Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

A kako bas da se bas tebi pokvarila navigacija  ;D ;D

Vlajko

Trebao si advokat da bude¹  [clapp]
Odlièna odbrana..

p.s. a zamisli da sudija proèitao ovo  :P

i na sledeæem roèi¹tu izvadi prt.scr. ove strane  :o

pu pu daleko bilo  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

joka

Tad bi rekao, da i Moto Manijaci la¾u!  [rofl]       [cheers]

Gašpar

Citat: Vlajko poslato 06 Februar, 2012, 10:27
p.s. a zamisli da sudija proèitao ovo  :P

i na sledeæem roèi¹tu izvadi prt.scr. ove strane  :o

pu pu daleko bilo  ;D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Citat: Gaspar poslato 06 Februar, 2012, 01:31
A kako bas da se bas tebi pokvarila navigacija  ;D ;D

Pokvarila, majku joj èe¹ku(prestigio), ali posle 2 godine... :D

Bori¹a

Citat: Vlajko poslato 06 Februar, 2012, 10:27
p.s. a zamisli da sudija proèitao ovo  :P

Pa ja mislim ili je bilo tako, da neregistrovani ne mogu da citaju poruke...?

Lazic


Bori¹a

Mislio sam neulogovani ;D
Al vidi se - samo pretraga ne radi ako se ne ulogujes...
To je glupo ranije je bilo drugacije

Lazic


bokilic

mene su jutros u bataji zaustavili..
dobar dan,,dobar dam..
zimska oprema...
nemama..
pogledali me,,onda sam ja poceo da pizdim posto mi se nafta zaledila izgleda i ugasio mi se bmw...
pogledali se.. i blago tiho rekli dovidjenja kupite opremu to je zbog vas..doduse upravu su..fini neki momci....nisu mi ni dokumenta trazili..
verglo malko,upalila makina i na svaler gas polako po neociscenim putevima..
eto bar jedno polu prijatno iskustvo.
a bogme kakvo je lepo vreme po pitanju finansija doslo ove godine cu tesko suzanu registrovati pa nesto imam u planu da im i nestajem motorom..pa nek me jure,, nemam para za reg a za kaznu tek nemam ni cvonjka,ma i nedam im,,ko je smislio uopste da ja to moram da registrujem,i cenu...
ma bre buntovnik bez razloga,,ima da pocnem tako i da zivim buntovnicki,,nedam bre...njihov sistem oporezivanja meni kao gradjaninu neodgovara,to sto nekom u fotelji fali para pa uzima iz mog dzepa mi se nesvidja,,kroje sudbinu po njihovim zakonima..neeeee...neka stave neke normalne cene,registrovacu motorce,ovako tesko...
brmmmm

Joker

Dobili su naradjenje samo da upozoraaju zbog izbora...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

borkos

Da im jebem mater i njima i izborima...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

pit

Citat: bokilic poslato 06 Februar, 2012, 14:08
mene su jutros u bataji zaustavili..
dobar dan,,dobar dam..
zimska oprema...
nemama..
pogledali me,,onda sam ja poceo da pizdim posto mi se nafta zaledila izgleda i ugasio mi se bmw...
pogledali se.. i blago tiho rekli dovidjenja kupite opremu to je zbog vas..doduse upravu su..fini neki momci....nisu mi ni dokumenta trazili..
verglo malko,upalila makina i na svaler gas polako po neociscenim putevima..
eto bar jedno polu prijatno iskustvo.
a bogme kakvo je lepo vreme po pitanju finansija doslo ove godine cu tesko suzanu registrovati pa nesto imam u planu da im i nestajem motorom..pa nek me jure,, nemam para za reg a za kaznu tek nemam ni cvonjka,ma i nedam im,,ko je smislio uopste da ja to moram da registrujem,i cenu...
ma bre buntovnik bez razloga,,ima da pocnem tako i da zivim buntovnicki,,nedam bre...njihov sistem oporezivanja meni kao gradjaninu neodgovara,to sto nekom u fotelji fali para pa uzima iz mog dzepa mi se nesvidja,,kroje sudbinu po njihovim zakonima..neeeee...neka stave neke normalne cene,registrovacu motorce,ovako tesko...


            Prosle godine za registraciju motora i 3 cetvorotockasa platio 900 evra i za zimske gume jos 500 .Cuti i trpi i placaj sta drugo.

zmiya

Da nisi imo,ne bi ni platio.. [srednjiprst]

pit

Citat: zmiya poslato 06 Februar, 2012, 15:54
Da nisi imo,ne bi ni platio.. [srednjiprst]

                   Sto vise imas vise placas.

goranvojska

Citat: pit poslato 06 Februar, 2012, 19:16
Citat: zmiya poslato 06 Februar, 2012, 15:54
Da nisi imo,ne bi ni platio.. [srednjiprst]

                   Sto vise imas vise placas.
ma jok ja nedam,svadjam se kukam pola-pola pomoc prijatelja ma sve sam da ne platim i obicno prolazi.

3006

Pre pola sata, Ustanièka kod op¹tine, dva pandura stoje u traci prema centru. Mnogo ljudi gore radi polukru¾no preko duple pune dok tra¾e parking, e oni to i èekaju. Prvi dr¾i aparat i slika, drugi 50m ni¾e zaustavlja. Ode dozvola kao jedan. Ako se neko muva tamo, pazite se.

skijash

Le¹inari prokleti, tako se kriju u ulazu zgrade kod gara¾e Pionirski park i èekaju one koji skreæu levo ka gara¾i iduæi od bulevara ili Kneza Milo¹a. Stanu, uzmu kintu za klopu i piæe i pale.

zmiya

Ka¾e neki pandurski glave¹ina da se uvode kamere na sva pandurska vozila koja se budu kupovala,a saobraæajci æe da nose mikrofone..Ono ¹to se meni svidja je da vi¹e neæe biti rutinskih kontrola bez razoga i povoda..

Kengur

Citat: skijash poslato 01 Mart, 2012, 11:32
Le¹inari prokleti, tako se kriju u ulazu zgrade kod gara¾e Pionirski park i èekaju one koji skreæu levo ka gara¾i iduæi od bulevara ili Kneza Milo¹a. Stanu, uzmu kintu za klopu i piæe i pale.

Ziva istina, nesto sam zurio namotam levo startuje me ja na kuku lele, dog se za 1000din, on kaze stavi u ruku i pozdravi se sa mnom...
Dalabu, ja uzmem 500 stavim u ruku i odem u garazu...  Dosta mu je 500 da popije kocu i pojede pljeku na moj racun.