Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979

#700
Ma sve drogerasi nasarani , manijaci totalni . A tek sto pijuuu qqlele   [prebicute]  



EDIT by Gaspar: Nemojte ljudi, ne moraju svi da znaju sta je KLE  ;)

balcan girl

poison palma vozi skuter vec dve godine i to bez kacige :D pravi manijak hahahahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

daca.ZZR6

JA KAD SAM ÈULA DO©LA POLICIJA I KAD REÈE S.MAMA  :"©TA STE TO SVE RADILI, SINOÆ" ??!!!

Pomislih:" i jao, propast ¹ta smo radili.............:D :P

Sad kad mi ka¾u do¹la policija , izdaj nalog za pretres i oduzimanje......???????.........a ja se  sva oduzmem!!!!

Moj uljez ka¾e-zar ti nije ¾ao!!!!!!



markodjurovic

#703
EDIT by Gaspar: Nemojte ljudi, ne moraju svi da znaju sta je KLE   ;)


Secer aaaaaa :D. Sta li bi on reko?



Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

darkrider900rr

Citat: Lazic poslato 26 Jul, 2011, 01:29
Nindza u naletu gneva... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
aaa ovaj je car, mora covek sebi da da malo odoska, jbg...... [bejzbolka] [thumb_up] [bejzbolka] iii da,,, extra vam je ona naprava naslonjena uz casu... baravo za to....

Taraba

Jel su to neke nove ka¹ièice za espresso?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Dabec


moje iskustvo od pre par sati

Danas sam uzeo moj motor od drugara koji zivi na Budzinom brdu (naselje u Jagodini).Spustao sam se sa ugasenim motorm na biciklistickoj stazi  pored puta  jer  motor nije registrovan.Odjednom se poljavljuje policajac na 100 metara od puta i trci ka meni .(sve vreme smo na biciklistickoj stazi-motor nije pokrenut)  :o :o :o
Priliazim mu polako,  sa dva metra razdaljine pocinje da se dere: "kad ces da registrujes..jel vidis da si na stazi za bicikle. daj dokumenta"
  Ja: ali ja ne upravljam vozilom ne vidim kako sam nacinio prekrsaj..
Policajac :podjite sa mnom do mog motocikla i pogurajte motor sa vama..
Ja:ali ponavljam motor nije u pogonu nema razloga da bilo sta ja vama dajem,a i ne razumem zasto ste trcali prema meni....
Policajac :SAD CES TI DA VIDIS...
Ja:Vi to meni pretite???
Policajac :To sam samo ja cuo...
Ja mu tog trenutka uzimam vozacku iz ruke i krecem nazad ka motoru
.Policajac :NAREDJUJEM TI DA STANES...
Ja:Nije ti ovo vojska ,niti smo mi kolege pa da mi naredjujes ,osim ako ti vidis neki cin ili oznaku sluzbe na meni..
Trenutak cutanja....Prilazi mi ponovo kad sam pored motora i kaze daj vozacku pa ce da popricamo
.Dajem mu v.dozvolu i on tog trenutka vadi aparat i pocinje da slika  [clapp] [clapp]mislim se "bravo kretenu jedan nepismeni"uzimam motor i odalzim kuci,
Sedam u auto i pravac sup....Staresina mu nije tu,i njegov kolega me moli da se smirim sacekam sutra pa da ispricam sta sam doziveo ,jazavac konacno dolazi i ja mu uzimam dozvolu ,svadjamo se jos malo i zavrsava se -Policajac:ja sam ti pisao prijavu pa se vidimo kod sudije-Ja:Sutra idem u 7:30 kod staresine da vidim kako cemo da resimo problem jer sam   [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]a ti si nepismena budala koja srami tu uniformu i znacku... [prebicute] [prebicute]

i sta sada [bejzbolka]


Lazic

Nikom nista, gubio si vreme sa budalom, niti je on imao jurisdikciju nad tobom, van saobracajnice, niti ce njega staresina da kazni, niti bi sudija pokretao postupak za takvu prijavu, ako bas nije bolid, ali zakon je na tvojoj strani...

Major

Auuu bre kakav lik, blam ga bilo da prizna da nije u pravu pa se drka. Idi obavezno do staresine i ispricaj celu pricu, cisto da se osiguras  da budala nije pisala nesto.

daca.ZZR6

Nikad ne priznaje¹!!

Ne potpisuje¹!!!!

Ne odaziva¹ se pozivu!!!!!

I ako donesu odluku i kazne te, a to  obavezno  ukida Vi¹i  Prekr¹ajni sud, po ¾albi, jer mora¹ da bude¹ saslu¹an!!!!!

Malo odugovlaèenje postupka odnosno izvr¹enje  kazne!!!

:D

Lazic

Svi slusajte Dacu pazljivo, bice sudija uskoro... Posto ja kad pricam sta i kako, samo kazu, ma ti si Lazicu lood...

daca.ZZR6

Citat: Lazic poslato 26 Jul, 2011, 23:22
Svi slusajte Dacu pazljivo, bice sudija uskoro... Posto ja kad pricam sta i kako, samo kazu, ma ti si Lazicu lood...

Nisi ti lud..................ne¹to se ima i od tebe nauèiti!!!!

Gledam ja ono veèe kako ti.....????????................

The One

Citat: daca.ZZR6 poslato 26 Jul, 2011, 23:26
Nisi ti lud..................ne¹to se ima i od tebe nauèiti!!!!

Gledam ja ono veèe kako ti.....????????................
spava¹ u sendvièu?!  [rofl] [rofl] [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

da sam bar spavao... grrrrrr...

daca.ZZR6

Citat: Poison girl poslato 26 Jul, 2011, 23:28
spava¹ u sendvièu?!  [rofl] [rofl] [rofl]

Ma ko je mogao da spava pored manijaka...............

Laziæ zna!!!!!!!

A ja samo gledam..............i pamtim.............:D

Gašpar

Citat: Lazic poslato 26 Jul, 2011, 23:30
da sam bar spavao... grrrrrr...

Lazichu dzavolchichu  [djavo] [djavo] [rofl] [rofl]

daca.ZZR6


Lazic

 :'( :'( :'( Ama, nisu mi zlikovci dali da spavam...

The One

Citat: Lazic poslato 26 Jul, 2011, 23:46
:'( :'( :'( Ama, nisu mi zlikovci dali da spavam...
paaaaa?!
i ti nekad ne da¹ drugima da spavaju :P
za neupuæene mislim na divljanje ulicama grada Beograda (s zrenjaninskog puta zvuk se rasprostire do Panèeva)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet