Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Govnar obican, jebao nas pre dve godine kao najgore da bi nas na kraju pustio... Nije mene drkao direktno ali sam bio tu sve vreme. Da je bilo do mene, ja mislim da bi me na kraju priveli kako se govnar izdrkavao...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

AndreyRR

broj znacke pa prijavu zbog maltretiranja,a kameru okaci kao sto si jefti pa mu je spala  ;D

Joker

Kada mu je bre spala?

Drkao nas sat ipo vremena, terao nas da cekamo dok on drka druge...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

easy

Citat: Vlajko poslato 12 Avgust, 2012, 11:18
©ta je to u ljudskom biæu..
¹to ga vuèe ka pièiæu?  [vrucina]



bokilic

Citat: Vlajko poslato 12 Avgust, 2012, 11:18
©ta je to u ljudskom biæu..
¹to ga vuèe ka piæu?  [vrucina]


lele vlajko ala si zagoreooooo :P
vlajko pod itno da dolazis vamo u vojvodinu da ti nadjemo neku mladu lepu lalinku :P
brmmmm

Jefta

Citat: Joker poslato 12 Avgust, 2012, 23:04
Kada mu je bre spala?

Drkao nas sat ipo vremena, terao nas da cekamo dok on drka druge...
Lozi te nije kamera spala... Ne mrda sa oklopa...

Vlajko

Samo vi pucajte.. [ludak_sa_puskom]
ja i dalje dr¾im èas  [plazi_se_2]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gašpar


misa-pei

To bi bio najkraæi èas u istoriji èasova :P :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

MILJAN

Citat: AndreyRR poslato 12 Avgust, 2012, 23:02
broj znacke pa prijavu zbog maltretiranja,a kameru okaci kao sto si jefti pa mu je spala  ;D
bulevar Zorana Ðinðiæa 104 NBGD.Тел 011/31-31-840
fax 011/300-81-83
E-mail: [email protected]
Cave ab homine unius libri

AndreyRR


Major

Citat: Jefta poslato 12 Avgust, 2012, 23:47
Citat: Joker poslato 12 Avgust, 2012, 23:04
Kada mu je bre spala?

Drkao nas sat ipo vremena, terao nas da cekamo dok on drka druge...
Lozi te nije kamera spala... Ne mrda sa oklopa...

Ma vazi :P

AndreyRR


stefgi

Citat: Laziæ poslato 12 Avgust, 2012, 10:34
Ma jebala vas Guèa, par hiljada tona pijanih budala, preskupo sve, muzika sranje, policije na svakom æo¹ku i svake godine mrtvih kol'ko hoæe¹... Èemu...?
ne seri!   Mrtvih ima jer je pivo 80-100din,policija bajkere ne dira, ne placas ufur ni parking,muzika gotivaza jer ima za svakog po nesto.  Ne seri!

I ludilo je po ceo dan.........

Kanarinac

Ma daj bre sta je tamo dobro leba ti? Ima svega samo nema trubaca. Gomila seljaina i pijanih stranaca koji ne znaju gde biju. Guzva svuda ogromna, ne moze da se prodje, a iz okolnih "klubova" grmi od housa do karleleuse. Bas mi se zgadila i ne znam koji sam i dolazio.

A sto se cena tice, stvarno nije skupo nista.

Guca kao Guca je potpuno izgubila svaki smisao.

joka

Pro¹le godine plaæali parking ko i sva ostala vozila, 1000 din. a nije se moglo iglu nigde zabosti, a ne ostaviti motorèe parkirano. Saobraæajci nas naduvavali, samim tim ¹to smo samo nosili kacige u rukama. Nemam ni¹ta protiv narodnog veselja, al odsad biæe bez mene, ne zbog para, nego za svoje pare, mogu sebi priu¹titi bolju zabavu i vo¾nju!  [thumb_up]   [cheers] [cheers]

Lazic


mareskin

Citat: stefgi poslato 13 Avgust, 2012, 16:44
Citat: Laziæ poslato 12 Avgust, 2012, 10:34
Ma jebala vas Guèa, par hiljada tona pijanih budala, preskupo sve, muzika sranje, policije na svakom æo¹ku i svake godine mrtvih kol'ko hoæe¹... Èemu...?
ne seri!   Mrtvih ima jer je pivo 80-100din,policija bajkere ne dira, ne placas ufur ni parking,muzika gotivaza jer ima za svakog po nesto.  Ne seri!

I ludilo je po ceo dan.........

Tra¾ili su i bajkerima po 1000 din. za ulaz/parking, ali su se neki vozili obilaznim putevima i zavlaèili s leða ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

stefgi

Ja dva puta usao kroz rampu sa sve marsovcima....samo klimnem glavom i to je to. Inace sam parkirao u policiji motor i prosao kroz celu gucu i sve zabranjene delove.....  Treba znati sa ovim nasim narodom


Citat: Laziæ poslato 13 Avgust, 2012, 17:06
E neka ste mu rekli... :D
a ti nemoj da zoves ortake u pomoc!  8)

MILJAN

Citat: Kanarinac poslato 13 Avgust, 2012, 16:51
Ma daj bre sta je tamo dobro leba ti? Ima svega samo nema trubaca. Gomila seljaina i pijanih stranaca koji ne znaju gde biju. Guzva svuda ogromna, ne moze da se prodje, a iz okolnih "klubova" grmi od housa do karleleuse. Bas mi se zgadila i ne znam koji sam i dolazio.

A sto se cena tice, stvarno nije skupo nista.

Guca kao Guca je potpuno izgubila svaki smisao.
600 000 ¹abana na jednom mestu za par dana....Slika i prilika Srbije..A onaj ljakse Daèiæ jo¹ vodio onog glumca da mu poka¾e Srbiju ba¹ tu...
Cave ab homine unius libri