Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: darkrider900rr poslato 14 Jul, 2011, 19:40
po meni je BEZOBRAZLUK i KURCENJE woziti bez kacige. Ja kad sedam na motor da odem 200 metara do prodawnice ja ne sedam na motor bez kacige.... jer i za tih 200m ko zna sta moze da se dogodi... Zato bez kacige nikud!!!! KACIGA GLAVU CUWA, A GLAWA JE JEDNA, DRUGA NE MOZE DA SE NARUCI U LOUIS-u.....

   Pa kakpo ce da me vide mlade cice kad gasiram od semafor do semafora ako nosim kacigu....mislim za mene je u tome bas poenta dsa s kurcim a i volim da sam malo bezobrazan,Inace i van grada ne bi nosio kacigu nego mi ulaze musice u oci pa moram.

UFF

Meni prekjuce bilo vruce pa sam u sorcu i majici bez rukava i bez kacige naravno isao do yoye
A juce mi isto bilo vruce pa sam isto tako i jos sa suvozacicom isao do phenixa (videli me lazic,dr.pop,profa... i rekli vidi ga ovaj sto je bezobrazan)
I posle sam pijan bez opreme nocu vozio do semafora da joj pijem :)  tu sam sreo skijasa uz put koji me pohvalio za voznju u pijanom stanju sa mojom stealth kacigom

Sta cu kad sam kurcevit :D

Lazic

A ne pominjes da sam ja prilicno pijan, vozio u sorcu, majci i obaveznim japankama, Harli, KTM, i na kraju tebe pijanog na Hornetu... I da smo se vatali na Hornetu, pijani...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

hahahahahaahahhahahahh pravi manijaci a nisi rekao uff da si pijan udario lazicev sluzbeni auto i tresnuo mu retrovizor a ti lazicu nisi rekao da si uzbunio babu koja se sigurno krstila i cudila onolikim manijacima hahahahahahahaahahahahaahhaah
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gašpar

Ja ni u WC bez kacige, sta ako naleti cika plavi a ja nemam kacigu na glavi.
Skidam je samo dok spavam, ali tada se nadam da i cika plavi spava :D

DR Goran

Citat: joka poslato 14 Jul, 2011, 22:02
A, gde ja sad akcija deljenja kaciga Auto Moto Saveza, rekli su skoro, da ovoga leta dele 500 komada, onima koji nemaju, a oæe da se voze! [neampojma]     [cheers]

Nista od toga ...ove godine se policija kurci s novim motorima a mi se kurcimo bez kaciga jer nam nisu podelili 8)
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

skijash

Citat: UFF poslato 15 Jul, 2011, 00:00
Meni prekjuce bilo vruce pa sam u sorcu i majici bez rukava i bez kacige naravno isao do yoye
A juce mi isto bilo vruce pa sam isto tako i jos sa suvozacicom isao do phenixa (videli me lazic,dr.pop,profa... i rekli vidi ga ovaj sto je bezobrazan)
I posle sam pijan bez opreme nocu vozio do semafora da joj pijem :)  tu sam sreo skijasa uz put koji me pohvalio za voznju u pijanom stanju sa mojom stealth kacigom

Sta cu kad sam kurcevit :D
To nije zato ¹to si kurèevit nego zato ¹to si bolid :) Ok je voziti bez opreme, ali ako vozi¹ pijan onda ne ¾eli¹ da ¾ivi¹...

UFF

znaci pola forma ne zeli da zivi :D
a i 90% bajkera na moto skupovima takodje
za mene vise ne moras da brines bilo mi lose prosli put pa mi se ne ponavlja

skijash

Istina je verovatno i za pola foruma i za moto skupove.
Ljudi imaju ba¹ kratko pamæenje, deèko koji je proletos iz semafora krenuo pijan je le¾ao u komi (ili jo¹ le¾i) i svi æe da psuju sudbinu ali neæe pomisliti da je ba¹ alkohol doveo do toga.

UFF

Nije on bio pijan kad je krenuo
Takodje ni ja to vece
tj jeste me uhvatilo ali nisam bio toliko olesen da ne mogu da vozim
A i kad pijem vozim ko pussy jer znam da mi koordinacija nije najbolja i da toga nisam svestan kao i stadijuma pijanstva ne bi ni bio medju zivima sad
a o lazicu i dr.pop-u tek da ne pricam

svi mi preuzimamo rizike u zivotu neko vece neko manje a svako odlucuje koliko je za njega dosta tvoje malo je nekom mnogo sto ne mora da znaci da je opasno tj opasnije od prelaska ulice na zeleno za pesake

Lazic

Bas htedoh da kazem, da decko nije bio pijan kad je krenuo iz semafora, a pao je 3 sata kasnije, a statistika kaze da od ukupnog broja nezgoda, pijani izazovu tipa 20%... Ocigledno pijani voze bezbednije...

skijash

Ja vidim po netu da je u sluèaju pogibije oko 30-40% bilo pod uticajem alkohola.
Ako je bitno ¹to deèko nije bio pijan kad je krenuo iz semafora onda je sve u redu i on nije bio u komi zbog pijanstva.

pit

 

     Sta ima veze pijan ili trezan,pa j stalono vozim pijan motor,,,nekako mi sve lepse izgleda kad sam jampi i bolje mi ubrzava cudo jedno...a menjac radi kao kod Honde...tako da ne vidim uopste problem voziti pijan ...do jedno 15 piva moze svce preko toga je preterivanje bar za mene .

UFF


zmiya

Citat: pit poslato 15 Jul, 2011, 14:40
 

     Sta ima veze pijan ili trezan,pa j stalono vozim pijan motor,,,nekako mi sve lepse izgleda kad sam jampi i bolje mi ubrzava cudo jedno...a menjac radi kao kod Honde...tako da ne vidim uopste problem voziti pijan ...do jedno 15 piva moze svce preko toga je preterivanje bar za mene .


pa onda kupi hondu i mo¾e¹ da prestane¹ da pije¹,menjaè æe ti raditi kao kod honde.. [rofl]

lord_oblivion

Jes' u pravu Zmija  ;D al' nije to to. Eto, ja vozim Hondu i jos uvek pijem. Doduse ne dok vozim, smeta mi kaciga.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

Citat: darkrider900rr poslato 14 Jul, 2011, 19:40
po meni je BEZOBRAZLUK i KURCENJE

Sta cu kad sam qrcevit :D

aj jel ima neko veca muda a?

pit

Citat: lord_oblivion poslato 15 Jul, 2011, 15:16
Jes' u pravu Zmija  ;D al' nije to to. Eto, ja vozim Hondu i jos uvek pijem. Doduse ne dok vozim, smeta mi kaciga.

Pa ti stvarno nemas razloga da pijes ,menjac ti radi lepo ,kaciga ti ne smeta ...mislim stvarno ne vidim razloga za pijancenje i huliganstvo na motoru.

zmiya

kupi¹ lepo jamahu ili ktm i onda ne mo¾e¹ da vozi¹ bez anestezije.. :D

joka

Citat: zmiya poslato 15 Jul, 2011, 15:52
kupi¹ lepo jamahu ili ktm i onda ne mo¾e¹ da vozi¹ bez anestezije.. :D
Mo¾e¹! Kad ne vozi¹, nemora¹ ni da pije¹!  [rofl] [rofl] [rofl]    [cheers]