Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

darkrider900rr


Lazic

#441
Citat: SSZGO poslato 05 Jul, 2011, 00:18
aj malo lakse sa recima pretera ga...
moze to i kulturnije da se kaze...

U pravu si, izvinjavam se na teskim recima, ali ovih dana samo vrebaju sirom zemlje, kao lesinari... I ja bi da vodim decu na more, ali kad bih uzeo pistolj i poceo da pljackam ljude po ulici, bacili bi me na robiju, a njima je to kao deciji dodatak... Podpisujem, posteni policajci, a znam ih vise od nekoliko, ako nemaju neku zasadjenu zemlju ili neki str/szr, zive na ivici egzistencije, a znam saobracajca od 35-36 godina, koji ima 4 stana na Vracaru i jos se hvali time... [djavo] [djavo] [djavo]

Vlajko

Dobro je Laki.. sto nisi isao u Kamenicu, pa i ti da imas 4 stana i 6 kamiona?  :P

@darkrider900rr
ima jos jedna opcija.. a to je levo ili desno u njivu, ali sa adekvatnim vozilom naravno..
tako bih ja da sam neregistrovan.. regularni stanu i mlate se sa njima.. [srednjiprst]

Peglali smo skoro Kokin brod-Uzice.. i zaustave nas 17..

ocemo necemo i stanemo.. bili su i oni zbunjeni sto smo stali.. popisase nam tablice i jmbg-ove i uz zezanciju aj zdravo..
bila i 2 neregistrovana, valjda im nece nista stici, nisu pisali prijave..
samo u blokce.. mada i to ume da zavrsi kod sudije..

Posle cujem, to im preventiva.. kada vide vecu grupu popisu ih..
pa ako naprave sranje znaju koga da vijaju..  [ludak]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Bese ste satro isekli nekog majmuna pod pratnjom... E, a kad je veca grupa motora pravila sranja...? [ludak] Ja kad idem u drive by, ni suvozaca ne vodim, imam automatski ziroskopski sistem za nisanjenje...

Vlajko

Pa tako je izgledalo, jer je puno telefonirao i vrpoljio se.. stariji, a mladji se smeskao..

kaze zvao budza.. jebi ga..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

vlada_dee

Ja stvarno ne znam sta se ovo deshava! Ja popio tri kazne za nedelju dana, a vozim kao i uvek do sad... U Sokobanji ne smem da bezim, zna svako svakog, a u Nishu imaju malko jache mashine od moje... Ali se u svakom sluchaju okomili na nas, djubreta pandurska!

Lazic

Sa marsovcima, nikakvih problema nisam imao... Sta vise, jedina komunikacija za 4 godine je bila pre vise od 2 godine na semaforu u Dusanovoj u Zemunu, staje sluzbeno lice vanzemaljskog porekla, ja na kinezu bez dozvole, kaze:




Ti sigurno nemas kategoriju za to govno...?

Nemam...  

Zezaj, zezaj...

Gas kroz crveno... [neampojma] [ludak]

Vlajko

Idu odmori.. treba platit brckanje u moru..
i naranit brkatu zenu i puno male dece..

a i drzavna kasa prazna.. pa udarili na sve strane..

Jedino ih u sumi i po Kepojebinama jos nema..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

A sta bi bilo da ste se svo cetvoro namerno zakucali u taj dzip sto vas je isakao?
ko bi onda najebao?
da nece mozda da dokaze da ste svi vozili bahato i da ste vi krivi?

isece te a ti BACIS motor na stranu, padnes i uhvatis  se za glavu i pocnes da se deres iz sve snage ko da te kolju, hitna pomoc, snimanje, kasnije se zalis i tuzis ih za glavobolju i potres mozga, pandes u nesvest u urgentnom, pa kad te probude ti povratis pred doktorom koji te pregleda aha znaci unutrasnje krvarenje, pozoves novinare i advokata da tuzi pandura, skupi se nas 300 ispred policijske stanice da vozimo u krug i turiramo... pa to bude za primer da vidis posle da li ce nekom slicno pasti na pamet da uradi

balcan girl

Uff ponekad imas divne ideje :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zmiya

a ko je dotièni zamenik ministra?

skijash

Divne ideje za film, al ne ba¹ za stvarnost :)

Kengur

To je varijanta "NA PAPIRU IMAM 10 000e" a u stvarnom zivotu imam -1500e jer mi duguju i kurta i murta... :D

darkrider900rr

Citat: zmiya poslato 05 Jul, 2011, 09:58
a ko je dotièni zamenik ministra?

NE ZNAMO MU IME NI PREZIMA, AL ZNAMO DA JE OBICAN DELIKWENT....

The One

Citat: darkrider900rr poslato 05 Jul, 2011, 18:29
NE ZNAMO MU IME NI PREZIMA, AL ZNAMO DA JE OBICAN DELIKWENT....
po organizaciji ministar nema zamenika, veæ ¹efa kabineta, sekretara i pomoænike - pogledati slike na sajtu :D
http://www.mup.gov.rs/cms_cir/ministarstvo.nsf/pomocnici-ministra.h
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

zmiya

Opisati sve,svi da se potpi¹u i dati u novine.

darkrider900rr

Citat: zmiya poslato 05 Jul, 2011, 18:47
Opisati sve,svi da se potpi¹u i dati u novine.
BRAWO, TO CE MO I URADITI!!!

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

Stvarno bi mogli da zatalasamo... Ne kosta nista, a bice dobra blamaza za vlast...

joka

Koliko sam razumeo, Darkridera i kolonu, zaustavio je protivpo¾arac? Verovatno nisu nosili protivpo¾arne aparate, na propisanom, vidljivom mestu! [neampojma]  [thumb_down] Danas svako mo¾e da izigava  [policaja] , Mo¾da je nai¹ao na nekog bajkera u spavaæoj sobi svoje voljene, sad se istresa na sve dvotoèka¹e, misli sve su to potencijalni ljubavnici njegove drage!  [rofl] [rofl] [rofl]  [cheers]