Glavni meni

vozilo na strane table u srb, procedura

Započeo SSZGO, 01 Februar, 2016, 07:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

ma bre mozda on samo voli da drnda paljevine...


bokikg nece da proda motor on je nacionalista, sta sad da se radi morace neki drugi da se nadje...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Citat: Gavrolini poslato 03 Februar, 2016, 00:48
Citat: Kanarinac poslato 02 Februar, 2016, 23:34
Citat: Gavrolini poslato 01 Februar, 2016, 14:29
Sine pored definicije sta je kompleks stoji tvoja slika. Juce si otisao iz bg i izasao iz yuga , sad si zaradio za punta ali se kurcis kao da si zaradio za bentlija.  Ali dobro kontam da je jebeno kad svaki dan gledas sve te arape sa milionima a ti radis za soma evra mesecno.
Á sta je problem sto je vozio yuga,a sad moze da priusti auto o kojem vecina samo sanja? Jel ukrao ili prevario nekoga? Skupio muda i otisao u picku materinu da radi i uspeo da zaradi.
Ne znam, mada ni ne ulazim u to, da li imate neki problem od ranije, ali prozivati ga sto je zaradio je glupo.
Ili bas slabo pratis forum ili se pravis lud pa nisi primetio da gde god stigne pisa po sirotinji. Sve sto mi vozimo su matori krsevi, sve je jeftino i sranje,  u svakom trenutku koristi priliku da pokaze kako je bogat kao da je sejk.  Nije problem sto je zaradio vec sto je brzo zaboravio ko je juce bio i sta je vozio.

To sto on troluje,a vecina se prima je neka druga stvar. Mislio sam da se vas dvojica niste pokacili ovako pa da ga prozivas.
A sto se vise primate, vise ce da vas tovari :) Bar ja to tako vidim

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

Citat: Hattrick poslato 01 Februar, 2016, 14:47
Ovde treba da se napravi post gde ce svi lepo da okace slike bankovnog izvestaja gde pise crno na belo suma sumarum dole desno koliko si tezak, i vise nema nikakve dileme ko ima koliko para.  [rofl]

Citat: DaChaS poslato 01 Februar, 2016, 14:59
Moze uff da sredi da pise ispod avatara da bude preglednije :D

nikakav problem :)

Citat: Andjelo poslato 01 Februar, 2016, 16:36
Citat: SSZGO poslato 01 Februar, 2016, 13:03
video sam po oglasima ok motore za 5-6000e

recimo ako neko da motor ispod cene onda bi mi se mozda isplatilo da ga kupim za 15 dana voznje i posle kad se proda proda...
kada se ti lepo  izvozas ostavis motor  kod drugara  UFF-a da ga on mazi ,pazi i vozi do sledece sezone kad budes opet dolazio ................da se ne bi bacao u trosak  ponovo

moze tako a mogu i da ga oglasim i prodam kad on ode
samo mislim da se brine da cu pare od motora na qrve da potrosim  [rofl]