Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Da ali sudar se ne bi desio da ta glupaca nije napravia prekrsaj i vozila kontra smerom...

Dzigi Boy

jel zna neko dal u ns rade te cuvene kamere?? ?jer ja nisam cuo da je bilo ko iz ns dobio neku fotku i prijavu.......pogotovo sto na mostu sloboda je ogranicenje 80 a ja uzbrdo idem 207.....nece ni kilometar vise

prpa_zr

Citat: Kanarinac poslato 09 Novembar, 2012, 16:38
Da ali sudar se ne bi desio da ta glupaca nije napravia prekrsaj i vozila kontra smerom...

i za to æe da odgovara..
a Plazma je isto tako kriv za izazivanje sudara (kad se ona veæ pojavila iz nedozvoljenog smera u ulici sa prvenstvom prolaza i naèinila situaciju) jer joj je oduzeo prvenstvo prolaza

Plazma Keks

e, ja o tome sve vreme pricam, ali ne vredi...

Lazic

Citat: prpa_zr poslato 09 Novembar, 2012, 14:41
zamisli situaciju: ide¹ autoputem 120 km/h i u tvojoj traci traktor i ti se zapali¹ u njega i onda se pravda¹ da je on kriv ¹to si ti udario u njega jer traktor ne sme da se kreæe autoputem !
on je u prekr¹aju jer vozi putem gde mu nije dozvoljeno a ti odgovara¹ jer si ga udario..

Nije ba¹ najbolje poreðenje, ali naravno da bi traktor bio kriv... Mom drugaru se upravo to desilo u Hrvatskoj pr 7-8 godina, Ludak je hteo da ne¹to na brzaka prevuèe autoputem par stotina metara, po mraku, jer mu se plac prostirao du¾ puta pa je demontirao ogradu, ortak ga je zakaèio, uni¹tio i traktor(ludak je naravno pre¾iveo) i auto, naravno da nije bio kriv, jer ti dr¾ava uzme pare za putarinu i garantuje da neæe¹ u mraku da sa 120 pokupi¹ slabo obele¾en traktor...


Lepo je Kanarinac rekao, udes se ne bi desio da æurka nije vozila kontra smerom...



Citat: Dzigi Boy poslato 09 Novembar, 2012, 16:42
pogotovo sto na mostu sloboda je ogranicenje 80 a ja uzbrdo idem 207.....nece ni kilometar vise

@D¾igorius:
Posle æe¹ meni da kenja¹ za polukru¾no preko pune u praznoj ulici... [ludak] [prebicute] :P


Slaninar

Citat: Dzigi Boy poslato 09 Novembar, 2012, 16:42
jel zna neko dal u ns rade te cuvene kamere?? ?jer ja nisam cuo da je bilo ko iz ns dobio neku fotku i prijavu.......pogotovo sto na mostu sloboda je ogranicenje 80 a ja uzbrdo idem 207.....nece ni kilometar vise

Koliko znam, kamere rade, ali merenje brzine NE. Hvataju KOLA ako idu preko pune, zaustavnom, ne propuste pe¹ake, skrenu trakom za pravo, ili produ¾e trakom za skretanje i tako to. Koliko znam, za motore jo¹ gledaju kroz prste kad srednjom smotamo levo (s desne strane kola ¹to idu levo se provuèe¹), vo¾nja izmeðu kola i sve ostalo, sve po sistemu: "ako si lud, pogini!".  Neki dan me zaustavi lik radarom i zaprepa¹teno/tu¾no mi ka¾e: "¹to si stao... pa nikad nam ne stanu..."  Tako da, ZA SAD samo opu¹teno, gasss i pazi na sebe (da ne ureknem pu pu!).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

isterivac

Hahaha... Tako sam i ja pre 2 godine sa mojoj bivsom yamahom stao pandurima u Beceju(jos ja sav bitan, znam da sam ispravan, registrovan) i napisu mi 5000din kaznu sto nisam nosio naocare ispod kacige.. Opsujem im mater svoj trojici i iscepam onaj zapisnik i uplatnice i gas i od tada nikad vise nisam stao ni na jedno zaustavljanje od strane Blue Angels.. A da, i kaznu naravno nisam platio :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

ЯЭВОЛУТИОН

Sudije pokusavaju da uglave sukrivicu kad god ima osnove za to jer imaju bonuse od osiguranja za takva resenje.....javna tajna.....krivica je na onome ko je prozrokovao nesrecu a ne na onome ko je prekrsio propis......kretanje u suprotnom smeru je prouzrokovalo udes a ne oduzimanje prava prvenstva.....jer on nije ni morao da gleda na tu stranu, niti je mogao da ocekuje da neka budala nailazi iz tog smera....Ali sudija ce u svakom slucaju pokusati da provuce sukrivicu....
Sad ce neko da pita kakve veze ima osiguranje sa tim....pa takve sto u slucaju sukrivice ne ispalcuje stetu nijednom vozacu.....malo li je....ako izracunas da stea na vozilu nikada ne ide ispod 50000 dinara, jer se za nizu stetu vise ispalti dogovarati se ako znas da si kriv (minimalna kazna, plus izlazak policije...i ostala govna, tacke, malusi i ostala govna)lako je izracunati da se bonus od 5000 dinara smesi sudiji....pa puta par slucajeva nedeljno pa puta nedelja u godini...matematika je surovo precizna i jasna.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

#1748
@Isterivaè:

Samo je trebalo da ka¾e¹ da nosi¹ soèiva, i meni je u vozaèkoj bila slika sa naoèarima, èim ka¾em da nosim soèiva, aaaa, u redu... [hello]


@Revolution:
Ali mora¹ da im poka¾e¹ zube, inaèe 'vataju na galamu...


Citat: revolution poslato 09 Novembar, 2012, 17:41
kretanje u suprotnom smeru je prouzrokovalo udes a ne oduzimanje prava prvenstva.....jer on nije ni morao da gleda na tu stranu, niti je mogao da ocekuje da neka budala nailazi iz tog smera....

To poku¹avam da objasnim sve vreme, kako oduzeti prednost nekome ko ne treba da je tu... [ludak]

Dzigi Boy





Citat: Dzigi Boy poslato 09 Novembar, 2012, 16:42
pogotovo sto na mostu sloboda je ogranicenje 80 a ja uzbrdo idem 207.....nece ni kilometar vise

@D¾igorius:
Posle æe¹ meni da kenja¹ za polukru¾no preko pune u praznoj ulici... [ludak] [prebicute] :P


[/quote]


hahaha na mostu su fizicki odvojene trake a imas pregled odlican a cesto se desava da si sam......onda nemozes odoleti da ne das pun gass nema sanse da te neko ugrozi osim ako se ne provlacis a to na 200 neradim

Lazic

Pa ni ja nisam nikog ugrozio, bila je prazna ulica ako se seæa¹...:D

Dzigi Boy

pa zato sto koristis retrovizor, nisam ni ja svetac........ali jbg. sta ces kad ima onih koji nemaju pojma cemu retrovizor sluzi pa mi najebemo ni krivi ni duzni

Lazic


prpa_zr

Citat: Laziæ poslato 09 Novembar, 2012, 17:42
@Isterivaè:

Samo je trebalo da ka¾e¹ da nosi¹ soèiva, i meni je u vozaèkoj bila slika sa naoèarima, èim ka¾em da nosim soèiva, aaaa, u redu... [hello]


@Revolution:
Ali mora¹ da im poka¾e¹ zube, inaèe 'vataju na galamu...


Citat: revolution poslato 09 Novembar, 2012, 17:41
kretanje u suprotnom smeru je prouzrokovalo udes a ne oduzimanje prava prvenstva.....jer on nije ni morao da gleda na tu stranu, niti je mogao da ocekuje da neka budala nailazi iz tog smera....

To poku¹avam da objasnim sve vreme, kako oduzeti prednost nekome ko ne treba da je tu... [ludak]

a ¹ta da je npr bila okrenuta u pravom smeru i re¹ila da ide u rikverc ?

Lazic

Proveri zakon, mom kom¹iji je ovde na okretnici u Èingrijinoj to trola uradila, naravno da nije bio kriv, jer ima èlan zakona koji ka¾e da u tim situacijama mora¹ da anga¾uje¹ treæe lice da se uveri da je bezbedno izvesti manevar... [hello]

Plazma Keks

a ti mislis da ja sudiji nisam objasnjavao da ta zenska koju sam udario nema tu sta da trazi? pokusavao sam da se vadim i blah blah
ali nije vredelo, po njima ona nije postovala svoje i trebalo je da odgovara, a ja nisam postovao svoje i trebao sam da odgovaram.
ali, imao sam srece jer njeno osiguranje placa meni popravku jer je ona kriva, a opet i moje je osiguranje placalo njoj stetu jer sam i ja bio kriv.
prosto takav je sistem i nekad im ne mozes nista...

UFF

Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2012, 17:29
Neki dan me zaustavi lik radarom i zaprepa¹teno/tu¾no mi ka¾e: "¹to si stao... pa nikad nam ne stanu..." 

eto a ti posle kazes da nije normalno ne stajati policiji :)

pa sta je definicija normalnog?
ono sto radi vecina?

znaci da pod hitno prestanes da im stajes dok si na motoru da ne bi postao nenormalan  :D

UFF

Citat: Plazma Keks poslato 09 Novembar, 2012, 19:02
imao sam srece jer njeno osiguranje placa meni popravku jer je ona kriva, a opet i moje je osiguranje placalo njoj stetu jer sam i ja bio kriv.
prosto takav je sistem i nekad im ne mozes nista...

za ovo prvi put cujem
ako ste oboje krivi svi dobijete po  [procitaj] od  [policaja] i [srednjiprst] od osiguranja pa svako svoje popravlja

Plazma Keks

a kaznu sam cekao da dodje, a kad je stigla plava koverta, pise da je slucaj zastareo
eto, popravilo mi njeno osiguranje

Slaninar

Citat: UFF poslato 09 Novembar, 2012, 19:10
Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2012, 17:29
Neki dan me zaustavi lik radarom i zaprepa¹teno/tu¾no mi ka¾e: "¹to si stao... pa nikad nam ne stanu..."  

eto a ti posle kazes da nije normalno ne stajati policiji :)

pa sta je definicija normalnog?
ono sto radi vecina?

znaci da pod hitno prestanes da im stajes dok si na motoru da ne bi postao nenormalan  :D

Eto, ja sam najveæi magarac na svetu.  :)  Al' i dalje ne mogu da se èudom naèudim kakva je ovo zemlja!

Top Lista Nadrealista - Mladic koji ne nosi oruzje

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen