Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ekozelj

Na stranu to ¹to vas je krajnje bahato zaustavio i time ugrozio va¹u bezbednosta li ne razumem ovaj deo: "A kao da je znao da je zaustwio cetworo motorista kojima nisu registrowani motori.." i "jedinom meni oduzeli motor jer nisam imao saobracajnu dozwolu kod sebe"

A za¹to vozite ne registrovane motore? Zar mislite da smo mi koji registrujemo motore budale kojma pretièe pa neznamo gde drugde da potro¹imo te pare? Za¹to ne nosi¹ sa sobom saobraæajnu?

Purec

Citat: ekozelj poslato 06 Jul, 2011, 00:44
Na stranu to ¹to vas je krajnje bahato zaustavio i time ugrozio va¹u bezbednosta li ne razumem ovaj deo: "A kao da je znao da je zaustwio cetworo motorista kojima nisu registrowani motori.." i "jedinom meni oduzeli motor jer nisam imao saobracajnu dozwolu kod sebe"

A za¹to vozite ne registrovane motore? Zar mislite da smo mi koji registrujemo motore budale kojma pretièe pa neznamo gde drugde da potro¹imo te pare? Za¹to ne nosi¹ sa sobom saobraæajnu?

Druze sve to sto ti kazes stoji i ti jesi upravu, kao ucesnici u saobracaju zaustavljeni motoristi jesu bili u prekrsaju i sve kazne koje su pisane nisu pisane iz hira vec zbog toga sto su bile osnovane, ali takvo ponasanje coveka kome smo mi kao poreski obveznici kupili tog istog dzipa kojim je ugrozio sigurnost mojih drugova i kome mi placamo platu je bilo vrlo neosnovano.
Takodje kada smo se mi vratili da vidimo sta se desava sa ostatkom kolone ponasao se kao da smo teroristi ili dileri droge a ne obicna grupa motorista koja je krenula na moto skup da se provede. Samo njegovo ophodjenje tipa veoma glasnog zahteva da sidjemo sa motora, izvadimo kljuceve navodi na to da smo u nekom teskom prekrsaju ili da smo ugrozili zivot nekog od ucesnika u saobracaju iako to nismo uradili.
Takvo ponasanje ne bi trebalo da bude tolerisano, koliko god on bio upravu sto je zaustavio neregistrovane motoriste toliko je i pogresio samim ugrozavanjem njihove bezbednosti i samo ophodjenje prema nama kao prema stoci a ne kao ravnopravnim ucesnicima u saobracaju. Da smo nesto blizi Evropi svircokurci poput njega ne bi se vozili u drzavnim automobilima i izivljavali se nad nama.

darkrider900rr

Citat: ekozelj poslato 06 Jul, 2011, 00:44
Na stranu to ¹to vas je krajnje bahato zaustavio i time ugrozio va¹u bezbednosta li ne razumem ovaj deo: "A kao da je znao da je zaustwio cetworo motorista kojima nisu registrowani motori.." i "jedinom meni oduzeli motor jer nisam imao saobracajnu dozwolu kod sebe"

A za¹to vozite ne registrovane motore? Zar mislite da smo mi koji registrujemo motore budale kojma pretièe pa neznamo gde drugde da potro¹imo te pare? Za¹to ne nosi¹ sa sobom saobraæajnu?
Sve to stoji, nisamo registrowali motore i za to postoji odredjena kazna.... Ali nikako ne sme, ZABRANjENO MU JE da se iziwljawa nad nama kao da smo stoka, ne ide....

jager

Ajde MAJKE TI, prestani da koristi¹ to jebeno "W"!  [djavo]
Ako ti je crkla tastatura, reci, pa æemo skupiti da ti kupimo novu....

MotoManijak

Citat: ekozelj poslato 06 Jul, 2011, 00:44
A za¹to vozite ne registrovane motore? Zar mislite da smo mi koji registrujemo motore budale kojma pretièe pa neznamo gde drugde da potro¹imo te pare? Za¹to ne nosi¹ sa sobom saobraæajnu?

ti si izgleda ovde zalutao..

a imas i blowjob sindrom

Gašpar

Citat: jager poslato 06 Jul, 2011, 01:07
Ajde MAJKE TI, prestani da koristi¹ to jebeno "W"!  [djavo]

Upravo to htedoh reci.

ekozelj

Citat
Sve to stoji, nisamo registrowali motore i za to postoji odredjena kazna.... Ali nikako ne sme, ZABRANjENO MU JE da se iziwljawa nad nama kao da smo stoka, ne ide....

Naravno da mu je zabranjeno i o njegovom ophoðenju prema vama delim Lazicevo misljenje od par stranica ispred ali da ste bili ispravni mogli ste da dignete medijsku frku, da ga prijavite... a ovako bi se svako uhvatio za va¹u neispravnost i prièa bi se samo razvodnjila.

ekozelj

Citat

ti si izgleda ovde zalutao..

a imas i blowjob sindrom

A za¹to ti prijatelju misli¹ da sam ja ovde zalutao i ¹ta uop¹te ti zna¹ o meni? I daj pojasni to sa tim sindromom majke ti. Eto trudim se da shvatim ¹ta si hteo da ka¾e¹ ali ne ide mi nikako.

gane

Citat: ekozelj poslato 06 Jul, 2011, 01:19
Citat

ti si izgleda ovde zalutao..

a imas i blowjob sindrom

A za¹to ti prijatelju misli¹ da sam ja ovde zalutao i ¹ta uop¹te ti zna¹ o meni? I daj pojasni to sa tim sindromom majke ti. Eto trudim se da shvatim ¹ta si hteo da ka¾e¹ ali ne ide mi nikako.

mlad si shvatiæe¹....ovde su budale koji neregistruju motore, divljaju, prekoraèuju brzinu i sliène u¾asne stvare neki di¾u i na toèak!? Stra¹no kako se bahato pona¹aju i voze preko 80km/h, mada sam ja naèuo i preko 100-120km/h!!!!! [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak]

ekozelj

Citat
mlad si shvatiæe¹....

Hvala ti ¹to za mojih èetri banki ka¾e¹ da sam mlad ali mi opet nikako ne ide da shvatim poentu prethodne poruke. A zna¹ kako narod ka¾e "èega se pametan stidi budala se ponosi". Nemam nameru da se upu¹tam u beskrajnu prepisku, ko je hteo shvatio je ¹ta sam imao nameru da napi¹em ko nije njegova stvar.

Purec

Druze ako nisi u zadnjih par godina u prici sa moto forumima onda ti verovatno ni nece biti jasno sta je znacila poruka, no to ni nije toliko bitno ;)

Gašpar

Stvar je u tome da si ti u jednu ruku u pravu.

Da su oni bili ispravni, mogla je da se digne ogromna medijska buka oko ovoga, ali sada nema ni jednog novinara koji ne bi pitao - a zasto vi niste bili ispravn?

U drugu ruku, nije nase da sudimo o tome ko ce da registruje, a ko ne.
Ja ne vozim neregistrovan motor zbog "ne daj Boze" situacija jer imam lose iskustvo, vecinaljudi motore vece kubikaze ne registruje i to je njihova stvar izbora, te nije nase da sudimo  ;)

SSZGO

Citat: ekozelj poslato 06 Jul, 2011, 00:44
A za¹to vozite ne registrovane motore? Zar mislite da smo mi koji registrujemo motore budale kojma pretièe pa neznamo gde drugde da potro¹imo te pare? Za¹to ne nosi¹ sa sobom saobraæajnu?

slazem se da treba da se registruje ako se vozi cesto jer ako udaris nekoga steta koju napravis ce lako biti kao nekoliko registracija...
to je glavni razlog zbog kojeg registrujem, a sporedni je taj da me ne cima murija, njima ionako nikad ne stajem iako sam regularan skroz...
nek me jure nek zarade platu...

sto se tice nosenja saobracajne, ja je ne nosim jer vozim iskljucivo po gradu...
ali ja ne nosim NISTA od dokumenata, nije mi shvatljivo da neko ima licnu kartu i vozacku kod sebe a da nema saobracajnu... kako, zasto? pogotovo na duzem putu...

???

mada opet, oni mogu da urade proveru po broju motora, tablica itd bez ikakvih dokumenata ako nisu drkadzije...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ekozelj

Citat: Purec poslato 06 Jul, 2011, 01:29
Druze ako nisi u zadnjih par godina u prici sa moto forumima onda ti verovatno ni nece biti jasno sta je znacila poruka, no to ni nije toliko bitno ;)

Ma jesam dru¾e i znam celu prièu i o "onom" forumu a i ovde sam od samog poèetka, pratim svakodnevno ali ne pi¹em èesto. Jednostavno nisam nauèen da æutim kad se sa neèim ne sla¾em.

Purec

Citat: Gaspar poslato 06 Jul, 2011, 01:32
Stvar je u tome da si ti u jednu ruku u pravu.

Da su oni bili ispravni, mogla je da se digne ogromna medijska buka oko ovoga, ali sada nema ni jednog novinara koji ne bi pitao - a zasto vi niste bili ispravn?

U drugu ruku, nije nase da sudimo o tome ko ce da registruje, a ko ne.
Ja ne vozim neregistrovan motor zbog "ne daj Boze" situacija jer imam lose iskustvo, vecinaljudi motore vece kubikaze ne registruje i to je njihova stvar izbora, te nije nase da sudimo  ;)

Upravo tako, niko ne spori to sto su motoristi bili zaustavljeni vec nacin na koji su zaustavljeni i nacin na koji se prema njima ophodio taj isti "cuvar reda" koji se takodje isto tako drsko ponasao i prema nama kada smo se vratili.
Takodje drugar koji je vozio sa nama vozio je motor registrovan u Engleskoj koji se vodi na njega (on ima nase i Englesko drzavljanstvo) je doziveo isti tretman. Cak je bio toliko bezobrazan da je stigao da ga pita i kojom se to stranom vozi u Engleskoj, uglavnom ponasao se kao da je Bog i batina.

ekozelj

Citat
.... ali sada nema ni jednog novinara koji ne bi pitao - a zasto vi niste bili ispravni?

Upravo to je bila poenta.

jager

Ajd sad. Na kraju æe da ispadne rasprava "da li voziti registrovan ili neregistrovan motor" ?!?!?!  [glavazid]

Ja svoj registrujem. Evo za¹to:

1. Ako me pokupi budala da mogu da NAPLATIM ¹tetu
2. Prelazim 30.000 godi¹nje. Stvarno nemam ¾ivaca da se ¹trecam od pandura
3. Idem van granica Srbije

Pa sad, kome je gore bitno, taj neka registruje. Kome nije, neka vozi neregistrovan. Easy as that...

SSZGO

stetu mozes da naplatis  i bez registracije ona je apsolutno nebitna...

jedino sto ces platiti kaznu za reg, u slucaju sudara...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

gane

Citat: ekozelj poslato 06 Jul, 2011, 01:27
Citat
mlad si shvatiæe¹....

Hvala ti ¹to za mojih èetri banki ka¾e¹ da sam mlad ali mi opet nikako ne ide da shvatim poentu prethodne poruke. A zna¹ kako narod ka¾e "èega se pametan stidi budala se ponosi". Nemam nameru da se upu¹tam u beskrajnu prepisku, ko je hteo shvatio je ¹ta sam imao nameru da napi¹em ko nije njegova stvar.
pa eto ti si pametan a ja sam budala i to je to , ja neæu da dam pare lopovima, i neæu da plaæam putarinu i ostalo a ti ako hoæe¹ registruj to je tvoja stvar, mene nezanima, ali ti nebi rekao da si zbog toga budala....

darkrider900rr

Citat: jager poslato 06 Jul, 2011, 01:07
Ajde MAJKE TI, prestani da koristi¹ to jebeno "W"!  [djavo]
Ako ti je crkla tastatura, reci, pa æemo skupiti da ti kupimo novu....
navika. rodjo navika je samo za ovo W