Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

joka

Citat: banevuk poslato 05 Decembar, 2014, 00:40
Mirko pazi metak
Hvala Slavko, spasio si mi ¾ivot!   [thumb_up]  (  [rofl] )    [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 05 Decembar, 2014, 09:59
Citat: UFF poslato 30 Novembar, 2014, 23:46
ovaj kosta poceo da se drogira definitivno

sreca pa samo antibiotike pije
ali ti antibiotici ubijaju dobre bakterije ......pa droza iz mladosti se vraca.....flash back
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

aha. evo sad me i ¾ena napala, oæe ko zorana da ¹iri silu, ka¾e dosta joj je pijanih na astalu noæu, ne mo¾e da spava na poslu.

evo zorana opet tupi ko i moja ¾ena, a ne vredi im govoriti da sila dobra ne donosi, nego obrazovanje. sad da vidimo, koliko æe mladih u po noæi da stane, da im se otme auto, iako voze bezbedno, a koliko njih æe da na tu pretnju silom, da stisne gas da pobegne i da nastrada.


Kostić

#2583
kad mlad èovek uèu starca, ¹ta je snaga vozila.... dobra emisija.

add. va¾no je da je bog saudijem u sistemu obrazovanja. mora se zna ¹ta je veronauka, koj æe im kurac, domaæinstvo, civilna za¹tota, saobraæajno obrazovanje...

add opet. lova od kazne ide za plate, za presretaèe za gmazove... a za obrazovanje patka druga ratka :)

be¾i starèe iz televizora, zorana i mlad èovek znaju bolje od tebe..... BRUKA BRE!

jaooooo BRUKO nijedna, pa ja ovoj Oliveri Kovaèeviæ ima da kupim pivo za pepa prase od tri godine, koje neæe da se ve¾e [rofl]


BRUKO NAD BRUKOM! [samoubistvo]

Kostić

za¹to ovaj starac nije ministar za bezbednost u saubraæaju?

Kostić

zato ¹to je mator i ne zna da su dva prolaska kroz crveno u roku od 10 minuta, bahata vo¾nja :)

mali_zmaj

jel to gledas onu emisiju sa onom plavom voditeljkom,koja stalno ljudima upada u rijeè,i sad nama pizdi¹ preko foruma!? a krvav si ¾ivota mi,ajd nemoj se nervirat!! ova va¹a politièarka je naprasno odluèila da mora da izgradi karijeru u politici,i ko za inat izginu¹e neki ljudi ni krivi ni du¾ni u saobraæaju,i sad æe ona al bukvalno "gazeæi preko le¹eva" da unaprijedi svoju politièku karijeru!! jebe se njoj dali je upravu ili nije!!
jin-jang

Kostić

ma neda mi ¾ena da idem da se vozam, ka¾e bahat sam, æu padnem negde na led pa æeme prvo zagipsa usta, pa mi dosadno i manijaèim malo. e bogomi, ¾ena mora da se slu¹a ili.... :)

mali_zmaj

jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

ma ja mislim da je ona nedojebana.....slabo to neko zvekece i trpa cim moze onako da skupi noge i ne plasi se da zine.....ccc
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

jel dele kupone na vozaèku za petnes auta i punu liniju, levom stranom, plus radar tvrdi da je motor i¹o 140, ja tvrdim da je i¹o 120, la¾e sat?

Kostić

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Decembar, 2014, 16:48
ma ja mislim da je ona nedojebana.....slabo to neko zvekece i trpa cim moze onako da skupi noge i ne plasi se da zine.....ccc

ona je luda dobrièina. da joj ponudi¹ seks, jo¹ bi te optu¾ila a nasilje nad ¾enama. ¹to dalje od takvih to bolje....

bigsheki

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Novembar, 2014, 21:30
eto vidis....kad ti upadnu u oko ti trepnes i onda na trenutak ne gledas.....jos jedna teza protiv fluo prsluka....

hahaha kakav si kralj lajkujem

bigsheki

panduri i zakoni,u novinama je pisalo Titelska carina .......  meni su pre 5 godina za 8 meseci pisali preko 2500eur kazni u mom selu,razlog je sto sam im bezao jednom.i znas,to ti je za ono...njihova deca voze bez kaciga,ne registrovane motore,ne regostrovana auta voze,parkiraju se na zabranjena mesta...tako sto se tice policije....glasnje ide smwt,smwt,smwt,pwazan papiwic.naj veci sljam nad sljamovima je ta grebatorska bagra,pola njih ne znaju zakone saobracajne (pricam o saobracajcima).ili kad te zaustavi das mu dokunemta a on kaze:a gde ides...pokazem rukom ispred i kazem idem tamo pravo.desilo mi se svega 2do 3 puta da su policajci ispali korektni,stanem da pitam za put ili da se informisem a da me pri tome ne proveravaju da li imam dokumenta i pratecu opremu.sljam koji crpi drzavu i narod (drzava takodje crpi narod)

Kostić

pa ¹ta bi sa tih dvaipo soma, jesi platio? ja sam plaæao ceo ¾ivot, al do¹lo vreme da nema za da se plati, a ka¾njavaju me za budalizam. vratiæu im dozvolu pa nek me zatvore na sto godina. bar æu da im budem trn u oku na bud¾etu niza¹ta. al nisu svi panduri sise, ima ih i ok, oproste ti taj opasno zajeban prekr¹aj, pa ne pi¹u kaznu. al ima i sisa, kao fora isprièate se, neæe ti pi¹e kaznu, pa onda èestitka. meni stigla, a nije pisao zapisnik, vreme nije taèno, dan takoðe. sad kad odem kod sudije, ima da povedem pet svedoka da sam taj dan bio kod majstora i da je motor bio neispravan. pa kad nas suoèe, ima mu pred sudijom ka¾em da je sisa, jer, èovek se dr¾i za reè, a vo za rogove. da je pisao zapisnik regularno, bez æaskanja, nebi mi bilo krivo. sad zbog jednog kvarnjaka, zamrzeo sam sve.

bigsheki

naravno da sam platio,cak sam jednu od somova zaboravio pa prenocio u corci dok nije brat doneo uplatinicu.mada sam cutao stalno,posle jednom me zaustavili u mom selu i da pisu jer u sred bela dana vozim sa dugim svetlima.onda sam doticnom rekao,napisi mi kaznu zapalicu njive sa usevima.nisu me vise dirali posle.toliko o razgovovoru sa derpenjarima aw aw

Bori¹a


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

nije, saobracajac ;D

Lazic