Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Napala neka narkomancina mene i drugara sa nozem. Stoka :D Nakupilo mu se  u dosijeo dosta, debeo mu dosije kao tepsija PIT-ovog bureka :D Ima da lezi dugo.
Resicu to lako. Pojavicu se isti dan kao i moj drugar kad bude isao jer cemo 100% biti pozvani isti dan. Nista necu da primam jer ne mogu da znam sta je u koverti.

mi¹ko_kolo

Da ima¹ normalnog po¹tara-znao bi. ;)

Taraba

Èuo sam da se mutaciju u normalnog po¹tara vr¹i sa kilo rakije.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mi¹ko_kolo

Ili Vinjaka. Sa dugosilaznim akcentom na prvo a.

Lazic


bigbad86

Mlad mi je postar pa mozda ima savesti, onaj stari dok je bio nikad mi trezan nije dosao na vrata :D

Major

Ma svi postari su totalno kul sto se tice primanja tih kovertica. Pitas ga samo sta je u koverti ako je od suda kazes reci da nisam bio kuci i to je to.


Gašpar

I ja imam takva iskustva. Inaèe isti po¹tar kod nas dolazi veæ 15 godina, pa samo ka¾e - Mo¾e¹ da preuzme¹ slobodno  ;D ;D ;D

Hirosima


Kengur

Smesni vam ti postari bre, mene moj zove na mob :D Ali ozbiljno... :D

Prosla pijandura raspala, koja je poslala mrava da mu pojede rak u stomaku, pa se mrav najeo pa je onda morao osu da salje da ga istera, ima malog robota u svemiru, ameri mu daju milijarde ali je to njegov sin, ME JE ZAKOPAO PAR PUTA! Samo okaci na kapiju sa nekom zvrljotinom, a vec ga Bog istukao, pa je meni bilo zao...

Taraba

Citat: Kengur poslato 04 April, 2012, 23:14
Smesni vam ti postari bre, mene moj zove na mob :D Ali ozbiljno... :D

Prosla pijandura raspala, koja je poslala mrava da mu pojede rak u stomaku, pa se mrav najeo pa je onda morao osu da salje da ga istera, ima malog robota u svemiru, ameri mu daju milijarde ali je to njegov sin, ME JE ZAKOPAO PAR PUTA! Samo okaci na kapiju sa nekom zvrljotinom, a vec ga Bog istukao, pa je meni bilo zao...

U brate, al je tebi doooobroooo :o [rofl][rofl][rofl][rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kengur

Ne meni, njemu. :)

Ako nadjem snimak njegove price okacicu.

Lazic

i da mu odseèemo ruku... :D

Taraba

Dosta vi¹e sa tim amputacijama... sav se je¾im.  [bejzbolka]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Samo se ti je¾i, ja danima vozio sa prednjom gumom na 0,5 bara...  [ludak] Vidim ja ne¹to je gnjio volan, kao koji mu je...  [neampojma] E, danas mi Brango naduvao gumu...  [yahoo] :D

goranvojska

Citat: Lazic poslato 05 April, 2012, 15:47
Samo se ti je¾i, ja danima vozio sa prednjom gumom na 0,5 bara...  [ludak] Vidim ja ne¹to je gnjio volan, kao koji mu je...  [neampojma] E, danas mi Brango naduvao gumu...  [yahoo] :D
..........bas cudno za tebe.

Taraba

Htedoh i ja da mu napi¹em to isto, ali smo se u meðuvremenu èuli telefonom pa sam mu rekao... [ludak]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Kad se setim one krivine sa 120... Mogli smo da obureèimo k'o dva kretena... :D Jebem joj proizvoðaèa ba¹, nije ispu¹tala skoro dve godine... [doh]

Taraba

Nije proizvoðaè kriv... [zvizdi]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

jok, ja sam je ubedio da ponovo poène da ispu¹ta posle 2 godine... [doh]