Glavni meni

Top Gear - prevodi

Započeo Gašpar, 20 Februar, 2011, 21:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Potrebni su mi titlovi za Top Gear, trenutno za sezonu 11, ali ce mi trebati za sve sezone. Pa ako neko ima, ili zna nekoga ko ima...

dzimika

tesko ces to naci, na titlovi.net nema tj ima sve ukupno 50 titlova za 15 sezona

Gašpar

Batalio sam i uzeo sam da prevodim, mada sam se smorio posle 100-tinak redova prevoda, pa sam odlucio da gledam na engleskom  ;D ;D ;D

UFF

Sam da prevodis?
za koga?

moze ali trebalo bi prvo da poludim

Lazic

Citat: Gaspar poslato 21 Februar, 2011, 01:08
Batalio sam i uzeo sam da prevodim, mada sam se smorio posle 100-tinak redova prevoda, pa sam odlucio da gledam na engleskom  ;D ;D ;D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Htedoh ti reci gledaj bez prevoda, al` shvatio si sam...... [rofl] [rofl] [rofl]

dzimika

ja sam danas odneo drugaru prvih 6 sezona bez provoda, nije se nijednog trenutka pobunio :D vec bio presrecan posto nema net u novoj kuci :D

Gašpar

Ohohohoho.... Dzonice, pa kad ces ti to meni da rezes?  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

Docicu do onog Kralja, bez problema :P

dzimika

narezao sam njemu a sve sa harda obrisao, trenutno imam samo 7, 8, 9 i 10 se skida, cekam samo da uzmem jos diskova pa da rezem, ako hoces javi da rezem i tebi

s.i.m.a

jel ima neko 15 i 16 sezonu?

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Gašpar

Citat: johnynovak poslato 21 Februar, 2011, 11:44
narezao sam njemu a sve sa harda obrisao, trenutno imam samo 7, 8, 9 i 10 se skida, cekam samo da uzmem jos diskova pa da rezem, ako hoces javi da rezem i tebi

Mozes da nabavis i tih prvih 5? Donecu ti ja diskice, samo reci kad/gde/kako/kad  ;D

Ljiljo, hvala.

dzimika

prvih 6 su u subotici pa kad budem isao jedino da ponesem lap top pa da kopiram na hard i donesem, to je jedina mogucnost da dobijes prvih 6 sezona :D

jager

Alo ti bre... da se javi¹ kad bude¹ u Subotici! Imam i ja materijala za "d¾oranje" ;D

dzimika

Citat: jager poslato 22 Februar, 2011, 02:06
Alo ti bre... da se javi¹ kad bude¹ u Subotici! Imam i ja materijala za "d¾oranje" ;D
bio sam sad za vikend ali ne lepim povodom a sutra opet dolazim opet jako tuznim povodom, kad budem dolazio na duzi vikend javljam se obavezno

u svakom slucaju gaso, dobijas cim ja dobijem :D

Gašpar

Zvuci pomalo perverzno, ali hvala  ;D

dzimika

ako budes dobar mozda ti dam i prvih 5 epizoda 16. sezone :D

Gašpar

Citat: johnynovak poslato 22 Februar, 2011, 20:54
ako budes dobar mozda ti dam i prvih 5 epizoda 16. sezone :D

Sledeci put te vozim do kuce  ;D

Koliko je to DVD-a, idem do Metroa pa da pazarim?

dzimika

to je mnogo dvd-ova, jedno 25-30 za sve sezone :D

Gašpar

Citat: johnynovak poslato 23 Februar, 2011, 00:28
to je mnogo dvd-ova, jedno 25-30 za sve sezone :D

Donosim ti sledece nedelje  ;D