Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Oktobar, 2011, 00:23
pa nije otimachina ...
bez saobracajnih dozvola
se nalaze u sobracaju na javnom
putu ... i po tom osnovu se vrshi
oduzimanje ...
a i carinski / poreski prekrshaj ...


A kakve veze ima to sto tablica nije jasno vidljiva? Nek naplati kaznu, ali da mi uzima motor koji je uredno registrovan, to ce malo teze.
A sto se busenja tablice tice, smes da je busis koliko hoces, dok god se brojevi vide

CADILLAC

Citat: Kanarinac poslato 05 Oktobar, 2011, 03:58
Citat: DebeliZmaj poslato 05 Oktobar, 2011, 00:23
pa nije otimachina ...
bez saobracajnih dozvola
se nalaze u sobracaju na javnom
putu ... i po tom osnovu se vrshi
oduzimanje ...
a i carinski / poreski prekrshaj ...


A kakve veze ima to sto tablica nije jasno vidljiva? Nek naplati kaznu, ali da mi uzima motor koji je uredno registrovan, to ce malo teze.
A sto se busenja tablice tice, smes da je busis koliko hoces, dok god se brojevi vide
...TAÈNO , zato ¹to bu¹enjem ,usporava¹-spreèava¹ kraðu ili gubitak iste ,¹to podrazumeva onda kaznu za gubitak :o , i silnu administrativnu jebadu... [glavazid]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Major

Tacno je za busenje, ja sam probusio i na kolima i na motoru. Bolje da je ucvrstim nego sto kaze cadillac da placam i kaznu za izgubljenu tablicu.

Plazma Keks

znaci, jedan bosch, 3x m6 matica i zavrtnja i rokaj

DebeliZmaj

Citat: Kanarinac poslato 05 Oktobar, 2011, 03:58
Citat: DebeliZmaj poslato 05 Oktobar, 2011, 00:23
pa nije otimachina ...
bez saobracajnih dozvola
se nalaze u sobracaju na javnom
putu ... i po tom osnovu se vrshi
oduzimanje ...
a i carinski / poreski prekrshaj ...


A kakve veze ima to sto tablica nije jasno vidljiva? Nek naplati kaznu, ali da mi uzima motor koji je uredno registrovan, to ce malo teze.
A sto se busenja tablice tice, smes da je busis koliko hoces, dok god se brojevi vide

posto navodish moj post pretpostavicu da je namenjeno meni
ondak moram pitati gde sam ja naveo necitljive tablice ?
ako nije meni onda nista :)

a za bushenje ... hmm ... pa zar nisu rekli da su tablice vlasnistvo gradjana ... platili smo ih zavodu za izradu novchanica... ?
jel tako ? tako je ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Oktobar, 2011, 10:02
a za bushenje ... hmm ... pa zar nisu rekli da su tablice vlasnistvo gradjana ... platili smo ih zavodu za izradu novchanica... ?
jel tako ? tako je ...

Nazalost nisu i ako si ih platio.

DebeliZmaj

pff... ja sam skapirao da su vlasnistvo gradjanja i da zato ih placamo direktno dobavljachu
i da im je trajanje 7 godina i da posle ostaju u vlasnistvu ... samo se saobracajna ponishtava ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo


Citat: DebeliZmaj poslato 05 Oktobar, 2011, 10:02
a za bushenje ... hmm ... pa zar nisu rekli da su tablice vlasnistvo gradjana ... platili smo ih zavodu za izradu novchanica... ?
jel tako ? tako je ...

Неее, неее дечко!!!! Сви смо их платили само за седмогодишње коришћење, пошто ће се (кад истекне тај период) активирати уређај за дезинтеграцију истих. Тј. враћаш их у полицију.
А што се бушења тиче, има две приче:
-може ал да се не оштећују ознаке (бројеви, холограм, оне бројке у десном горњем ћошку...)
-не може ни под каквим условима.

PECA BMW

stigao mi je poziv od sudije za prekrsaje .. e sad nije u standardnoj plavoj koverti nego bela i unutra jedno papirce polu popunjeno pise samo da me pozivaju u sud ?  zna li neko sta moze da bude posto me ove godine nikad nisu zaustavili  ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

prpa_zr

Citat: PECA BMW poslato 05 Oktobar, 2011, 11:30
stigao mi je poziv od sudije za prekrsaje .. e sad nije u standardnoj plavoj koverti nego bela i unutra jedno papirce polu popunjeno pise samo da me pozivaju u sud ?  zna li neko sta moze da bude posto me ove godine nikad nisu zaustavili  ?

da te nije sluèajno negde uslikala kamera? ka¾u da u takvim sluèajevima stigne samo pisamce..

PECA BMW

cisto sumljam da me je nesto uslikalo .. nisam se kretao po gradovima gde ima kamera ... sad se cuo i sa Dabom ( onim sto je pandur vadio pistolj na njega) da vidim dal me nije zvao za svedoka , ali nije ni on ...
Jedino sto pamtim da su panduri u parku cimali neke klince sto galame u parku , ja bio pored pa me legitimisali ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

mozda te zovu u svojstvu svedoka ...
u svakom sluchaju ponesi vizit kartu svog pravnog zastupnika
i reci da su ti povredjan procesna prava na pristutnog pravnog zastupnika
i da ti kao neuka stranka nemozesh da se pojavish samostalno pred
sudom .. to znachi da moraju da obaveste advokata, to jest tvog
pravnog zastupnika ;0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

3006

A pravni zastupnik tra¾i 100 evra samo da se pojavi.
Tek oni su olo¹ i ¹ljam.

Kanarinac

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Oktobar, 2011, 10:02
Citat: Kanarinac poslato 05 Oktobar, 2011, 03:58
Citat: DebeliZmaj poslato 05 Oktobar, 2011, 00:23
pa nije otimachina ...
bez saobracajnih dozvola
se nalaze u sobracaju na javnom
putu ... i po tom osnovu se vrshi
oduzimanje ...
a i carinski / poreski prekrshaj ...


A kakve veze ima to sto tablica nije jasno vidljiva? Nek naplati kaznu, ali da mi uzima motor koji je uredno registrovan, to ce malo teze.
A sto se busenja tablice tice, smes da je busis koliko hoces, dok god se brojevi vide

posto navodish moj post pretpostavicu da je namenjeno meni
ondak moram pitati gde sam ja naveo necitljive tablice ?
ako nije meni onda nista :)

a za bushenje ... hmm ... pa zar nisu rekli da su tablice vlasnistvo gradjana ... platili smo ih zavodu za izradu novchanica... ?
jel tako ? tako je ...


Pa nije bas direktno tebi, ali si ti pomenuo.  Ali neko je gore iznad naveo da se za to oduzima, pa sam se nadovezao :)

mali_zmaj

Ja sinoæ popio,malko vi¹e priznajem ii lagano krenuo kuæi bez divljanja,kad me vidje, policeman istrca,umalo ga ne ubi auto,predje u moju traku i zaustavi me.....I tako naduvah 50 eura kazne,i jedan kazneni poen!! okomili su se na nas zadnje vrijeme u B. Luci to je èudo jedno!!!!!!
jin-jang

Lazic

Mali Zmaju, brate po kantasakiju, neiskusno, nisi primenio pravilo 1. MotoManijaka(mene), kad sljemas, ne sedaj u kola, sednes na KLE, u hologramskoj konzoli ukucas adresu, i kuci si za par minuta, bez straha od "zakona"...

RRa¹ko

Citat: revolution poslato 04 Oktobar, 2011, 21:11
najavljeno je oduzimanje vozila za:
/tablice koje nisu jasno vidljive
/neregistrovana vozila u saobracaju
/vozila sa stranim tablicama koje voze nasi drzavljani


a ko ne nosi kacigu oduzumaju mu glavu tri meseca ;D

dzimika

Citat: revolution poslato 04 Oktobar, 2011, 21:11
najavljeno je oduzimanje vozila za:
/tablice koje nisu jasno vidljive
/neregistrovana vozila u saobracaju
/vozila sa stranim tablicama koje voze nasi drzavljani

kod moje se vidi da je BG samo i to im je dovoljno :D

stefgi

da je kamera neka,odnosno prekrsaj koji je zabelezila kamera,u koverti bi bila slika prekrsaja kao i celokupno resenje. To mora tako.U beloj koverti naravno!

PECA BMW

Citat: stefgi poslato 05 Oktobar, 2011, 20:14
da je kamera neka,odnosno prekrsaj koji je zabelezila kamera,u koverti bi bila slika prekrsaja kao i celokupno resenje. To mora tako.U beloj koverti naravno!

uh sad mi je lakse jer onda nije definitivno neki saobracajni prekrsaj  ...
secam se da su pre stizali plavi koverti a unutra komplet objasnjenje "dana tog i tog.... tu i tu .." takvih imam gomilu .. ovo je nesto sto do sada nisam dobio .

znaci moze biti da je zbog remecenja javnog reda i mira ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !