Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

goranvojska

imaju STELT tehnologiju tesko uocljivi.

Ostoja

Pre par godina zaustavi me CRO pandur odmah posle ulaska iz Bosne u Lijepu Njihovu. Evo sranja, pomislih, chekao je mene sa BG tablicama. Stanem, skinem kacigu, ugasim motor da bih bar neshto chuo od auspuha, chovek me uljudno pozdravi, kaze gospodine ne trebaju dokumenta, samo da vas upozorim da izlazite na auto-put i da je tamo ogranichenje 130 km/h i da ne vozite preko 140 jer patroliraju presretachi i kazne su vrlo visoke. Zabezeknut, zahvalim se i poprichasmo josh par minuta i ja krenuh za BG. Moram priznati da sam ostao vrlo iznenadjen nachinom kimunikacije. Ipak su oni blizi Evropi....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Dzigi Boy

Ajmo ovako Manijaci?

Posto, za nas ne postoje TABU teme, dajte da cujemo kako se panduri ponasaju, gde su drmnuli lovu, kakve prevare i otimacine rade na drumu??? Ako su ispali OK, neka ih i pohvalimo.....??????

Predlazem da ne detaljisemo previse, i da ne navodimo imena, jer treba i da brinemo za njihovu bezbednost!!!!!!!


Kada oni citaju nasa sranja ( kao sto neki kazu ) ajde neka citaju i svoja??????????


Aj udarite da ne budem ja prvi??? A mogu i ja???????

Pop

Ti bas volis cesto da ih (  [policaja] ) pominjes :D


"Грме танки џефердари..."


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

SSZGO

ta tema vec postoji i sada je sve spojeno u ovu jednu...


da i ja napisem jedno iskustvo -

zaustavi me jednom jedan marsovac, nisma imao kategoriju nisam imao registraciju - kazem mu, ne registrujem jer hocu da prodam motor, i ne planiram vise da vozim
on kaze ok, upise mi podatke, i kaze kolegi, pusti ga...

to je bio jedan jedini put da me je neko zaustavio na motoru

sledecih godinu ipo dana, povremeno su mi stizale krivicne prijave, te bio sam u zemunu, te bio sam u centru grada, te ovamo , te onamo...
uvek neregistrovan i bez kategorije

kroz odredjene ulice koje su navedene nikad u zivotu nisam prosao, pogotovo u zemunu gde jako retko idem...

sve u svemu, od tih zapisanih podataka, lik je izfabrikovao nekih 7 laznih prijava
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

E, to je maler... Odem u NS, napravim 150 prekrsaja za dva sata i nikom nista... I svaki dan po Beogradu oko 800, opet nikom nista... Ko mi ne veruje, nek pita Uffa i Dzigija... Ako slucajno sednem na motor, u prvih 5 km, bar 50...

3006

Citat: SSZGO poslato 14 April, 2011, 17:23
ta tema vec postoji i sada je sve spojeno u ovu jednu...


da i ja napisem jedno iskustvo -

zaustavi me jednom jedan marsovac, nisma imao kategoriju nisam imao registraciju - kazem mu, ne registrujem jer hocu da prodam motor, i ne planiram vise da vozim
on kaze ok, upise mi podatke, i kaze kolegi, pusti ga...

to je bio jedan jedini put da me je neko zaustavio na motoru

sledecih godinu ipo dana, povremeno su mi stizale krivicne prijave, te bio sam u zemunu, te bio sam u centru grada, te ovamo , te onamo...
uvek neregistrovan i bez kategorije

kroz odredjene ulice koje su navedene nikad u zivotu nisam prosao, pogotovo u zemunu gde jako retko idem...

sve u svemu, od tih zapisanih podataka, lik je izfabrikovao nekih 7 laznih prijava
Ako ima¹ vremena (i ¾ivaca) tra¾i¹ suèeljavanje, da se sretne¹ sa pubom oèi u oèi na sudu. Nikada se neæe pojaviti, ¹to te automatski oslobaða.
Barem su takva iskustva mojih drugova...

SSZGO

dosao je na sud i potvrdio svoju pricu i prc... njemu veruju

ja vise nikad ne idem u sud niti placam kazne, pa nek me traze...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Sad ako se ne pojave na suocavanju odbija mu se od plate. Tako da mu se ne isplati da ne dodje.

3006

Iskustvo nije moje, veæ dva lika (u razlièitim situacijama) koja su izlazila na sud.
Mislim da postoji neko pravilo o zastarevanju sluèaja i da je ogranièeno na godinu dana, ali mo¾da la¾em...

SSZGO

lazes, zastarevanje je posle godinu dana ako se ne pokrene slucaj, a kad se pokrene onda posle donosenja presude jos godinu dana osim ako ti ne posalju nekoga po tebe, tada se opet resetuje brojac i mora da prodje godinu dana od tog dana, do maksimalne 2 godine od donosenja presude...

znaci, mogu da te vijaju nekih 3 godine
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Citat: SSZGO poslato 15 April, 2011, 00:54
znaci, mogu da te vijaju nekih 3 godine

evo meni sad stigao mms od kengura
kaze da je njegov ortak policajac upravo vijao danas ovog na motoru i za malo da ga zgazi jer nije hteo da im stane

isterivac

Citat: UFF poslato 15 April, 2011, 16:20
Citat: SSZGO poslato 15 April, 2011, 00:54
znaci, mogu da te vijaju nekih 3 godine

evo meni sad stigao mms od kengura
kaze da je njegov ortak policajac upravo vijao danas ovog na motoru i za malo da ga zgazi jer nije hteo da im stane


[rofl] [rofl] [rofl]

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Kengur

Nije mi to ortak, to sam ja u kolima, poceo sam da radim za plavce... ;D

Sledeci put cu da ga zgazim, samo da ga vidim bez ret negde na semaforu... ;D :)

Kobaja

Ja kad krenem za Srbiju spremim 100 evrica usitnjenih po 10 evra.Kako predjem granicu i krenem u pravcu Subotice pocinje ekskurzija na svakom nadvoznjaku po jedan radar.Nikad se ne raspravljam,voziliste toliko i toliko ,Da jesam, izvadim 10-20 evra ubacim u saku uzmem moja dokumenta i srecan put.Zena mi kaze da nisam normalan sto tako radim sa njima  ;D
VOLEM SREM
Sunku i bela hleba,
Guzvaru,
Ladna spricera i
Frsuke gore Lad

nesic1

pa i nisi, jesi probao po 5 evra? :p
mom burazeru uzeli oko 30 evra, kaze onaj sa radarom:"Nisam mog'o da te u'vatim kol'ko si brzo is'o"
bese pre jedno 2-3 godina

misa-pei

Èitam, gledam, pa poèeh da se seæam...

Iskustvo sa milicijom 1991-2000. godina. Treba li jo¹ ne¹to da se setim? Ko god je ¾eleo da se i¾ivljava nad nekim ko ne mo¾e da se brani, postao je policajac. Bilo je tu i drugih razloga, ali malo je ko tamo oti¹ao iz èiste ¾elje da pomogne narodu time ¹to æe da smanji kriminal ili da ulice budu bezbednije.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

#139
@Kobaja:
Bas lepo od tebe sto ih navikavas na nemacki standard, smanji to malo, sirotinja ce najebati... Ako im i onako tutnes nesto u ruku, smanji malo, dok provale, prosao voz...  [rofl]


LM, ovih dana sam zbog kise, vise vremena bio u kolima, popizdeh, popizdeh, popizdeh BRE!!!... Mogao sam da se slupam vise puta, jer sam umisljao da sam na motoru, pa sam "malo" manijachio... I nigde zakona da me sankcionise... A danas sam se "malo" zaboravio na motoru, a bese klizavo...