Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

joka

Citat: UFF poslato 15 Jul, 2011, 15:38
Citat: darkrider900rr poslato 14 Jul, 2011, 19:40
po meni je BEZOBRAZLUK i KURCENJE

Sta cu kad sam qrcevit :D

aj jel ima neko veca muda a?
Alaj su uglaèana, sva sijaju i u mraku!   [rofl] [rofl] [rofl]   [cheers]

skijash

Izvinjavam se ¹to serem, samo se nalivajte i pun gas  [clapp]

Lazic

Citat: skijash poslato 15 Jul, 2011, 14:23
Ja vidim po netu da je u sluèaju pogibije oko 30-40% bilo pod uticajem alkohola.
Ako je bitno ¹to deèko nije bio pijan kad je krenuo iz semafora onda je sve u redu i on nije bio u komi zbog pijanstva.

Ok, neka je i 30-40%, sto znaci i dalje trezni prednjace u izazivanju nezgoda... [doh] [doh] [doh] [doh]
Takodje, ti si pomenuo momka kao primer nesrece izazvane alkoholom... I da, probudio se iz kome pre skoro dva meseca, uveliko planira voznje... [cheers]



p.s. sve je individualno, i nikome ne savetujem da se opije ako vozi... Ako sam blizu, pitacu ga da li je u stanju, ako kaze da jeste, pa se skrlja, jebiga, sam si kovac svoje sudbine...
Recimo, u Semaforu se vise ne sekiraju za mene... [rofl] [rofl] [rofl]

skijash

Ne znam da li neæe¹ da shvati¹ ili je samo fazon "ludi smo, vozimo pijani i boli nas kita za bjb"  jer ako je ovo drugo (a vidim da preovlaðuje takvo neko pona¹anje) onda je jako detinjasto.
Uvek postoje ¹anse za nesreæu u vo¾nji ali ih alkohol eksponencijalno poveæava. Ko ne mo¾e da shvati da time ugro¾ava ne samo sebe nego i druge po meni ne treba da bude na slobodi.

markodjurovic

To sto ce neko pijan skrlja sam sebe me bas briga, sve dok slucajno u tom krljanju ne skrlja i mene ili nekog mog. Da je u tom slucaju bio trezan i svestan krivice verovatno bi sudu prepustio sta treba radi, ali ako je bio pijan ili pod dejstvom alkohola sigurno bi mu licno presudio
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

pit

Citat: skijash poslato 15 Jul, 2011, 18:43
Ne znam da li neæe¹ da shvati¹ ili je samo fazon "ludi smo, vozimo pijani i boli nas kita za bjb"  jer ako je ovo drugo (a vidim da preovlaðuje takvo neko pona¹anje) onda je jako detinjasto.
Uvek postoje ¹anse za nesreæu u vo¾nji ali ih alkohol eksponencijalno poveæava. Ko ne mo¾e da shvati da time ugro¾ava ne samo sebe nego i druge po meni ne treba da bude na slobodi.


           A da ne pominjemo da vozeci pijan moze da zgazi trudnicu na pesackom ili jos gore vozeci bez kacige moze da mu uleti musica u oko i zgazi drugu trudnicu n apesackom.

dzimika

Citat: skijash poslato 15 Jul, 2011, 12:11
Ljudi imaju ba¹ kratko pamæenje, deèko koji je proletos iz semafora krenuo pijan je le¾ao u komi (ili jo¹ le¾i) i svi æe da psuju sudbinu ali neæe pomisliti da je ba¹ alkohol doveo do toga.

nije bio pijan kad je krenuo iz semafora a ni kad je imao udes a nije od udesa bio u komi vec od pada sa bolnickog kreveta na glavu a u zivotnoj opasnosti je bio jer je dobio sepsu od fenomenalnih bolnickih uslova bas dok je bio u komi i zbog toga nisu smeli da ga pipaju pa sada ima problem i druzice se jako dugo sa ortopedima

u realnosti, u udesima ljudi pod uticajem alkohola ucestvuju kod nas samo 15-20% nesreca a cak mislim da sam jednom prilikom procitao da je brojka cak i dosta manja i inace dokazano je da ljudi pod uticajem alkohola voze dosta pazljivije i sporije, tu izuzimam napaljene klince koji hoce da se dokazu nesto a oni su uzeli vecinu u gore pomenutim procentima

skijash


UFF

Citat: markodjurovic poslato 15 Jul, 2011, 19:09
To sto ce neko pijan skrlja sam sebe me bas briga, sve dok slucajno u tom krljanju ne skrlja i mene ili nekog mog. Da je u tom slucaju bio trezan i svestan krivice verovatno bi sudu prepustio sta treba radi, ali ako je bio pijan ili pod dejstvom alkohola sigurno bi mu licno presudio

A sta ako ja sad potpuno svestan i trezan odlucim, izadjem napolje i namerno skrljam njih 20 pa se vratim kuci da popijem pivo?
Ko ce da me spreci?
I kako ce da me spreci?

nemoze

zato dosta bullshita na tu temu ja ne kazem da treba voziti pijan niti to radim ako osetim da nemam kontrolu
a da li imam ili ne to ja najbolje znam (bez obzira kako to drugima izgledalo) i ne precenjujem se jer nije mali ulog u pitanju

Lazic

Citat: skijash poslato 15 Jul, 2011, 18:43
Ne znam da li neæe¹ da shvati¹ ili je samo fazon "ludi smo, vozimo pijani i boli nas kita za bjb"  jer ako je ovo drugo (a vidim da preovlaðuje takvo neko pona¹anje) onda je jako detinjasto.
Uvek postoje ¹anse za nesreæu u vo¾nji ali ih alkohol eksponencijalno poveæava. Ko ne mo¾e da shvati da time ugro¾ava ne samo sebe nego i druge po meni ne treba da bude na slobodi.

Skijash, nemoj da se ljutis, ali statistika te stvarno demantuje... A i dok sam bio na bjbu, isto sam pricao da me bas zabole, da li ce neko punoletan da se samoubije, nenosenjem kacige, alkoholom, drogom, orujzem ili cime vec hoce... Sve dok ne skoci nekome na glavu, nemam problem...

skijash

O uticaju na druge ljude i prièam, koliko ima idiota koji nas po putevima seku, izguravaju i ugro¾avaju na razne naèine. Koliki li je procenat pijanih? Pogotovo traktorista koji ne jebu nikog ni dva posto.
I ne vidim kako me to statistika demantuje, tako ¹to je "samo" 30-40% u pogibijama bilo pijano? Pa verovatno ne bi poginuli da nisu bili pijani. To nema nikakve veze sa ostalih 60-70% pogibija, one bi se svakako desile iz drugih razloga ali to nije dokaz da alkohol ima minoran uticaj na udese.

lord_oblivion

Citat: zmiya poslato 15 Jul, 2011, 15:52
kupi¹ lepo jamahu ili ktm i onda ne mo¾e¹ da vozi¹ bez anestezije.. :D
[rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

SSZGO

alkohol je NO NO u mojoj knjizi

0, zilch, nada

ako pijes nemoj da vozis pored mene...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

A kad sam te pratio do semafora, dok si tockirao sa Balkankom...? Nisam bio bas trezan... ;D


@Skijash:
rekao sam da sam indiferentan, sve dok se samoubica samoubija sam sa sobom, ako napravi pijan/drogiran sranje, neka robija 20 godina, bas me zabole... Za 17 godina i oko 600.000km, sam imao 5-6 laksih nezgoda, sve u potpuno treznom stanju...

pit



   ALKOHOL ALKOHOL TO JE PRAVA STVAR KO NE PIJE ALKOHOL NIJE NORMALAN

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Axaxaxaxaxaxa... ;D ;D ;D Pite, pravi si manijak... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

pit

Citat: Lazic poslato 15 Jul, 2011, 23:21
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Axaxaxaxaxaxa... ;D ;D ;D Pite, pravi si manijak... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[/imj
            Meni je stvarnno smesno kad se neko ovoliko proserava vezano za alkohol.Ja ima jednu grupu drugara iz Nisa sa kojima se povremeno vozim .....e to treba da se vidi i dozivi.Znaci kad se podje negde ...bilo gde ma skup ili onako neka voznjica ....ne propusta se ni jedan dragstor usput....znaci sljokanje samo takvo ,,,i nikad se nikome nije nista desilo fala bogu.A ZNATE LI ZASTO.Uglavnom su to ljudi s podugackim stazom na motorima i oni brate znaju da voze pijani .I sad ce me neki strucnjak unedjivati u suprotno. 
           Nema tu mnogo filozofijie ili si decko ili devojcica.....mada bi se od nekih devojcica bas posideli,

Lazic

potpuno individualno... Neko posle 3 piva ne moze da stoji na nogama, dok neko posle po kile rakije, omlati 600km bez kiksa...

3006

Nije problem onaj ¹to pijan vozi motor, taj veæinom sjebe sebe, ako nekoga sjebe. Problem je onaj ¹to pijan sedne u auto, taj æe nekoga da naguzi. Mada, ima likova koji pijani voze srogo po ogranièenju, znam par takvih.

markodjurovic

Citat: pit poslato 15 Jul, 2011, 23:54
Citat: Lazic poslato 15 Jul, 2011, 23:21
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Axaxaxaxaxaxa... ;D ;D ;D Pite, pravi si manijak... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[/imj
           Meni je stvarnno smesno kad se neko ovoliko proserava vezano za alkohol.Ja ima jednu grupu drugara iz Nisa sa kojima se povremeno vozim .....e to treba da se vidi i dozivi.Znaci kad se podje negde ...bilo gde ma skup ili onako neka voznjica ....ne propusta se ni jedan dragstor usput....znaci sljokanje samo takvo ,,,i nikad se nikome nije nista desilo fala bogu.A ZNATE LI ZASTO.Uglavnom su to ljudi s podugackim stazom na motorima i oni brate znaju da voze pijani .I sad ce me neki strucnjak unedjivati u suprotno.  
          Nema tu mnogo filozofijie ili si decko ili devojcica.....mada bi se od nekih devojcica bas posideli,

Pazi ja imam drustvo koje 30-40 godina ima iskustvo u hodanju. Mogu da popiju nevidjeno, ali tada i pored tog iskustva desi im se nekad posle toga da padaju ili vijugaju dok hodaju.
Slucajeve istog tipa stalno vozio pijan i slicno necu nabrajati najvise zbog porodica tih ljudi, a imali su iskustva u voznji bar (ali bar) koliko i ti, a verujem da su ih mnogi od vas ako ne poznavali licno ono bar iz vidjenja ili su culi za njih.
Samo jednom im se desilo i to kad su bili pijani.

Najgore je sto ce ovo poredjenje il si decko ili devojcica mozda procitati neko ko ce da pomisli da ce stvarno da pokaze da je decko tako sto ce se napije i da vozi. Aj razumem da je ovaj forum namenjen tinejdzerima pa da se takva dokazivanja propagiraju. Ovako da nije tuzno bilo bi smesno.
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje