Glavni meni

vozilo na strane table u srb, procedura

Započeo SSZGO, 01 Februar, 2016, 07:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

da, verujem da sa licnom kartom UAE i pasosem gde je radna viza mogu da vozim na strane table

samo jos da saznam koliko je transport motora i kako to funkcionise uopste....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

stilgar

Citat: SSZGO poslato 01 Februar, 2016, 13:03
video sam po oglasima ok motore za 5-6000e

recimo ako neko da motor ispod cene onda bi mi se mozda isplatilo da ga kupim za 15 dana voznje i posle kad se proda proda...
a da dodjes ti avionom i lepo ovde iznajmis renta car da imas prevoz za po gradu za tih 15 dana? mercedes c klase 60 evra dan na 15 dana. Ostalo do 5000-6000 sto bi dao za motor da se pojede i popije :)
p.s. evo ti informativno. http://www.belrentacar.com/vozila.html

SSZGO

ja imam kola u bg. treba mi motor...
nisam planirao da bacim novac kroz prozor , prodao bih motor naknadno  a mogu da cekam kupca...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

srbac

Citat: freepartyman poslato 01 Februar, 2016, 12:59
Hahah zar stvarno mislis da bi on uzeo zx9r  [rofl] [rofl]

Tesko ces brzo prodati motor u Srbiji,jer to sve sporo ide. Bolje uzmi nesto da imas za ovde da se vozis kada dodjes.

Mislim da bi vozio. Verovatno ce preci 2000km....  [kawasaki_ninja]

Gavrolini

Ajde sta je za tebe  da bacis 5-6k...i neces valjda da brukas sa motorom 8-9 godina starim. Tu vozis auto od 200.000e a ovde trazis motor ispod cene da ga vozis 15 dana i da zaradis na njemu 200-300e. E tugo moja, jebeno je kad se probudis a noge u lavoru.

SSZGO

Citat: Gavrolini poslato 01 Februar, 2016, 13:52
Ajde sta je za tebe  da bacis 5-6k...i neces valjda da brukas sa motorom 8-9 godina starim. Tu vozis auto od 200.000e a ovde trazis motor ispod cene da ga vozis 15 dana i da zaradis na njemu 200-300e. E tugo moja, jebeno je kad se probudis a noge u lavoru.

al si ti decko iskompleksiran

nikad nisam vozio auto od 200k. samo 50k, i to je db9 ne db7.
sada vozim auto od bednih 18k i da to je taj mercedes koji ocigledno sam sebi kida zadnje tockove zbog prejakog obrtnog momenta, ali ako ce te obradovati razmisljam da uzmem audi r8 kabrio v10, on je malo skuplji i svakako nesto na cemu mozes samo da izgubis, tako da jos razmisljam o tome...

ako dodjem u srbiju i hocu da kupim motor svakako da ocekujem da ga kupim ispod cene koje se traze u srbiji jer su cene veoma nerealne, kvalitet vozila los, a kapital je slabo rasprostranjen
takodje kada nesto kupujem to je investicija, znas kako si se ti zajebao, kupis skupo prodas jeftino, vidis ja nisam tako dobar u tome kao ti...
tako da ako kupim motor koji cu koristiti 15 dana, onda moram da budem u mogucnosti da ga prodam naknadno za istu ili slicnu cenu.



Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

Sine pored definicije sta je kompleks stoji tvoja slika. Juce si otisao iz bg i izasao iz yuga , sad si zaradio za punta ali se kurcis kao da si zaradio za bentlija.  Ali dobro kontam da je jebeno kad svaki dan gledas sve te arape sa milionima a ti radis za soma evra mesecno.

SSZGO

Citat: Gavrolini poslato 01 Februar, 2016, 14:29
Sine pored definicije sta je kompleks stoji tvoja slika. Juce si otisao iz bg i izasao iz yuga , sad si zaradio za punta ali se kurcis kao da si zaradio za bentlija.  Ali dobro kontam da je jebeno kad svaki dan gledas sve te arape sa milionima a ti radis za soma evra mesecno.

eh da bar imam soma mesecno, gde bi mi bio kraj...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

VR 46

Twist of wrist!

Hattrick

Ovde treba da se napravi post gde ce svi lepo da okace slike bankovnog izvestaja gde pise crno na belo suma sumarum dole desno koliko si tezak, i vise nema nikakve dileme ko ima koliko para.  [rofl]

DaChaS

Moze uff da sredi da pise ispod avatara da bude preglednije :D

Andjelo

Citat: SSZGO poslato 01 Februar, 2016, 13:03
video sam po oglasima ok motore za 5-6000e

recimo ako neko da motor ispod cene onda bi mi se mozda isplatilo da ga kupim za 15 dana voznje i posle kad se proda proda...
kada se ti lepo  izvozas ostavis motor  kod drugara  UFF-a da ga on mazi ,pazi i vozi do sledece sezone kad budes opet dolazio ................da se ne bi bacao u trosak  ponovo

SSZGO

Citat: Andjelo poslato 01 Februar, 2016, 16:36
Citat: SSZGO poslato 01 Februar, 2016, 13:03
video sam po oglasima ok motore za 5-6000e

recimo ako neko da motor ispod cene onda bi mi se mozda isplatilo da ga kupim za 15 dana voznje i posle kad se proda proda...
kada se ti lepo  izvozas ostavis motor  kod drugara  UFF-a da ga on mazi ,pazi i vozi do sledece sezone kad budes opet dolazio ................da se ne bi bacao u trosak  ponovo

mozda najjednostavnije kupiti neko siroce za dve nedelje godsisnje....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Bori¹a


SSZGO

#34
dobio sam odgovor za transport

trazili su mi 5600 dolara za tamo i nazad uz 40 dana isporuke u jednom pravcu

tako da odmah ta varijanta otpada

druga varijanta je kupovina motora u srb, sto ce zavisiti najvise od toga koliko dugo ostajem tu, ako dodjem na vise od 15 dana svakako ta opcija dolazi u obzir


sto se tice cene, mislim da nije bitno ukoliko je motor perfektan i cena nije nerealna...
gledao sam ovaj motorcicc, deluje mi ok
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,20091.0.html

i ovaj

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,20533.0.html

i ovaj

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,20491.0.html

mada mi je rano da razmisljam o kupovini jer dosao bih verovatno u sred leta...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Citat: Gavrolini poslato 01 Februar, 2016, 14:29
Sine pored definicije sta je kompleks stoji tvoja slika. Juce si otisao iz bg i izasao iz yuga , sad si zaradio za punta ali se kurcis kao da si zaradio za bentlija.  Ali dobro kontam da je jebeno kad svaki dan gledas sve te arape sa milionima a ti radis za soma evra mesecno.
Á sta je problem sto je vozio yuga,a sad moze da priusti auto o kojem vecina samo sanja? Jel ukrao ili prevario nekoga? Skupio muda i otisao u picku materinu da radi i uspeo da zaradi.
Ne znam, mada ni ne ulazim u to, da li imate neki problem od ranije, ali prozivati ga sto je zaradio je glupo.

Boki-KG

Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Bori¹a

ne znam cemu takav stav... no nebitno

moje razmisljanje je za moju robu ili proizvod ko god da dodje sa parama dobice to sto je hteo... moze da bude i crn i zut i plav... musliman, budista boli me kurac

Bishke

Imas razne prodavce i principe...isto kao sto neko nece da spusti ni 5eur kao da ce da propadne.

Svako ima svoje stavove, tako i Boki-Kg
You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

Citat: Kanarinac poslato 02 Februar, 2016, 23:34
Citat: Gavrolini poslato 01 Februar, 2016, 14:29
Sine pored definicije sta je kompleks stoji tvoja slika. Juce si otisao iz bg i izasao iz yuga , sad si zaradio za punta ali se kurcis kao da si zaradio za bentlija.  Ali dobro kontam da je jebeno kad svaki dan gledas sve te arape sa milionima a ti radis za soma evra mesecno.
Á sta je problem sto je vozio yuga,a sad moze da priusti auto o kojem vecina samo sanja? Jel ukrao ili prevario nekoga? Skupio muda i otisao u picku materinu da radi i uspeo da zaradi.
Ne znam, mada ni ne ulazim u to, da li imate neki problem od ranije, ali prozivati ga sto je zaradio je glupo.
Ili bas slabo pratis forum ili se pravis lud pa nisi primetio da gde god stigne pisa po sirotinji. Sve sto mi vozimo su matori krsevi, sve je jeftino i sranje,  u svakom trenutku koristi priliku da pokaze kako je bogat kao da je sejk.  Nije problem sto je zaradio vec sto je brzo zaboravio ko je juce bio i sta je vozio.