Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

sinoc sam igrao ne ljuti se covece! hahaaha

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Citat: Taraba poslato 16 Septembar, 2011, 14:17
Neko je sinoæ jeo acid.

Plus je igrao Ne ljuti se covece! One zute figurice su presretaci, crveni interventna, plavi su obicni panduri u pezou, a kockice viljuskar :D

Plazma Keks


Lazic


UFF


SSZGO

Citat: Plazma Keks poslato 16 Septembar, 2011, 14:38
ocete nastavak?

nemoj brate ko boga te molim... svi ti verujemo... verujem i ja...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

balcan girl

ekseri su cudooo :D :D plazma podeli i sa nama nemoj da si stipsaaaaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

ja sam sXe, ali je problem u tome sto sam neuracunljiv :D

MILJAN

Citat: Plazma Keks poslato 16 Septembar, 2011, 12:10
mene su jednom zaustavili kod nis pumpe kod skretanja za kosutnjak, pitao me je: kakav ti je to traktor? i ja izvadim hekler izbusim mu facu, pretrcavam ulicu, izbusim glavu drugom panduru sa jednim kratkim rafalom od desetak metaka, ulazim na pumpu, vadim pistolj za benzin, polijem na sve strane, a narocito po kolima, ispalim nekoliko metaka u kola da se zapali benzin, pocnem da bezim prema svom I®-u, ali kola i pumpa tada eksplodiraju i detonacija me baci na svoj motor tako da sam odmah sleteo na sediste i onda sam ja lepo nastavio klaj-klaj oko kosutnjaka.  dok sam se tako opusteno vozio kosutnjaku, iz interventne su poceli da me jure i ja sam dao pun gas i pobegao im nekih 500m stao, izvadio ispod sedista svoj sakriveni Kord mitraljez i poceo da resetam po njihovom ganjc-novom lend cruzeru.. posle sam dosao kuci i video sam policiju koja se parkirala ispred moje kuce, i onda sam izvadio daljinski upravljac i upravljao jednim od viljuskara i tako sklonio pandure i njihove pezoe na jednu gomilu, stisnuo crveno dugme na daljicnu i viljuskar je eksplodirao zajedno sa pandurima.

U jednom trenutku se pojavi


Tada shvati¹ da si nahebo i preda¹ se Ivici-gljivici....
Cave ab homine unius libri

Lazic


MILJAN

Meðutim, Ivicu-gljivicu pobeðuje Maneken sa pla¹tom i helenkama...to je super maneken....
http://i36.tinypic.com/25sa54m.jpg

i ti se vrati¹ doma sreæan jer ima¹ za¹titinika  :D
Cave ab homine unius libri

Lazic

Miljane, ima male dece i starijih ljudi na forumu, molim te ne preteruj sa grozotama...

Plazma Keks

da mi verujete da sam hteo ivicu da ubacim, al' reko, da ne preteram :D

lowrider

Uopste nemam dobra iskustva sa policijom 4 puta oduzimana vozacka skoro dve godine sam bio bez dozvole. [glavazid]

MILJAN

Citat: Plazma Keks poslato 16 Septembar, 2011, 22:22
da mi verujete da sam hteo ivicu da ubacim, al' reko, da ne preteram :D
Ivica otkida kako je opasan..Vidi¹ kako ni¹ani koristeæi oba oka a izraz lica ubistven... Meðutim super-maneken je otporan na metke pa ti se iskreno izvinuo u ime nacije i vratio te kuæi.
Cave ab homine unius libri

Plazma Keks

znas bre ti sta sve ja imam u arsenalu?!?!!?!

Lazic

Citat: lowrider poslato 16 Septembar, 2011, 22:23
Uopste nemam dobra iskustva sa policijom 4 puta oduzimana vozacka skoro dve godine sam bio bez dozvole. [glavazid]

Sta cekas, pisi, podeli sa sirim auditorijumom svoju tuznu pricu...

lowrider

A sta da kazem,mnogo se pilo tih dana i jos te uzmu na zub pa veselo.Ma bilo proslo ne ponovilo se!

lowrider