodavnicu i ustinio da imam i po 5e :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

izvadis dve po 5 i kazes ma neka ide zivot podelite ;D

clutch&brake

ali da ne potrose odmah sve :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

SrpskiDzedaj011

....чујем од Нове године плаћање новчаних казни  прекршаја из ЗОБСа у шест рата уз одобрење судије за прекршаје док тренутно постоји могућност само у три.... Ето.... Толико....
I have to return some video tapes....

Kanarinac

Ja sam do sad svaku kaznu placao na rate i to an svoju ruku. Upaltim jednom mesecno pa dok ne zavrsim sa cifrom...

SrpskiDzedaj011

На колико рата си плаћао?!
I have to return some video tapes....

Major

Ma mozes da placas i na pedeset. Fora je dokle god dajes neke pare nece da te diraju.
Takva je fora i sa onom fiktivnom zabranom, uplatis neku cifru i oni ti je skinu, pa posle uplacujes ostatak.

CBRR1

Citat: Major poslato 21 Novembar, 2012, 14:45
izvadis dve po 5 i kazes ma neka ide zivot podelite ;D
Gospodine Majoru zar ne mislite da je to krsenje zakona,to je podmicivanje sluzbenog lica,ja bih vas zamolio za ubuduce da ne propagirate ovakav vid kriminalnih radnji,unapred zahvalan...

Slaninar

Citat: CBRR1 poslato 23 Novembar, 2012, 09:31
Citat: Major poslato 21 Novembar, 2012, 14:45
izvadis dve po 5 i kazes ma neka ide zivot podelite ;D
Gospodine Majoru zar ne mislite da je to krsenje zakona,to je podmicivanje sluzbenog lica,ja bih vas zamolio za ubuduce da ne propagirate ovakav vid kriminalnih radnji,unapred zahvalan...

CBR, najzad izleèen.  :)

A clockwork orange final scene !
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Citat: CBRR1 poslato 23 Novembar, 2012, 09:31
Gospodine Majoru zar ne mislite da je to krsenje zakona,to je podmicivanje sluzbenog lica,ja bih vas zamolio za ubuduce da ne propagirate ovakav vid kriminalnih radnji,unapred zahvalan...

Postovani Gospodine CBRR1,

bla bla bla bla bla bla mito bla bla bla Zakon bla bla bla niko bla bla bla nije kriv bla bla bla dok se ne dokaze bla bla bla :)

S postovanjem,

Major

Kanarinac

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 23 Novembar, 2012, 00:34
На колико рата си плаћао?!
Poslednja kazna za parkiranje na trotoaru je bils 5000 din. Ja sam to izdelio na 10 rats. A sad cekam neko prekoracenje,to cu mozda i u 20 da podelim,zavisi koliko me rebnu

UFF

meni isti qrac u ratama ili ne moras pa moras da platis ista suma je u pitanju