Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

stefgi

al u 8:20 je covek shvatio da gluvom saputati i coravom namigivati isto ti dodje. Samo je zakreno ocima u fazonu ma jebem ti zivot i platu od 40 iljada...odo na pivo

Kanarinac

Neko rece usrali su se pa nece da uzimaju crvenku :D

Evo bas danas me zaustavi i odmah mi trazi pp aparat. Naravno pp aparat imam, ali je kontrola uradjena pre nekih godinu dana :D kaze covek 5000 i na firmu... Ja reko daj da castim da ne pisemo, covek se nasmejao, sunce ga ozarilo. Vrati mi pp ja mu stavim u dozvolu somica i razidjemo se prijateljski :)

Major

Verujem da nisi vozio putnicki auto?

Kanarinac


Che

Citat: stefgi poslato 11 Oktobar, 2012, 13:59
Covek najnormalnije trazio isprave  a ovaj papan pita koji je razlog i pritom nece da da isprave.

Dao bi mu kurac posle onakvog arogannog nastupa.
Pandurska nervozna svinja sa sve kapom na vr' glave.
"20 god krvari za drzavu" a koliko se mita nakpio za tih 20godina? serem mu se u usta bas.

Vlajko

Bogami posle 3 dr¾ave.. na¹i plavi su ipak zlatni..

Kako smo u¹li u CG 3 patrole na 30km..  :o

Druga zaustavi prvoga i sve nas(5motora).. i ka¾e 102 na 70.. evo ti uplatnica i idi plati 30e..
Poèeo èovek da se poziva na tamo nekoga.. ovaj kad je èuo jo¹ vi¹e se iznervira..onda i ovaj na¹  popizde i ka¾e vodi me.. nemam i neæu da platim i nisam i¹ao 100 nego 70.. de ti je slika.. ovaj vadi otkucan papiri sa vremenom i kilometra¾om..
Povuci potegni .. morao sam da se ume¹am..
epilog.. daj cigaru i nosite se u pm  [rofl]

a poenta je da bi izgubio bar pola dana.. a to je mnogo izgubljene valute   [stop]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Major

Citat: Che poslato 11 Oktobar, 2012, 16:57
Citat: stefgi poslato 11 Oktobar, 2012, 13:59
Covek najnormalnije trazio isprave  a ovaj papan pita koji je razlog i pritom nece da da isprave.

Dao bi mu kurac posle onakvog arogannog nastupa.
Pandurska nervozna svinja sa sve kapom na vr' glave.
"20 god krvari za drzavu" a koliko se mita nakpio za tih 20godina? serem mu se u usta bas.

Iznervirao se kad je ovaj poceo da kenja i filozofira.
Covek je u pravu, po Zakonu sme da ga zaustavi i legitimise i ovaj da je odmah u startu to i odradio otisao bi dalje, ovako krece nepotrebna rasprava u kojoj je ipak pametniji popustio ;)

stefgi

Upravo. Uopste pandur nije bio arogantan vec je normalno trazio dokumenta.....

Slaninar

Al' ¹to la¾e kakva je dr¾ava - k'o pas!  :)

Seljak, al' kakav narod, takva i vlast. Bilo bi èudno da se u Srbiji panduri pona¹aju kao u Engleskoj. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

jevta

Citat: Kanarinac poslato 11 Oktobar, 2012, 16:25
Neko rece usrali su se pa nece da uzimaju crvenku :D

Evo bas danas me zaustavi i odmah mi trazi pp aparat. Naravno pp aparat imam, ali je kontrola uradjena pre nekih godinu dana :D kaze covek 5000 i na firmu... Ja reko daj da castim da ne pisemo, covek se nasmejao, sunce ga ozarilo. Vrati mi pp ja mu stavim u dozvolu somica i razidjemo se prijateljski :)


Za tu crvenu si mogo da napuni¹ tri aparata i popije¹ pivo pa ti vidi ko je bolje  pro¹ao

UFF

Tu crvenu ce valjda firma da mu vrati jer je nju spasio kazne.. mada ne znam kako ce da dokaze da se to desilo, nije da mu je dao priznanicu za mito i fiskalni racun za firmu  :)

jevta

Imao moj Kum takvu igranku.Jo¹ mu firma odbila od plate kaznu sve ukupno kolko se seæam platio oko 55000 dinara.
U Firmi mu lepo rekli koji si ti konj pa mi punimo PP aparate kad istekne samo ga da¹ "Peri" i dobije¹ ga sa overenim papirom.

UFF

ma niko to ne puni samo lupaju pecate kao da je prosao kontrolu
a to treba da bude posao i duznost onog ko je zaduzen za protivpozarnu zastitu u toj firmi, nikako vozaca

Major

Pa da samo se datum promeni. Ja u firmi imam tih 3-4 aparata i na svakih godinu dana dodju i lupe novu etiketu sa novim datumom i pecatom.
I to naravno kosta..


castor

 [rofl] [rofl] [rofl]

[attachment deleted by admin]
It's the ride that matters, not the bike…

jevta

Da al datum isteka kontroli¹e vozaè isto ao ulje teènosti registraciju i te stvari vezane za vozilo.

Kanarinac

Nadoknadila je firma :) Covek za kog radim nije cigan, a i dugo ga znam, tako da niti cu ja njega da zajebem, a nece ni on mene. PP aparat vec 10 dana treba da ode na pecat, ali ne stize i eto sad. Sreca pa nije strasno bilo.


ЯЭВОЛУТИОН

apropo prava policajca da zustavi vozilo.....Saobracajna policija mora da ima najavljeno mesto kod nacelika stanice gde vrsi kontrolu...obicno nemaju...saobracajna policija ako kontrolise brzinu radarom, mora da to radi u sektoru gde pise radarska kontrola, inace moze samo da upozori vozaca.....nasi panduri su se osilili pa su momku koji je inace advokat pisali kaznu na 035 alkoholisanosti...nisu zeleli da tolerisu...covek otisao i dao krv a pustio ih da se kurebecaju i na kraju da ga privedu zbog neodazivanja....na kraju ode kuci bez kazne.....covek je inace dokazao da konzumacija odredjenog voca, moze da podigne nivo alkohola u dahu i do 0,45 promila, pa su u evropi podigli prag tolerancije...naravno amerikaci cek i nemaju flaute za test, vec je slobodna procena policajca da li pijan, pripit ili trezan (gledali ste na TVu kako to rade...hodane po liniji, podigni nogu, dodirni nos i sl) i u slucaju da proceni da si alkoholisan vodi te u stanicu na treznjenje.....znam neke koji bi mrtvi pijani prosli njihov test.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

E vidis ovo za radarsku kontrolu. Da li je to samo za grad ili isto pravilo vazi i kad se izadje iz grada. Jer znam da sam u gradu vidjao te oznake ali na magistralnim putevima nisam to nigde video?
Ovo kad bi neko mogao da potvrdi bilo bi extra.

UFF

Ma u zakonu pise da mora sve to da bude obelezeno svuda i po pravilu da zaustavljaju a posle pise u odredjenim slucajevima zaustavljanje se moze vrsiti i van predvidjene i obelezene lokacije i van palice ili svetlece lampe tj rukom, nogom , kitom... tako da mislim da ne vredi da se sa rogatim bodes jbg