Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

E da, za tu tabllicu ispod repa. jel stvarno mogu da mi oduzmu motor jer je pod repom?

Inace te univerzalne nosace imas u moto landu bile su 1500 dindzi. Marka Lampa, alu nosac, moze da se savija

SSZGO

Citat: jager poslato 28 Septembar, 2011, 01:09
Citat: SSZGO poslato 28 Septembar, 2011, 01:06
e sad on mi je zapisao podatke koje sam mu dao i rece mi da namestim tablicu da se vidi inace oduzimaju motore... i ode...

Nisi mu valjda rekao prave podatke? ;D
A za oduzimanje motora je njihova pusta ¾elja... mo¾e EVENTUALNO ako se ba¹ uspizdi na tebe, da ti ga uzme "na proveru"... ali da ti ga oduzme, nema osnova.

Citatne znam dal oni nesto pisu kad tako pokupe podatke? i kako su ostali resili problem tablice, jel ima neki univerzalni nosac tablice?

Pa ima pravo da ti napi¹e kaznu za "nepravilno postavljenu tablicu" :( Ima¹ nosaèa, univerzalnih, ali R onda izgleda ko go qrac....

e pa ovo treba proveriti posto mi on rece da su privremeno oduzeli 70 motora u bg...

moras da das prave podatke jer ako te proveri na licu mesta sta onda... ?
jedino da sam rekao ime od nekog koga znam pa da on nahebe, ali opet bi mene cimali sto sam vlasnik... ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jager

Uhhhh... ako zaista oduzimaju motore, onda nemam reèi. Bemti dr¾avu :(
Ima neko provereni info o ovome??

gane

to bi bilo isto kao kada bi oduzimali automobile jer im npr otpala ili prljava tablica !?

SSZGO

Citat: gane poslato 28 Septembar, 2011, 01:18
to bi bilo isto kao kada bi oduzimali automobile jer im npr otpala ili prljava tablica !?


ako sam ga razumeo, nesto su oduzimali, da li motore, ili tablice, bem ga nisam zapamtio, ali sutra cu da proverim pitacu ove moje pajsere sto ne izbijaju sa uvale, njih su garant zaustavljali 10 puta...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

gane

zaustavljali ih i nisu oduzimali, mada Srbija je ovo....

Lazic

provereni info, plase mecku, resetom...

Landser

CitatPa ima pravo da ti napi¹e kaznu za "nepravilno postavljenu tablicu"  Ima¹ nosaèa, univerzalnih, ali R onda izgleda ko go qrac....
Ima -provereno licno tri iljde tri mu majke ,provera motora i vozaca istog ;D.

Lazic

kubikaza, Landser, kubikaza... Na oko 450-500cc uz vrlo bucan izduv, odustaju pre nego sto i pomisle da te zaustave... [cheers]

K_A_W_A

I ja imam tablicu po repom, pa sam se raspitao i cuo da je kazna 3000 din. Ali ja kontam bolje i 3000, nego da napravim neki prekrsaj pa da bude 33000 din. Na motoru se cesto prave prekrsaji, svi to dobro znamo. A motor zbog tablice ne moze da ti oduzme. Mora navesti neki drugi razlog zasto ti se privremeno oduzima motor.

stefgi

@sszgo a je l' te proveravao na licinom mestu ili sta? Sto nisi rekao da si Milosevic Dragan iz sela Babusnica kraj Uba?

Major

Citat: SSZGO poslato 28 Septembar, 2011, 01:06
ne znam dal oni nesto pisu kad tako pokupe podatke? i kako su ostali resili problem tablice, jel ima neki univerzalni nosac tablice?

Ne pisu ti nista kad samo uzmu podatke, ali ako te startuje sledeci put isti pandur (zbog iste situacije) onda moze da ti pravi problem.

Kengur

Pa ima teblice na motoru, motor se vodi na njega koliko sam skapirao...

Da je Rekao Dragan Draganic, morao bi posle da se aka s njima kako je njegov motor zavrsio kod Dragana, a pritom prijava ako ode na ne nosenje dokumenata, onda ce da ga ribaju,.. Nisu ni oni mentoli :)

Vlajko

Ako se zainate, mogu da oduzmu vozilo na proveru.. a ta provera moze trajati i 3 meseca..
Sanse da stigne prijava iz teftera su otprilike pola-pola..

Pre neki dan okoncah sudjenje za crveno po starom zakonu.. izasao sam na drugo rociste.. plavi nije..
negirao sam prolazak kroz crveno.. 3 popodne spic i guzva pred lakat krivine u Zemunu, kolima nazalost..
Nisam i tacka.. gospodja sudija pa danas postoje precizne metode merenja foto finisa.. nekad se radi o delicu sekunde  koje ljudsko oko i ne moze primetiti..kako je mogao iz vozila dalekopozadi da vidi prolazak kroz crveno..?
trt mrt, hocete suocenje?
Hocu naravno, i od tad plavi se nije pojavio 4 ili 5 puta.. a ni ja..
kaze brkata gospodja NEMA VISE zastarevanja (kao i uslova po novom) teracemo se dok god se ne zavrsi, tj. plavi ne dodje.. a onda da me smiri (jerbo sam kukao oko zabrane) kaze pa mozes dobiti i uslov jer je po starom..
Doneta mi je presuda u odsustvu, onog x puta kada se doticno piskaralo prijava pojavilo..
3 meseca zabrane ili 12 meseci uslova.. 6000din. kazna i 1000 za postarinu..
U obrazlozenju je otprilike bilo da sam ja kenjao.. a on  obavljao sluzbenu duznost, te da nema razloga da mu ne veruje.. njemu, organu reda..
Moja greska sto nisam imao svedoke..
ali ipak mislim da sam dobro prosao za to..
Ocekujem jos jednu presudu za alkohol po novom..i jos nesto se natezemo, a novina (bar za mene) je sto sada donesu presudu, posalju  ti je, ti je  ne primis i nista ne potpisujes..prodje rok za zalbu, oni kace resenje na oglasnu tablu i presuda je PRAVOSNAZNA!!!
Sud moze izdati nalog za privodjenje ili pisanje jebenog F na vas JMBG..
Fiktivna adresa je bila.. i izgleda se opet vraca..
jeziv nacin za naplatu svih kazni...  :'(

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

#974
Smederevac, kolika poruka, nemoguce da si kucao sa telefona, vec si dobio adsl...?!?


Citat: Vlajko poslato 28 Septembar, 2011, 10:48
novina (bar za mene) je sto sada donesu presudu, posalju  ti je, ti je  ne primis i nista ne potpisujes..prodje rok za zalbu, oni kace resenje na oglasnu tablu i presuda je PRAVOSNAZNA!!!

Cuo sam za to, sve je moguce u zemlji Srbiji, ali ja ne znam nikoga, ko sam od sebe obigrava sudove da proveri da nema neke presude na oglasnoj tabli... Vreme je da pozovemo onog sto se odaziva na ime revolucija...

Taraba

Kad je sa telefona, vidi se mala ikonica telefona pored naslova poruke.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Vlajko

radi 3G preko kabla..
al na jednoj crti i to crvenoj..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

@taraba:
èek da probam...


vid`stvarno... E, ce dodjem, samo da se nakanim...

3006

U nedelju sam sedeo u Bombaju na Bulevaru oko 2-3 popodne, pandur na Apriliji ¹partao gore-dole i pisao kazne. Prati automobile koji naprave ne¹to do prvog semafora, a kad èovek stane doðe pored njega i poka¾e mu da se iskljuèi, pa ga pi¹e. Pisao èak i jedan crni ML, da ne poveruje¹. A nedelja, vreme ruèka, nigde gu¾ve. Klince na skuterima je razguzio.
Jo¹ ne¹to, ako neko ima obièaj da parkira auto kod op¹tine Vo¾dovac, ostavljajte ga samo na obele¾enim mestima, tu ili preko puta isprad suda. Juèe sam ga ostavio pored, na trotoaru, pola metra od obele¾enog i odneo ga pauk. Koliko ja znam, odande nikada nije nosio, ali jbg, poèeli su. Dolaze u periodu od 10 do 13h, bar je tako bilo. Ja nisam znao, pa pukoh 100 evriæa...

Lazic