Glavni meni

Honda Cbr 500 f problem

Započeo Rule BK, 17 Februar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: srbac poslato 19 Februar, 2016, 23:03
Ponudi mu 7000  din za radilicu sa klipnjacama,  ali povedi majstora da to pogleda, batali brzu po¹tu !!!

http://www.kupujemprodajem.com/glava-radilica-600-f1-29735834-oglas.htm

ne moze radilica od 600 u blok od 500....mislim da su klipnjace drugih duzina.....ne moze slonce u lonce...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

Da, du¾i je hod klipa, time je dobijeno tih 100ccm, reèe ®iva - 9mm. Strpi se malo, iskoèiæe neka 600, bolja je, lak¹a i jeftinija varijanta kupitit ceo proveren agregat i samo u¹rafiti nego bud¾iti, variti-zalivati blok (¹to se na tom motoru uop¹te ne preporuèuje), menjati glavu,  [samoubistvo]  [veryangry] tada tro¹kovi samo narastaju. A opet na kraju ima¹ krpe¾.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

srbac


Rule BK

Mislim  da trebam da poslusam vas..iskusnije.. prem da.. drugar mi kaze da vidim ovo da se rasturi i da se vidi jos dali ima spasa..ima tu neki radi radilice u selu i klipnjace..pa ako bi izaslo povoljno uradio bih tako.. jer ko ce naci sad agregat od 600 ..i onda zlo oko papira ....

bigbad86

#64
Ako nadjes neki 600 a mozes da iskoristis tvoj blok, onda oko papira nista ne moras da radis a vozices 600.
EDIT: Ali gore REv rece da nece da moze...

Havarisan


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Citat: Rule BK poslato 20 Februar, 2016, 16:47
a..ima tu neki radi radilice u selu i klipnjace..

Cim je to tu ima neki u selu, cuo sam za njega itd itd. On radi radilice za auta ili traktore. Nemoj da ti zvekne radilica na 120kmh na motoru, BICE VESELOOOOO

Bori¹a

takav lokalni majstor nabudzio ortaku apriliju sr50 po satu ide 140 sa dvojicom... i isla je 7 dana :D

penzos

Ne radi to 4!
Aj sad opet poslu¹aj sebe pa da tema ode u nedogled! Strpi se, iskoèiæe neki agregat, a brojeve niko nije nikada gledao. Sedi i vozi!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Rule BK

Aj nek bude kako vi kazete .. jednom sam poslusao sebe i usrao stvar..
Znaci vi u sustini predlazete za moje dobro, da ja ovaj agregat bacim i da cekam drugi?
Ni da se stavi druga radilica znaci nista da se ne radi na njemu..?

Glava Dole

Klasicne obrade ko kod auta na motorima nema, ima specijala ali su to u pitanju stote i stavljaju se na zdravu ali tek maaalo potrosenu radilicu... da ti na masini skines meso i stavis deblji lezaj kao kod auta... ne neee...
Ja sam kazem negde davno citao ili cuo, ni sam nisam siguran da se radi obrada pa neko ojacavanje te povrsine itd ali i to cak nije 100% sigurno i onda treba pristedeti motor...
Rasturi ga kad je vec skinut, ionako od njega nemas nista pa vidi da li je radilica mnogo ostecena(ipak su lezajevi mnogo meksi od nje, desava se i da prezivi), pa ako nije novi lezajevi i teraj(samo premeri toleranciju pa ako treba stavi specijalu, mada ne znam iskreno da li ih ima za tvoj motor i kako ide ako ih ima).
Druga solucija eventualno ako bas iskrsne povoljno cela radilica sa klipnjacama bas za tvoj motor(agregat od 600 moze al samo radilica jok, kao sto ti i rekose iznad).
Treca i najbolja solucija drugi agregat.

penzos

Milo¹e ne prati¹ na èasu-probio blok!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Rule BK

sto bi reko sojic razmotricemo.. ako se nadje nesto povoljno ubacicemo ili ako naletim na radilicu .. ali kad mi ljudi lepo govore prvi put sam usrao pa sad drugi put nebih bas da odem 2m ispod zbog mog sranja i tvrdoglavosti..

Glava Dole

Citat: penzos poslato 20 Februar, 2016, 19:25
Milo¹e ne prati¹ na èasu-probio blok!

Video sam, ako nije strasno a jos mu i cale to radi onda to i nije neki problem u slucaju da je radilica ostala cela(sto je mala sansa ali ipak postoji), nema sta da izgubi, ja bih ga raskupusao makar od dosade pa da znam da cu posle toga da ga bacim na deponiju :D

Rule BK

Moze i u staro gvozdje :D Uzmem koji dinar ,haha

tamburski


UFF


Rule BK