Glavni meni

Honda Cbr 500 f problem

Započeo Rule BK, 17 Februar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Rule BK

Cale radi kola motorke i ove manje motore(tomose) ali nije ovo cackao nikad. Uglavnom hteo sam da pitam vas dali je neko mozda zna po zvuku sta bi moglo biti..Mnogi su rekli da je lanac...opet ti mnogi glume profesionalce. Uglavnom pogledacu sutra sta ste mi predlozili pa javljam..

Glava Dole

Ma nije lanac, cuo se meni lanac dok nisam pritego spaner i to nema veze sa ovim lupkanjem, evo kako se culo, telefon pojacava dosta uzivo nije ni toliko i na vecim obrtajima nije uopste, samo na leru i niskim...
! No longer available

Daj boze da nije lezaj s obzirom da tupo lupa bas u ritmu motora...

Havarisan

ako prestane da se cuje kad das gas to je lanac.

penzos

A ako se pojaèava kada poveæava¹ brzinu i na kraju zakove-lager  [kralj] Ja sam ¹kolovao!  ;D Brate mnogi se ovde razumeju, ali ne mo¾e sa snimka da se provali. Svaki ok mehanièar æe provaliti u¾ivo.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Rule BK

Danas sam skidao i drko se ceo dan oko njega.. Produzio sam spaner otvorio i nabio biksnu unutra i zatvorio nadrukao i stavio. Medjutim smanjio se zvuk i motor je stao, nece da vergla .. mislim da su ventili udarili u klipove.. ima li neko nesto da kaze povodom toga tj dali je moguce da bude mala steta posto motor nije bio u velikim obrtajima .. krenuo sam da skidam masinu sa rama,posto mi je sve nedostupno da udjem..

bigbad86

Milose dal je moguce da ti motor radi onako i ti to vozis? Mirnije radi Toma Vinkovic!

Glava Dole

Jesi li procitao sta sam napisao?

bokilic

E sad izvadi to sto si stavio pa probaj opet,ja sve mislim da to nije lanac.
brmmmm

Havarisan

Na tom motoru mozes skinuti glavu bez skidanja agregata

Bori¹a


Gavrolini

Borisa jel drkas na sszgo-ove slike? Priznaj

Bori¹a

svidja mi se mecka, priznajem

Rule BK

lanac nije labav... Moram sve rasturati ... koliko vidim...sad mi nije jasno zasto je blokirao? dali je prezubio ili to lupkanje nije bio lanac nego nesto drugo?sta? .... bem ti

bigbad86

Citat: Milos96 poslato 18 Februar, 2016, 21:17
Jesi li procitao sta sam napisao?
Jesam ali opet u tvom posedu se cuo tako. Nece to tako odjednom nego se pojacava sa odredjenim vremenskim periodom, ne znam kako si dopustio da dodje do tolikog lupanja. Jedino ako si ga uzeo tako.

A Ruletu ce verovatno biti jeftinije da kupi drugi agregat i ubaci unutra. Jel pase 600, jel zna neko>?

Glava Dole

Veruj mi da je uzivo to bilo tek sitno lupkanje, G2 ima neki audio zum i tako te zajebancije, neke sumove ume da uvelica bas bas... nisam ga tako uzeo, povecavalo se malo po malo ali nije bilo nista strasno, kad sam promenio ulje poprilicno se smanjilo, imam i taj snimak:
! No longer available

A kad sam to sredio(pisano u mojoj temi) nestalo je potpuno i jos se nije vratilo :D Prede kao mace... on je u cacku ti si iz kragujevca, mi smo bar blizu pa mozes da ga probas kad god hoces :D

Havarisan

Citat: bigbad86 poslato 19 Februar, 2016, 01:28
Citat: Milos96 poslato 18 Februar, 2016, 21:17
Jesi li procitao sta sam napisao?
Jesam ali opet u tvom posedu se cuo tako. Nece to tako odjednom nego se pojacava sa odredjenim vremenskim periodom, ne znam kako si dopustio da dodje do tolikog lupanja. Jedino ako si ga uzeo tako.

A Ruletu ce verovatno biti jeftinije da kupi drugi agregat i ubaci unutra. Jel pase 600, jel zna neko>?
Pase 600, cak su i karburatori i struja isti, glava ista, klipovi i cilindri isti, hod klipa 9mm duzi kod 600.

Hurricane

...pa¹e ko dupe na no¹u, samo da se podesi karburacija valjda i to je sve..

i lanèanik zadnji manji mislim da bi trebalo ako neæe treæom da toèkira na gas  [rofl]

penzos

Brate mili, ova tema æe izaæi na veliko! Svi rekli da se prvo poslu¹a motor i ne pali. Ali ne  [kralj] I ja sam imao tripove ¹ta mi se èuje po motoru, ali dva - tri struènjaka preslu¹ala, pomogao i Havarija sa savetom,... Nije mi palo na pamet da dote¾em lanac ili slièno. Ako je zakovao, biæe rutavo.  [panic] Ali barem æe se saznati ¹ta je bilo problem. A agregat pa¹e od 600, sve je skoro isto kao ¹to je veæ par ljudi reklo.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Rule BK

e ovo se desilo... klipnjaca is fault for this fcking meeeeeeeeeeees










Sta ciniti narodeeeeeeee

Rule BK

Citat: penzos poslato 19 Februar, 2016, 12:31
Brate mili, ova tema æe izaæi na veliko! Svi rekli da se prvo poslu¹a motor i ne pali. Ali ne  [kralj] I ja sam imao tripove ¹ta mi se èuje po motoru, ali dva - tri struènjaka preslu¹ala, pomogao i Havarija sa savetom,... Nije mi palo na pamet da dote¾em lanac ili slièno. Ako je zakovao, biæe rutavo.  [panic] Ali barem æe se saznati ¹ta je bilo problem. A agregat pa¹e od 600, sve je skoro isto kao ¹to je veæ par ljudi reklo.

Druze ,dovoljno mi je da se sam jedem sto sam budaletina neotesana .. i jos ti me nasao ... Kako da preslusam motor ako ga ne upalim.. na verglanju se ne cuje nista .. usrao sam motku i sad ce da me kosta jebiga nisam imao pojma da ce se to desiti .. prem duboko u sebi jesam... ali sta je tu je .. Kazite mi savete sta je pametno raditi a da ne izadje boga oca.. Ako je otisla samo ova klipnjaca.. tj najverovatnije jeste ,ali ne znam dali je radilica ostecena dok ne rasturim sve.. povadio sam ta mala sranja iz motora i imam jos jedno sto blokira ceo motor ne moze da okrene .. Klipovi mi se cine na mestu , i posto smo zakljucili da nije prezubio nego je bila klipnjaca krivac dali je moguce da je gornji deo citav? Sta raditi pomagajte dali neko ima delove neke da proda za ovo... sta kako molim vas pomagajte