Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Ako i¹ta mrzim, to je preterivanje u bilo èemu. Veselju, piæu, tuzi... Mi smo eksperti u tome i Guèa je etalon. Pri tom trubaèe ne volim jer su preglasni i potpuo histerièni.   [neslusam]

E da! Pitam baba Kuranu ¹to je truba na¹ nacionalni instrument. Do¹la u Srbiju pre malo vi¹e od 100 godina.    [srednjiprst]

dzimika

tambura je zakon :D
guca je jos pre par godina izgubila svaki smisao jer su shvatili da mogu da zarade mnogo para i poceli da dovlace strance
pre nekoliko godina je dosao novinar francuske televizije da napravi reportazu, to je bilo mozda 2003, 2004, covek se probudio samo par dana kasnije i molio kolegu da mu nadje neke snimke i prica kako je bilo, to je ono sto privlaci strance, opstenarodno seljacko veselje i tone pica

Kengur

Pa jel nekog biju po usima da ide u Gucu?Ne...
Sto se mene tice, ja bih napravio jos 100 slicnih manifestacija za ''turiste''... Dok donose i trose pare sto da ne. Nemamo more, nesto mora da se smisli...


Major

Citat: Kengur poslato 14 Avgust, 2012, 00:59
Pa jel nekog biju po usima da ide u Gucu?Ne...
Sto se mene tice, ja bih napravio jos 100 slicnih manifestacija za ''turiste''... Dok donose i trose pare sto da ne. Nemamo more, nesto mora da se smisli...



+

monsterbnt

Smaranje je sto to sve postaju manifestacije za strance. Napucaju cene koje potpuno dikriminisu vecinu domace publike.
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

inace, cuo sam da ce u guci od sledece godine biti zabranjena prodaja za vreme tog festivala i prodavace se samo domaci sokovi i alkoholna pica...

Major

Citat: monsterbnt poslato 14 Avgust, 2012, 09:33
Smaranje je sto to sve postaju manifestacije za strance. Napucaju cene koje potpuno dikriminisu vecinu domace publike.

Pa i Exit je za sranjce polako ali sigurno i BeerFest ce da to postane, sto ne bi i Guca. Makar neki priliv novca da imamo.

mareskin


A mi lepo da se skupimo i od zaraðenih para da se vozimo, dru¾imo i pravimo ro¹tilj.
Meni savr¹eno odgovara.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Landser

Trbusne plesacice niko nije spomenu... [povracanje]

Slaninar

Citat: dzimika poslato 14 Avgust, 2012, 00:45
tambura je zakon :D
guca je jos pre par godina izgubila svaki smisao jer su shvatili da mogu da zarade mnogo para i poceli da dovlace strance
pre nekoliko godina je dosao novinar francuske televizije da napravi reportazu, to je bilo mozda 2003, 2004, covek se probudio samo par dana kasnije i molio kolegu da mu nadje neke snimke i prica kako je bilo, to je ono sto privlaci strance, opstenarodno seljacko veselje i tone pica

Drugar se super proveo pre nekih pet godina. Ka¾e totalno ludilo, atmosfera. Meðutim, deluje mi da to veæ par godina vi¹e nije to. Sad nemam ¾elju tamo otiæi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

ako ne odes, neces znati...

monsterbnt

Citat: MajorSoul poslato 14 Avgust, 2012, 11:24
Citat: monsterbnt poslato 14 Avgust, 2012, 09:33
Smaranje je sto to sve postaju manifestacije za strance. Napucaju cene koje potpuno dikriminisu vecinu domace publike.

Pa i Exit je za sranjce polako ali sigurno i BeerFest ce da to postane, sto ne bi i Guca. Makar neki priliv novca da imamo.


Exit odavno.....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 14 Avgust, 2012, 12:10
ako ne odes, neces znati...

Ponekad je neznanje blagoslov... :D

Plazma Keks

da. ja svakako ne bih otisao, ne prija mi ta muzika ;D

Major

Ja sam u Guci bio prosle godine i razocarao se u kupus, toliko ga hvalise ja ga probao, a ukus ko plastika.. od tad sam resio Guca nikad vise ;D

stefgi

i dalje ne shvatam sta fali Guci......

Lazic

to ti prièam, pijane budale...:D ©tavi¹e, ima ih za izvoz... [rofl]

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 14 Avgust, 2012, 12:15
Citat: MajorSoul poslato 14 Avgust, 2012, 11:24
Citat: monsterbnt poslato 14 Avgust, 2012, 09:33
Smaranje je sto to sve postaju manifestacije za strance. Napucaju cene koje potpuno dikriminisu vecinu domace publike.

Pa i Exit je za sranjce polako ali sigurno i BeerFest ce da to postane, sto ne bi i Guca. Makar neki priliv novca da imamo.


Exit odavno.....

E, nemo' mi dirate Exit! Exit je super. Skup jeste: izraèunali su da im se vi¹e isplati 10 k ljudi za po 50 jura, nego 20k ljudi za po 20 evra upad. Al' i dalje je fenomenalno mesto - dobra energija, muzika za gotovo svaèiji ukus. Ko mo¾e da priu¹ti, vredi otiæi. OK, mo¾da nije ba¹ za svakog: ima onih koji ne vole gu¾vu i buku, al' za takve nije bio ni pre 10 godina.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

E to ti pricam.. neko voli Gucu neko voli Exit ali sve u svemu isto je, na oba mesta pijano i drogirano, sranjci na sve strane, cene ko kuca, buka, guzva, prasina, droza,.. ma sve isto samo neko voli da skace uz Sesu, a neko uz Prodigy ;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 14 Avgust, 2012, 12:27
Citat: Plazma Keks poslato 14 Avgust, 2012, 12:10
ako ne odes, neces znati...

Ponekad je neznanje blagoslov... :D

Lepo je videti da èovek ¾ivi prema savetima koje daje drugima... ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu