Glavni meni

Otvaranje Moto-Sezone 2016 Beograd 17.04.2016

Započeo orlovi, 28 Februar, 2016, 10:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

@ mazi - ispravljeTo

@ slaninica - svaki dan slusam to na poslu --"u moje vreme se radilo to ovako , vi danas pojima nemate" , prekurcile mi vise takve price

Tako i u moto prici ..." Samo se u njihovo vreme vozilo, pre 50 god , i to su bili motori ;)

@ sve - salim se bre , bacam rovca

Lazic

Citat: Lazza poslato 03 Mart, 2016, 12:09
Citat: Laziæ poslato 03 Mart, 2016, 11:30
Braaaaaateeeee, pa gde si jebote godinama...??? :D :-*



@Mazzi:
Ja drkam 28 godina... :D

Ne mogu da postignem... snimanja svakodnevno a i nisam mlad vise kao nekad.

Ja bi drkao ali mogu sam sebi da popusim pa se ne cimam...

Meni fali dva inèa... ;D (c) by Èarls Bukovski... :D

Slaninar

Citat: Darko poslato 03 Mart, 2016, 12:42
@ slaninica - svaki dan slusam to na poslu --"u moje vreme se radilo to ovako , vi danas pojima nemate" , prekurcile mi vise takve price

I mogao sam èeliènu ¹ipku da savijem preko one stvari... a sada ne mogu... onemoæale ruuuke... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Darko poslato 03 Mart, 2016, 12:42

@ slaninica - svaki dan slusam to na poslu --"u moje vreme se radilo to ovako , vi danas pojima nemate" , prekurcile mi vise takve price

Tako i u moto prici ..." Samo se u njihovo vreme vozilo, pre 50 god , i to su bili motori ;)


Kad sam bio klinac, u zgradi gde sam ¾iveo u ZRu imali veoma aktivnog predsednika skup¹tine stanara, èovek malo malo pa organizuje radnu akciju "To vi mladi oèas posla"..
Jednom navataju mene i drugare da sadimo breze oko zgrade.
Nas par majmuna kopa a bulumenta penzoza dr¾i rakije u rukama i kenja tipa: "Ja sam posle osnovne ¹kole i¹ao na radnu akciju zidanja pruge Zemlja-Mars-Jupiter, a vi tu ne mo¾ete 25 stabala da zasadite",
..lepe uspomene... ;)

Ali ima i genijalaca...
Èuveni Lacika ovde u NSu, isto penzos, mi u gara¾i crkavali od smeha:
"Za sve se priroda sama pobrine, dok vidi¹ kako treba kita se di¾e, èim obnevidi¹ ni kita se ne di¾e... jer kad poène¹ da nosi¹ naoèare svaki dan taman ima¹ ko¾ice vi¹ka da mo¾e¹ da ih ubri¹e¹, da ne kupuje¹ jelensku krpicu.."    Frasovi.. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Dukags

Jbg neko ume na otvaranju moto sezone i da zaradi, a ne ko ja samo spizdim rezervoar goriva i kao jo¹ cugam ispod Kali¹a na travnjaku za istrèavanje kerova. Samo ako bude neka sunèanica.

clutch&brake

Citat: Laziæ poslato 03 Mart, 2016, 11:30
Braaaaaateeeee, pa gde si jebote godinama...??? :D :-*



@Mazzi:
Ja drkam 28 godina... :D

koliko naplacujes ruke?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mrle

 [rofl] [rofl] [clapp] [thumb_up]

umrEo sam od smeha.
Opet me u kancelariji gledaju kao budalu

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: njanja poslato 04 Mart, 2016, 15:13
koliko naplacujes ruke?

Ako uzme¹ njegov materijal, ruke ti ne naplati ni¹ta!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: gojko poslato 01 Mart, 2016, 08:57
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Februar, 2016, 11:29
U Beogradu je uvek bilo 8 marta...na rodjendan Baneta Divljaka....ali sta znaju ovi novi kad je bilo ono sto je bilo pre nego sto su seli na motor.
Gde je zavr¹io Banetov Goldwing plavi?
zavrsio je kod kuma od Ive Belamarica.....ne znam kako se zove....uglavnom to je jedan od tri primerka koji znam da su kompletni....njegov, moj i Japancev...dodusenjegov se vodi na nekeg pokojnog pa ne moze da se prevede...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Eto pet ova mladjarija sto n'ume da misli.....Nekada davno motorcikl e kostao kao ozbilja kola.....zamislite sad da motorcikl kosta 30000 evra.....i to 15000 svabi a 15000 drzavi.....a nisi mogao ni da ga uvezes bez uvozne dozvole...jeste culi vi za uvoznu dozvolu.....motora u Beogradu bilo 100 a japnskih 10 u Srbiji mozda 1000 sve ukupno....i to cifru motorcikala popravljali policijski bmwejci, i razzna sokocala sa jednim cilindrom....japanaca sa 4 cilindra bilo 20....
To sto je kazem da treba postovati predhodnike je izazvalo podsmeh maldunaca...koji ce biti predhodnici nekim drugim klincima....
Koga od vas zovu nadimkom sa prefiksom motorcikla....Ljuba Triumf, Dule Katana, Steva Martin.....vi ste toliko isprali mozgove mobilnim i tabletom da ne shvatate romantiku iz prehodnih vremena...Pitajte Misu peia kad je kupio Guzzi falkonea koliko je bio sretan i kako ga je kupio...i kako je isao da se kurci sa cufekalom.....
Ja sa zakacio deo price....

Uff nikada nece shvatiti jer i ljubav izdenacuje sa sexom....pa mu je motor jednako sex ....a on misli da je to ljubav....ako treba pojasnicu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Aleks Cross

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Mart, 2016, 18:46
Citat: gojko poslato 01 Mart, 2016, 08:57
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Februar, 2016, 11:29
U Beogradu je uvek bilo 8 marta...na rodjendan Baneta Divljaka....ali sta znaju ovi novi kad je bilo ono sto je bilo pre nego sto su seli na motor.
Gde je zavr¹io Banetov Goldwing plavi?
zavrsio je kod kuma od Ive Belamarica.....ne znam kako se zove....uglavnom to je jedan od tri primerka koji znam da su kompletni....njegov, moj i Japancev...dodusenjegov se vodi na nekeg pokojnog pa ne moze da se prevede...

El sam ja nesto pomesao ili je i Boban Jesa imao Goldwing-a. Od Japine Honde imam negde sliku.

bigbad86


misa-pei

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Mart, 2016, 18:46
Citat: gojko poslato 01 Mart, 2016, 08:57
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Februar, 2016, 11:29
U Beogradu je uvek bilo 8 marta...na rodjendan Baneta Divljaka....ali sta znaju ovi novi kad je bilo ono sto je bilo pre nego sto su seli na motor.
Gde je zavr¹io Banetov Goldwing plavi?
zavrsio je kod kuma od Ive Belamarica.....ne znam kako se zove....uglavnom to je jedan od tri primerka koji znam da su kompletni....njegov, moj i Japancev...dodusenjegov se vodi na nekeg pokojnog pa ne moze da se prevede...
Kod kog Ivinog kuma? Kod Saleta, bivseg brke, nije.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hohštapler

@ Revolution
I to su vama bila sretna vremena??

To je samo klasièan primer "¾al za mladosti", o tome se pesme pi¹u...daj Bo¾e i mi da nekom budemo matorci koji drve.
I mi smo sada "mladi" i nama je sada do jaja...
Meni moj motor niko nije kupio, znam svaki dinar kako je zaraðen i èega sam se sve odrekao i dan danas odrièem da bi ga odr¾avao i registrovao i vozio...
Svaka vama èast sto ste tada vozili motore, po¹tujem svakog, ali imali smo i mi svoje muke..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Serpente

@revolution
da postavim isto pitanje ko hostapler? sta je tebi tu onda bilo lepo i srecno?osim sto ste vozili bez firmiranih oprema i niste previse brinuli o sopstvenoj bezbednosti i zivotu s'obzirom da se hvalite time?
Be the change you want to see in the world!

misa-pei

Imalo je vi¹e èari. Danas su pristojni motori i oprema u¾asno jeftini, dovoljno je da neko ima vrlo malo para i da veæ postane "motorista", "bajker"... Da ima malu poèetnu ¾elju i eto ga na dva toèka. Drago mi je ¹to na taj naèin i oni koji bi se patili da doðu do motora, kojima je motor zaista u srcu, sada lak¹e dolaze do njih.

Ali, previ¹e se nakupilo onih koji su tu iz nekog pozeraja, onih koji ni sami ne znaju ¹ta ¾ele, pa eto, kupe motor, malo se provozaju, pritom se predstavljaju kao veliki zaljubljenici, a onda, pred prvom preprekom odustanu. Ne ka¾em, uvek je bilo takvih, ali manje. Pre je voziti motor bila neka "ekskluziva", vrlo naporan naèin da ostvari¹ svoju ljubav. Ljubav koju zadovoljava¹ velikim trudom, odricanjem i rizikom, po¹to nema opreme.

Ranije, izaðem iz kuæe, sednem na motor i krenem. Sad dok zakopèam jaknu, èizme, kacigu, navuèem rukavice, veæ zaboravim gde sam krenuo (dobro, mo¾da zaboravim to i jer sam mator :D :D ). Naravno, sada je bezbednije, ali je ono bilo slaðe. Prirodnije. Motor je bukvalno bio deo tebe. Deo tvog naèina ¾ivota koji je podreðen toj ljubavi.

Da smo toliko truda ulagali u obrazovanje, koliko smo ulagali u motore, verujem da bi bar 75% tih vozaèa danas bili akademici :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Aleks Cross poslato 04 Mart, 2016, 19:15
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Mart, 2016, 18:46
Citat: gojko poslato 01 Mart, 2016, 08:57
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Februar, 2016, 11:29
U Beogradu je uvek bilo 8 marta...na rodjendan Baneta Divljaka....ali sta znaju ovi novi kad je bilo ono sto je bilo pre nego sto su seli na motor.
Gde je zavr¹io Banetov Goldwing plavi?
zavrsio je kod kuma od Ive Belamarica.....ne znam kako se zove....uglavnom to je jedan od tri primerka koji znam da su kompletni....njegov, moj i Japancev...dodusenjegov se vodi na nekeg pokojnog pa ne moze da se prevede...

El sam ja nesto pomesao ili je i Boban Jesa imao Goldwing-a. Od Japine Honde imam negde sliku.
50 % od bobanovog goldwinga je kod mene...zapravo skoro 30 posto goldwinga u srbiji je kod mene....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11