Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

Citat: mrle poslato 02 Mart, 2012, 11:53
Citat: AndreyRR poslato 02 Mart, 2012, 11:44
300m si vozio motor i mogao da najebes,pa to je za ginisa  ;D ;D
ja sam davno iza¹ao iz svoje ulice 50 m i pisali mi kaznu za A (onda je nisam imao).
popravljao ja jawu i ajd da je probam, spustim se niz ulicu do Po¾e¹ke i da se vratim nazad uhvate me na æo¹ku.
stefgi ispao si iz ginisa  ;D ;D

dzimika

Citat: UFF poslato 02 Mart, 2012, 13:52
vazi sto ga ne zaustavljaju pa stefgi vozi isti motor
on je sumnjiv zbog one roze kacige :D


stefgi

Cim me vide odmah gde si kupio kacigu,kolko love,os da prodas....jbg sta da radim popularna je.
Kazem ti da me na TA nisu zaustavili od 2009 sem ovo za kacigu....bio ljubomoran pandur pa mi napisao kaznu

ЯЭВОЛУТИОН

Jedne godine mi pandur pisao kacigu bukvalno na metar od kuce.....ja namotavam u ulicu kad tamo patrola...nikad je tamo nije bilo....nemas kacigu, ha....napisase mi kacigu na rodjenoj adresi.....
Ja kod sudije za prekrsaje sa kacigom na glavi.....zena me gleda....na glavi jet kaciga izgledam ko atomski mrav....pita ona sto nosis kacigu...."od kad us mi pisali kaznu sto nemam kacigu dok sam sedao na motor ispred kuce...i dam joj licnu kartu...od tad je ne skidam"...zena pocepala prijavu i poslala me kuci....kaze da nije videla takvog ludjaka nikad.....
Inace kamere uvode da bi suzbili korupciju u policiji....nece biti vadjenja za crvenu, ali da bi ti napisali prijavu, moraju da imaju snimak....nema vise verujemo sluzbenom licu....tako da ce se drzava ovajditi, a boga mi i motorciklisti....nemaju tablicu napred, pa kamera ima efekat samo od pozadi....a ko ume na tocak, ni tada.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

joka

A, ¹ta æemo mi, koji jedva vozimo i na dva?  [neampojma]      [rofl] [rofl]    [cheers]

dzimika


joka

Ne, dogradiæemo pomoæne toèkove! [thumb_up]   [rofl] [rofl] [rofl]         [cheers]

Major

Citat: revolution poslato 02 Mart, 2012, 21:16
Jedne godine mi pandur pisao kacigu bukvalno na metar od kuce.....ja namotavam u ulicu kad tamo patrola...nikad je tamo nije bilo....nemas kacigu, ha....napisase mi kacigu na rodjenoj adresi.....
Ja kod sudije za prekrsaje sa kacigom na glavi.....zena me gleda....na glavi jet kaciga izgledam ko atomski mrav....pita ona sto nosis kacigu...."od kad us mi pisali kaznu sto nemam kacigu dok sam sedao na motor ispred kuce...i dam joj licnu kartu...od tad je ne skidam"...zena pocepala prijavu i poslala me kuci....kaze da nije videla takvog ludjaka nikad.....
Inace kamere uvode da bi suzbili korupciju u policiji....nece biti vadjenja za crvenu, ali da bi ti napisali prijavu, moraju da imaju snimak....nema vise verujemo sluzbenom licu....tako da ce se drzava ovajditi, a boga mi i motorciklisti....nemaju tablicu napred, pa kamera ima efekat samo od pozadi....a ko ume na tocak, ni tada.

Zena je ispala kralj!

A sto se tice korupcije uvek ce biti. Stavis jednu crvenu u dokumenta i on kad dok proverava vrati se do kola, pokupi haraca i kaze prijatno dovidjenja ;)

Lazic

#1168
'oæu prièam sa organima kad sam na motoru... Pffff nemam pametnija posla... :D pun gas i auspuf od 140db... [yahoo]

Vlajko

Razmileli su se posle duge i hladne zime..
¹pajzevi i ¹tekovi se ispraznili..
i dr¾avni i privatni..


Za milimetar izbegnem radar sa trono¹cem..ali u sledeæem selu me zaustave..

Dobroveèe..bla truæ otvorite gepek..
a ja samo ¹to sam smand¾ao pljeku sa puno luka..  ;D
A di vam je poojas aaa?  [zena]
seda u kola i poèinje kao da pi¹e..

Za alkohol me nije ni pitao..lukac je bio ubedljiv..

Uglavnom..èuvena reèenica "pa jel mo¾emo ne¹to da se dogovorimo"?  [zvizdi]
500 din i produ¾ih dalje  [yahoo]

p.s. kad im nabace mikrofone u praæku..ima papir da izvadim sa otprintanom reèenicom..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

A glasi: ja sam pripadnik lbgt populacije, i ovo je atak na moja ljudska prava, tuzicu vas sudu u Strazburu... :D

UFF

jbg sto se prodaju za samo ebenih 500din?

SSZGO

kriza, recesija

za 4 eura :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gašpar

Citat: UFF poslato 05 Mart, 2012, 11:47
jbg sto se prodaju za samo ebenih 500din?

A tebi to ne odgovara?  ;D

UFF

pa razmisljam ako vec rizikujem posao onda da bude bar za crvenu-dve po coveku :D

mora da imaju mnooogo kandidata a da je rizik minimalan kad mogu da "rade" i za 500 kinti

Gašpar

Realno, sve do 2000-2500 bi mogli da traze za kazne od 5000 i ljudi bi im opet davali.
Za kazne od 10k+ mogu da traze i po 50-100 evra, al eto, posteni ljudi  ;D

3006

Citat: UFF poslato 05 Mart, 2012, 11:56
pa razmisljam ako vec rizikujem posao
Vidim kako rizikuju posao, dvojica dele crvenu... Tu se vidi koliko rizikuju i koliko ih zabole...
Ja obiðem auto ¹kolu preko pune, jure me Puntom pod rotacijom i proðem sa crvenom, a njih dvoje u kolima. Jo¹ mi kuka kako vi¹e ne smeju kroz crveno na semaforu kad su pod rotacijom. I na kraju mi ka¾e vidimo se... ©ta ima se gledamo, koj moj...
Mada, ¹to se mene tièe, ¾iva bila crvena, dok mo¾e.

Vlajko

Ustvari su oni krivi ¹to se vozi bahato..

manje dodu¹e nego ranije.. ali ako im stave kamere i mikrofone..¹ta onda?
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

SSZGO

sta ako nemas jednu novcanicu, nego sve po 10 i 20 din i nesto od 2 i 5 dinara i sve to stavis u dokumenta, da bude 1000?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Vlajko

Najbolje mu uvaliti punu kasicu prasicu..sve po dinar-dva..  [rofl]
mirni protest  na haraè..

Ja uvek imam odvojenu crvenu (a u zadnje vreme 2)
te pare stoje u tajnoj pregradi u novèaniku i slu¾e za nedajbo¾e situacije..
nikako evre..jer to neæe da prime  [ludak]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor