Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zverka

jaaao sad se setih jedne anegdote sa jednim pubom

davnih dana dok sam jos divljala sa cvajom NORMALNO bez papira bez icega
navata meene i drugara pandur - poznati "brka" iz batajnice
nas dvoje  smo bili parkirani sa strane i smisljali koje sranje jos mozemo da uradimo
i staje autic ...izlazi "brka" namrsteni matori  pandur vidi se iz starije postave i kaze...ajmo papiri na videlo ...
nas dvoje se samo pogledali ...i odmahnuli glavama
od svih papira jedino sto smi imali su  bile maramice za brisanje nosa i vizira LOL
lm da vam skratim pricu ....matori  lepo se i slatko nasmeja kaze necu da vam pisem nista vidim decica se zaigrala sa motorima al aj  sad
VADITE IGLICE NAPOLJE
koje crne iglice aj ti prokljuvi sta je pisac hteo da kaze
kaze covek  iglice iz guma - ventilske iglice...ajmo ...ko pre izvadi mozda ih i dobije nazad
i sta da radis ...moras ... jer da je piso ...nebi nas opralo pola dunava
izvadimo iglice stavimo mu u ruku ..a on ...ni 5 ni 6 sede u auto ...i kaze srecno guranje motora
sva sreca pa sam  davnih dana slusala price o takvim pandurima pa mi nekako u podsvesti bilo da se ponesu ipak  NEKAKVE bilo kave rezervne za svaki slucaj
sta je pametna plavusa ...al iako sam imala iglice nisam imala pumpu ... a mozete zamisliti na sta lici kad neko RASCUPAN vam zvoni na vrata u 1 posle ponoci
na kraju  stigoh kuci  u 4 ujutru ...jer smo tek oko 3 sata slucajno naleteli na traktorce sa kompresorom...
eto to je jedini da kazes neg,susret sa nasim pubovima....
posle svega toga  vidjala sam  BRKU redovno ...i redovno mi se smeskao i mahao  ... sa sve prsticem  uspravljenim visoko gore ....SERONJA
Never ride faster than your angel can fly

:D

Milo¹*

kako mo¾e da ti pi¹e kad nisi vozila motor, bila si parkirana
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

3006

Citat: -Joksa- poslato 14 Mart, 2011, 14:25

Da, istina je negde tamo...
I ponavlja se po pravilima, u cikusima...

Nekada su "gorstaci" bezeci od gladi i nemastine popunjavali profesije policajaca i vojnih lica. U vecini slucajeva bili su to prosecni i podprosecni tipovi iz raznih vukojebina lepe nam Juge.
Bese vreme sa lepim primanjima, momentalnim resenim stambenim pitanjem, privilegovanim snabdevanjem, voznjom na posao i sa posla. Po nekom pravilu, supruge su bile domacice. Nisu trebale raditi, novca je bilo u izobilju. Jedini posao im je bio da podizu sitnu decicu i vode racuna sta ista rade i sa kim se druze. Ali, eh ta komsijska kafa i casica traca, pa opet iznova...i tako godinama.
Nosile su iskustvo rodne vukojebine, nisu ni predpostavile kakva iskusenja vrebaju decicu na ulicama velegrada.

A decica...Prepustena sebi... Sa kintom u dzepu...Nekontrolisana...Nevaspitana i nadmena.
Epilog, po pravilu droga. Problem do neba.

Potom su dosli ratovi. Drustvo osiromasilo, privreda razbijena. Narod konacno prepoznao pravu vrednost elite koja je to zasluzila samo na pukim zakletvama Brozu. Nije vise elita, para nema. Tavorenje... A problemi ostali, umnogostruceni sa nemastinom koju konacno dele sa svojim narodom.

Zasto sve to pisem?
Zato sto po nekom pravilu druga generacija gorstaka sada ne podnosi neke nove gorstake koji "idu trbuhom za kruhom" naseljavajuci metropole isto onako kako su to cinili njihovi ocevi "onomad".
Ovi, danasnji, imaju daleko manje sanse.



[clapp] [clapp] [clapp]

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

farbach

Jokso, sada mi je jasno zasto dodjos Canak ne voli dodjose.

GhostMile

Beograd je 1940 imao oko 300.000 stanovnika, sto onda ispada da je danas 80% gor¹taka u Beogradu.
1915 je bilo samo 100.000 pa onda ispadne da je procenat gor¹taka u Beogradu danas nevjerovatnih 95%.
Ne znam samo koliko treba ici nazad u vrijeme da se covjek odgor¹taèi.
Sto bi rekli kinezi, ko o cemu, gor¹taci o gor¹tacima.

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

RRa¹ko

Citat: Milo¹*bandit poslato 14 Mart, 2011, 15:37
kako mo¾e da ti pi¹e kad nisi vozila motor, bila si parkirana

moze, moze, oni mogu sve!! meni tako isto, ja stajao cekao drugara i on kao samo da proverimo i napisa mi kaznu! u prijavi pise 'upravljao motociklom'.. a ti dokazi da nisi..

nego, jer neko video ove  [policaja] na novim k10-kama?? imao iskustva sa njima?? ja obidjoh ceo grad uzduz i popreko i ne videh nijednog??  [neampojma] mozda cekaju kisu  [rofl]

Milo¹*

sutra ki¹a pa do kraja nedelje.. 
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

RRa¹ko

znaci od sutra racija po gradu?  [rofl] [rofl] [rofl]

Milo¹*

ma brate mo¾da se obuèavaju na stazi u Japanu... spremaju se momci za sezonu trkanja po na¹im extra ulicama.. heheheh  [rofl]
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

rboban

Ride It Like You Stole It

isterivac

Na pogresnom mestu u pogresno vreme :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

ficoman

Juce ih je 7 krstariilo na desetkama kod fontane ka delta city.

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

SSZGO

mulholland drive - gde kamermani mazu put da bi snimali padove :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

lord_oblivion

Prodjoh danas bez tablice sa Bezanije pa autoputem pa Avalskim, par puta kavezarima ispod nosa, ne bas po ogranicenju i... nista   [zvizdi]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

RRa¹ko

kavezari na novim suzanama??

lord_oblivion

Marsovca ni jednog nisam video.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

RRa¹ko

ja se i danas vozio po centru grada,  [policaja] [policaja] [policaja] koliko hoces al nigde 10-ki!! nema ni matorih bembara.. milina bozija  [yahoo]

al cudno mi da ih niko nije video sem neozbiljnog ficomana koji je video odjednom 7kom? [doh] ako ih vidi neko nek pise