Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

prpa_zr

Citat: Boki poslato 09 Jun, 2011, 21:43
Ljudi aj nek mi neko objasni, kako dodje do tog trenutka kad vi dajete crvenu???

Jel vi ponudite ili kako ???

pa ka¾e meni pandur kazna vam je min 5000 rsd .. ne znam koliko bodova i tako to..
onda ja poènem da kukam.. jaoooo mnogo je 5000 rsd pa ja sam jo¹ na probnom radu, plata je mala.. ¾urim,  nosim neke papire
pa dajte da se dogovorimo ne¹to, ljudi smo (tu mislim na mene).. ajde popijte ne¹to .. ceo dan ste napolju.. trt mrt..
onda on ka¾e ajde..
i ja izvadim crvenu
i onda mi pandur ka¾e: pa imam ja i kolegu.. i smeje se..
onda mu poka¾em da u novèaniku imam jo¹ celih 60 rsd i jbg nemam vi¹e..
OK ajde vozi..

i tako.. sutra opet idem ali neæu kolima idem motoriæem, ba¹ da vidim da li æe probati da me zaustave

Gašpar

Ja uvek pitam sta cete da popijete kad me zaustave. Obicno ni ne kazu sta sam pogresio  :D :D :D

Driver023

Jel nosi¹ i tacnu sa sobom, ili kako? :D

Ovo je i mene ba¹ zanimalo kako doðe do toga svega. ;)

UFF

sta vas je bre zanimalo ko da nikad crvenu panduru niste dali?

ovde sve neki fini forumasi


ccc

balcan girl

ja ne kazem nista samo se nakezim i trepkam i budem glupo zensko ako je van jagodine hahahahahaahahahah i uvek je jaooo pa nisam znala stvarnoooooo trep trep :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gašpar

Cekajte, jel tema prvi sex ili mito&korupcija?
Vidim da se svi pitate kako do toga dodje [neampojma]

balcan girl

isto dodje spontano :D :D :D :D jebanje je jebanje da li u zdrav mozak il ovako isto ti je to :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Driver023

Citat: UFF poslato 10 Jun, 2011, 02:35
sta vas je bre zanimalo ko da nikad crvenu panduru niste dali?

ovde sve neki fini forumasi


ccc

©ta da radim, dok sam bio maloletan, bilo je pi¹i pa kod sudije za 600din, a u poslednje tri godine nisam imao problema... xD

slave74

A, el neko imao iskustva sa radarom u civilnom pandurskom autu, koji snimi video ? Oni kazu da ne mogu da brisu snimak ,i ne mozes da se izvadis nikako. To mi je potvrdio , i pandur u sledecoj saob. patroli. Bar me on nije kaznio za islkljucena svetla u voznji, jer sam pre toga dobio uplatnicu na 3000din zbog gore pomenutog radara.
Doduse bio sam kolima , a ne motorom , i vozio 57km/h po radaru , a ogranicenje 50km/h, kazu tolerisu 10%, tj. 55km/h.  Maksimalno neljubazni pandur , i pandurka, kao da ja njih kaznjavam, i uzimam pare.
Taj pravac dug 1-2km, mogu samo da zamislim ,koliko bih tu vozio motorom.
Pa, me zanima, jel neko imao s takvim radarom susret.Da ga snime i zaustave. Mene nikad pre nisu zaustavljali na motociku ,  zbog radara,vec kad naidjem samo spusti onaj pistolj radar , i okrene se na drugu stranu.Nece valjda da pritisnu motoriste.
Inace bilo bi lepo da svako napise ,koja civilna vozila, i koje boje , koriste panduri u njihovom rejonu, na kojim mestima su najcesce.
Motorom u velikoj brzini im ne bih stao, ali ovo se dogodilo izmedju Arilja i Pozege, u Gorobilju, golf VI tamno plavi metalik, posle su presli na put Pozega-Kosjeric u mestu Glumac, i ciljali ove iz pravca Kosjerica. Tako da znate il vozite 50km/H il preko 150km/h ,pa il stanite, il  produzite.

Kengur

U beogradu se voze u nekom raspalom kadetu karavan i belom golfu 2.
Da li moze da se brise ne znam, dva puta me zaustavljali ali mrzelo me da palim plocice, oba puta preko 150kmh... :)

Jednom sam isao iz pravca kanarevog ka Banjici, drugi put od soko starka ka kumodrazu tj farmaceuckom.....

A da, bio sam motorom...

Gašpar

Peugeot beli, 307, i moze da se brise  :P :P :P

slave74

Mislis "brise"= pobegne!? [zvizdi]

Lazic

moze da se obrise snimak...

Vlajko

Nisam bas siguran da ce da moze..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gašpar

Citat: Vlajko poslato 14 Jun, 2011, 10:01
Nisam bas siguran da ce da moze..

Moze, moze 400 dinara je ta usluga i rade je ovi sto rade sa mobilnim telefonima  :D

neskez

Mo¾e da se obri¹e, ali oni ne znaju. Morate da poznajete tehnièara koji je zadu¾en za radar i za prebacivanje snimaka na comp

Bori¹a

Ti civilni panduri su u Cacku na onim prosirenjima pored puta ka Ovcar Banji, u belom Mercedesu 123, to sam video.

3006

Na smederevcu je èesto èuèala ekipa u civilnom Mercedesu 124, uvek tri ista tipa. Po¹to je tu 5 km pune linije, vatali su me par puta da obilazim na punoj (autom) i svaki put smo se dogovorili za crvenu, ¹to me je dovelo do zakljuèka da ti ljudi tu dolaze van radnog vremena da rade honorarno. Nikada im nije palo na pamet da pi¹u bilo ¹ta, pa daj kolko da¹. Dok, ima jedan lik, pandur, koji me je zaustavljao nekoliko puta i nikada nije bilo dogovora. Ako si kriv - kriv, kazna, ako nisi ide¹ dalje. Mene je jednom zaustavio zbog farova i hteo sam da mu dam tri hiljade koliko sam i kaznu platio, samo da ne dam dr¾avi, ka¾em uzmi ti, ne daj lopovima, neæe èovek.
A jutros je bila blokada na istom tom smederevcu kod hladnjaèe. Obi¹ao sam 5 km kolone (motorom), i¹ao za pandurima pod rotacijom, pro¹ao kroz skup traktorista i izmeðu dva pandurska pe¾oa i njih 5-6 napolju, ni pogledali me nisu. A zaustavili su kolone automobila u oba pravca. Da sam bio autom, pojeo bi volan. Ovako, samo gas, a ovi iz kola mogu da me mrze...

Bori¹a

Ma ima teskih baksuza, jednom u jesen, moj cale isao u Belu Crkvu kamionom i kad se vracao blizu kuce ga zaustavi pandur a moj cale malko popio, i davao mu moj cale 400e i pandur nije hteo da uzme, i pise kaznu i oduzmu mu dozvolu 6 meseci :D

isterivac

Za Novi Becej i okolinu(banatska strana) - opel kadet rdjavo crvene boje i bela lada niva.. Oba civilna.
Za Becej i okolinu - je aktuelna toyota corola sedan, bela.

U sustini ako ste motorom, mogu da vam popasu jaja i samo gas. Ako ste autom, ima njih koji se hrane "crvenim" a ima i sabana koji se kunu u policiju i nikada ih ne bi pokrali, u prevodu, isprani mozgovi... :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!