Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Èlanovi zakona koji ovo reguli¹u:
71)   zaustavljanje vozila je svaki prekid kretanja vozila na putu u trajanju do tri minuta, pri èemu vozaè ne napu¹ta vozilo, osim prekida radi postupanja po znaku ili pravilu kojim se reguli¹e saobraæaj,

72)   parkiranje vozila je svaki prekid kretanja vozila, osim prekida radi postupanja po znaku ili pravilu kojim se reguli¹e saobraæaj, koje se ne smatra zaustavljanjem,

Nije ni pet, nego tri. Isto je i kod Hrvata.

UFF

Citat: YoYa poslato 15 Jun, 2011, 17:30
Citat: UFF poslato 15 Jun, 2011, 17:24
Pa ako je kruzni tok u pitanju onda je bar lako :)
Proteras ga kroz sred srede - ispod one zirafe



:D  :D,,auuu sto je dobro...joj,,das krug??  :D
sad cu bas da vidim ima li mesta ispod zirafe


nemoras da vidis - evo ovaj ludak tuda vec proterao
da mi je znati ko je manijak....


Zirafa

YoYa

Citat: UFF poslato 17 Jun, 2011, 10:40
Citat: YoYa poslato 15 Jun, 2011, 17:30
Citat: UFF poslato 15 Jun, 2011, 17:24
Pa ako je kruzni tok u pitanju onda je bar lako :)
Proteras ga kroz sred srede - ispod one zirafe



:D  :D,,auuu sto je dobro...joj,,das krug??  :D
sad cu bas da vidim ima li mesta ispod zirafe


nemoras da vidis - evo ovaj ludak tuda vec proterao
da mi je znati ko je manijak....


Zirafa

ovaj ko da je citao sta pisemo,,pa ga zagolicalo ...

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gašpar


WOLVERINE

Citat: lord_oblivion poslato 17 Jun, 2011, 15:39
Zvuci k'o ajncilinder  :D

Da nije slucajno pobesnela pomorandza?

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 17 Jun, 2011, 00:26
Èlanovi zakona koji ovo reguli¹u:
71)   zaustavljanje vozila je svaki prekid kretanja vozila na putu u trajanju do tri minuta, pri èemu vozaè ne napu¹ta vozilo, osim prekida radi postupanja po znaku ili pravilu kojim se reguli¹e saobraæaj,

72)   parkiranje vozila je svaki prekid kretanja vozila, osim prekida radi postupanja po znaku ili pravilu kojim se reguli¹e saobraæaj, koje se ne smatra zaustavljanjem,

Nije ni pet, nego tri. Isto je i kod Hrvata.

Majke im ga spalim, pre neki dan mi u parking servisu rekose da je to ostalo na 15 min, jer bi i oni mnogo vise para uzeli za parkiranje, posto je meni recimo 90% parkiranja po gradu ispod 15 min...

A za zirafu, mislim da nikad vise tuda necu ici drugacije... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Ionako bilo gde u Srbiji da pitate za pravac, reci ce samo pravo... [rofl] [rofl] [rofl]

gane

Citat: Lazic poslato 16 Jun, 2011, 23:30
Citat: gane poslato 16 Jun, 2011, 22:56
ponedeljak pro¹li, parkiram auto ispred GAK-a ( ne na ulici) upali 4 migavca i otpratim trudnu ¾enu sa sve stvarima unutra, kada sam se vratio glupi i retardirani pandur jebem mu sve ¾ivo ga stavi na pauk i odveze, naravno skoro 12000 din prevoz i kazna, stoka kupi ispred bolnice, nabijem ga....  [govance] [govance] [govance] [govance] [govance] [govance]

A sta je uradila trudna zena sa sve stvarima...? Jel se porodila ili je na neko posmatranje isla...?

on topic:
Za one koji ne znaju, ako vlasnik vozila dodje pre nego sto odu, po zakonu moraju da spuste auto sa pauka, tj ne smeju da ga odnesu bez da im vlasnik dozvoli, zato su i inace strasno brzi, jer inace ostaju bez para za "uslugu" odnosenja, samo kazna za nepropisno parkiranje... Druga stvar, posto takodje po zakonu zaustavljanje do 15 minuta se ne smatra parkiranjem, a ako nije blokiran saobracaj, morali bi prvo da sacekaju 15 minuta, pa tek onda moze kazna za nepropisno parkiranje, sto naravno skoro nikad ne rade...  [djavo]

posmatranje...a sledeæeg meseca ako bog da.... [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet]

Gašpar

Citat: gane poslato 17 Jun, 2011, 20:10
Citat: Lazic poslato 16 Jun, 2011, 23:30
Citat: gane poslato 16 Jun, 2011, 22:56
ponedeljak pro¹li, parkiram auto ispred GAK-a ( ne na ulici) upali 4 migavca i otpratim trudnu ¾enu sa sve stvarima unutra, kada sam se vratio glupi i retardirani pandur jebem mu sve ¾ivo ga stavi na pauk i odveze, naravno skoro 12000 din prevoz i kazna, stoka kupi ispred bolnice, nabijem ga....  [govance] [govance] [govance] [govance] [govance] [govance]

A sta je uradila trudna zena sa sve stvarima...? Jel se porodila ili je na neko posmatranje isla...?

on topic:
Za one koji ne znaju, ako vlasnik vozila dodje pre nego sto odu, po zakonu moraju da spuste auto sa pauka, tj ne smeju da ga odnesu bez da im vlasnik dozvoli, zato su i inace strasno brzi, jer inace ostaju bez para za "uslugu" odnosenja, samo kazna za nepropisno parkiranje... Druga stvar, posto takodje po zakonu zaustavljanje do 15 minuta se ne smatra parkiranjem, a ako nije blokiran saobracaj, morali bi prvo da sacekaju 15 minuta, pa tek onda moze kazna za nepropisno parkiranje, sto naravno skoro nikad ne rade...  [djavo]

posmatranje...a sledeæeg meseca ako bog da.... [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet]

Bice to manijacko slavlje  :P :P :P

zmiya

Citat: WOLVERINE poslato 16 Jun, 2011, 00:07


Gde kod arene,,,,,,,,  ja nisam video nikog na motoru..........  To si ti kriv.....  vozis kao manijak..........


ma qur bi mi pobegli da sam bio na motoru,bio sam s yuga..

WOLVERINE

Citat: zmiya poslato 18 Jun, 2011, 14:27
Citat: WOLVERINE poslato 16 Jun, 2011, 00:07


Gde kod arene,,,,,,,,  ja nisam video nikog na motoru..........  To si ti kriv.....  vozis kao manijak..........


ma qur bi mi pobegli da sam bio na motoru,bio sam s yuga..

  iz Nis?

zmiya


UFF

Evo Yoyo sklonio sam ti zirafu da sledeci put mozes nesmetano da ga preteras preko ostrva ;)

YoYa

Citat: UFF poslato 01 Jul, 2011, 09:22
Evo Yoyo sklonio sam ti zirafu da sledeci put mozes nesmetano da ga preteras preko ostrva ;)
ovo neki konj,,..

Lazic

sta zna dete, sta je 200 kila...?

Lazic

Citat: Lazic poslato 15 Jun, 2011, 21:30
PORUKA ZA SVE KOMANDIRE STO OVO CITAJU:     
UHVATITE ME ZA  K U R A C,  STO CU BILO GDE DA VAM STANEM, STOKO JEDNA KVARNA, KORUMPIRANA I BEZ GRAMA MOZGA U GLAVI, NAPASETE MI SE MUDA... SEREM VAM SE U POSAO...


Ah, da, sad me podseti drugar da ima nastavak...

KAO ZLATIBORSKI KONJ MAJCINE DUSICE...

Nesto su me izervirali komandiri, veceras... Mamu da im jebem raspalu...

lord_oblivion

Ko ti drm'o kavez Mare ?  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

#397
Ma nista mene licno, nego bio sam kod drugara na rodjendanu, pa krenula prica o "dragom" nam mupu, pa sam posle par sati razmene iskustava(knjiga), shvatio da ko god postane ministar policije, pocne da razmislja k`o prokleti saobracajac sa malom platom, koji koristi zakon kao svoje vlasnistvo, da bi navukao neku kintu, da se izdigne iz srpskog sivila nemastine, ali preko tudjih ledja, umesto da svojim rukama zaradi...  
MR© U PIZDU MATERINU...!!!... Kako su jadni i bedni i mali i pogani, svakom im ciganka bacila kletvu na k u r a c i ne digao im se nikada vise... Pun ih grad, kao govana... Ah, da, cast izuzecima, kojima zelim da im se dize, uvek i svuda, i na staro i na mlado...



edit:
Ah, da napio sam se k`o sundjer i nadam se probudio pola retardiranog grada od Save Kovacevica u Zemunu do Zvezdare... Koga nisam probudio, izvinjavam se, popusite mi paju od 22cm, probudicu vas kad tad, ne zvao se ja Mortimer... [cheers]



Poruka:
STOKO RETARDIRANA(magarci koji se nazivaju srednjom klasom i zive u krugu dvojke i zbog toga misle da su uhvatili Jerejovog gazdu za jaja), KOJA MISLI DA MOZAK SLUZI DA PRIDRZAVA FRIZURU... I treba da vas jebe k`o stigne, kad ne znate za bolje...[cheers]


edit2:
Nego, pizda mi materrina blentava, lose sam se obukao, pa mi se smrzla pièka, nisam mogao da probudim bas ceo mtf bg, jbg... Potrudicu se neki drugi dan... [cheers]


edit3:
nisam lagao za 22cm...

Landser

Vec sam se zabrinuo da i ovde svi uzivaju u ljidskim pravima ,vladavini prava i ustanom poretku  [policaja]  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] Birtija-Stare Teme

Lazic

#399
Sad cu da zvucim k`o moj imenjak iz ravnice, pusti demokratiju, di su plusiæi...?  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



edit(C2H5OH):
Iskreno, bas me zabole za plusice, ko me voli, volece me i dalje, ostali nek procitaju prethodni post... [cheers]