Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

pa tu je blizu mojih godina. preplanuo jaka vilica, ako je taj recite mu da svrati na tuborg kod mene ispred zgrade da ubijemo dosadu ;D

MIGE

Citat: kosta66 poslato 02 Septembar, 2014, 20:58
pa tu je blizu mojih godina. preplanuo jaka vilica, ako je taj recite mu da svrati na tuborg kod mene ispred zgrade da ubijemo dosadu ;D
msm da je on...revov ratni drugar  [rofl] :D

Lazic


Hurricane


Kostić

na semaforu, nisam ga vido, samo je ispao pred mene. odjurio je ko ja, tamo, vamo, levo, desno, fijuuu. ne znam ¹to je taj lik tako stra¹an, meni je ful simpatièan èovek.

Darko

A jel morao da kenja i kurci se "idi kuci po kacigu" ?!???

e rekao bih mu  , mrzi me , aj pisi kaznu....

Hahaha

BOKYBOY

 [rofl] [rofl] [rofl] Perovic Marko zvani Fijoka...

VR 46

jedini ljudi na motorima koje ne podnosim su plavci  [djavo]  [srednjiprst]
Twist of wrist!

banevuk

Slatko se isprièao sa èovekom a i Aprilia ne ide lo¹e  [thumb_up] [thumb_up]
PS. Tada nisam imao prsluk  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Ja pre neki dan jurcao XTom po selu, napunio na nekom kraæem pravcu koliko sam mogao (mo¾da i tri puta vi¹e od ogranièenja) i vidim saobraæajce, stoje pored puta. Produ¾im do ortaka (radi kod vulkanizera), nisam hteo da zapalim odmah kuæi jer su me tako sjebali pro¹li put, bacim neku spiku sa njim i dolaze oni (dva kilometra dalje, u nekoj zabaèenoj ulièici) :D

Krenu da mi kenjaju kako nemam gume za takvu vo¾nju i kako motor slu¾i tome da se vozi polako da me svi vide kako u¾ivam i da idem na auto put pa da jurim ako veæ volim :D Ja reko' da, da, jasno mi je sve, neæe se ponoviti, oni uze¹e gume po koje su do¹li (bem ti Marfija) i odo¹e. Sutradan, opet ja pun gas u mojoj ulici, sigurno nekih 130 i opet oni meni u susret :D Sreæa pa nisam bio u Prèinu ceo dan, verovatno bi mi ovaj put pisali ne¹to :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

mene jos nisu videli van baluge a baluga sva u sljunku gde ne idem preko 30.. a vec narod prica da sam tockirao hahahah


joka

To nam je buduænost, èim preðe¹ granicu, uglavnom su svi ¾utaæi, tamo to postaje obaveza, a znajuæi da na¹i "prate" de¹avanja u propisima, uskoro æe i kod nas, mislim na sledeæu moto sezonu, obavezno biti ¾utilo, razlog vi¹e da nas mogu ka¾njavati!   [thumb_down]

ts.marko

 Pre par godina podignem sa servisa kod Pera Reponje u Èaèku neki BMW 650 GS. Motor je iz ©vajcarske, ja papire sa carine nisam poneo, a nisam poneo ni bilo kakvu tablicu da stavim. Da pomenem da nisam imao ni polo¾eno za A (a 5 god. trgujem sa motorima  [ludak])
Elem, poðem lepo za Trstenik, kad iza mene marsovac sa rotacijom. Lepo stanem k`o èovek.
Dobar dan on meni, dobar dan ja njemu.
Va¹e isprave - ja mu dam liènu kartu.
"Vozaèka?" - nemam polo¾eno.
"Papiri od motora?" - nemam.
Umesto da mi lepo oduzme motor i vodi ispred SUP-a, on se èovek lepo raspisao, pi¹e li pi¹e. Da mi da potpi¹em zapisnik. Ja, naravno odbijem.
Kreten u zapisniku napisao kako sam upravljao neregistrovanim motorciklom F650, marke BMW bez odgovarajuæe kategorije.Niti uzeo broj ¹asije, ni¹ta. Sede na motor i ode. [rofl]

Posle jedno mesec dana zove me sudija za prekr¹aje da dam izjavu.
Ja u meðuvremenu uzmem od drugara kineski skuter od 50ccm, uradim nalepnice BMW i lepo zalepim na skuter.
Ka¾em fino sudiji: "Gospoðo, ja nemam pojma ¹to je on pisao prijavu. Ja sa B imam pravo da vozim motor do 50ccm.Evo saobraæajne, a i motor je dole, ispred suda".

Posle dve godine stigne iz suda u Èaèku re¹enje o zastarelosti postupka.
Da pandur nije bio moron, dobio bih 18 poena i od 120-200000din.

Kostić

bravo. sad æe svi panduri ovo da proèitaju, zapamte i kad nas zaustave da primene tvoj sluèaj protiv nas ;D (jedino se nadam, da ovi na¹i, manijaci neæe, a ima ih vi¹e ovde nego na ulici : )

Kostić

Citat: joka poslato 02 Novembar, 2014, 20:43
To nam je buduænost, èim preðe¹ granicu, uglavnom su svi ¾utaæi, tamo to postaje obaveza, a znajuæi da na¹i "prate" de¹avanja u propisima, uskoro æe i kod nas, mislim na sledeæu moto sezonu, obavezno biti ¾utilo, razlog vi¹e da nas mogu ka¾njavati!   [thumb_down]

obavezno ¾utilo neæe da ti na¹kodi, osim ako krene¹ u lov na pièketinu u kafiæ, al za toliko æe da ti progledaju kroz prste.

joka

   [thumb_up]    [rofl] [rofl]   [cheers]   Mogu u lov, tojest mogu samo da be¾im od babe!   [rofl] [rofl]   Èuj pièetine! Sreæa da ih ima na internetu i noænom programu, inaèe bi veæ zaboravio kako izgleda, jer miris i ukus sam veæ zaboravio!   [rofl] [rofl]  ;)   [cheers]

Tatica

Citat: joka poslato 02 Novembar, 2014, 21:41
   [thumb_up]    [rofl] [rofl]   [cheers]   Mogu u lov, tojest mogu samo da be¾im od babe!   [rofl] [rofl]   Èuj pièetine! Sreæa da ih ima na internetu i noænom programu, inaèe bi veæ zaboravio kako izgleda, jer miris i ukus sam veæ zaboravio!   [rofl] [rofl]  ;)   [cheers]

Јада се Ганци коме је држава дала нови стан: ''Бемти то купатило, пичка више нема ни мирис ни укус!''