Glavni meni

pozdrav svima

Započeo ctpaba, 27 Januar, 2016, 21:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ctpaba

vozio sam jos od malih nogu sve i svasta, pa sam krajem 80tih zapalio preko grane, gde sam jos uvek. posle sam u par navratio vozio neke dvocokase ali sve je to bilo na kratke staze dok nisam slucajno pre par godina naleteo na jednu malu Hondicu CG 125 iz 1977me. Dok sam je sredjivao opasno sam se zarazio (u stvari mi se povratio virus) sa tom malom masinicom, da mi je preslo u hronicno i sad cu morati da zidam jos jednu garazu ;) trenutno su mi u garazi tri Honde CG 125(1977), jedan Kawasaki GPZ750 (1984) i jedan BMW250 (1952), a napolju pod ceradom jedna Honda NX 125 (1996), dve Honde CB 125Twin (1978), jedna  Honda CB 125 K5 (1976) i jedna CB 125 J (izvinjavam se ako sam nesto preskocio). Imalo bi tu jos jedno 3-4 komada da se sastavi i baci na tockove. Iskreno ne znam koliko ih ima tacno, uvek se zabrojim :)

ctpaba

eh da zaboravio sam Hondu CB125 JX da pomenem (nece se valjda naljutiti)

Darko

dobro nam dosao ... zbir godina tvojih motora je cetvorocifren jbt ?!?!?

balcan girl

M :D to je lepooo :D mozda je zbir godina motora èetvorocifren ali je zato cena da te zaboli glavaaaa :D :D :D :D pretpostavljam da ih sve restauriras?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

VR 46

 [welcome] [welcome] [welcome]
Sta je bre ovo,navala manijaka  ;D [flashing]
Twist of wrist!

goranvojska

jbg dobar forum dobri ljudi cccccc.d dosao ti nama.

ctpaba

za sta imam delova to restauriram a po nesto ode i u delirijum tremens.


makinjo

Bravo majstore :D
Dobrodosao :)

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

MBS

Multiple bike syndrom

Cesta pojava.....neizlecivo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

Citat: ctpaba poslato 27 Januar, 2016, 23:13
za sta imam delova to restauriram a po nesto ode i u delirijum tremens.




afther      [samoubistvo]

Andreja

Dobrodo¹ao, svaka èast za vozni park.

Shadow, ba¹ si se unegativisao u zadnje vreme, skoro pa da nema komentara u kome ne kenja¹ po neèemu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

TEEfqd

Citat: Andreja poslato 28 Januar, 2016, 02:07
Dobrodošao, svaka čast za vozni park.

Shadow, baš si se unegativisao u zadnje vreme, skoro pa da nema komentara u kome ne kenjaš po nečemu.

afther druze afther, a f t H e r
prerada odlican 5, pravopis

http://www.ultimatetop10s.com/wp-content/uploads/2013/12/Worst_Tattoo_Spelling_Fails_4.jpg

ctpaba

lol ladno nisam ni sam provalio :) ispravicu. Samo da ti kazem jedno, a to su dve stvari : red, rad i disciplina :)

Dnevno koristim najmanje tri strana jezika, a engleski govorim najmanje sa Englezima (uglavnom Indijci i Juznoamerikanci)  pa se provuce i koja greska. desi mi se i na srpskom a kamoli na engleskom loool

Bori¹a

a cime se bavis kad koristis 3 jezika svakodnevno?

Andreja

Citat: redshadow poslato 28 Januar, 2016, 19:20
Citat: Andreja poslato 28 Januar, 2016, 02:07
Dobrodo¹ao, svaka èast za vozni park.

Shadow, ba¹ si se unegativisao u zadnje vreme, skoro pa da nema komentara u kome ne kenja¹ po neèemu.

afther druze afther, a f t H e r
prerada odlican 5, pravopis

http://www.ultimatetop10s.com/wp-content/uploads/2013/12/Worst_Tattoo_Spelling_Fails_4.jpg

Izvini, moja gre¹ka, nisam obratio pa¾nju.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ctpaba

#16
Citat: Bori¹a poslato 29 Januar, 2016, 00:32
a cime se bavis kad koristis 3 jezika svakodnevno?

Informatikom, teams coordination. Ekipe su mi u Indiji, Argentini, Rusiji i Poljskoj

ispravljeno

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

TEEfqd

Citat: Andreja poslato 29 Januar, 2016, 02:49
Citat: redshadow poslato 28 Januar, 2016, 19:20
Citat: Andreja poslato 28 Januar, 2016, 02:07
Dobrodo¹ao, svaka èast za vozni park.

Shadow, ba¹ si se unegativisao u zadnje vreme, skoro pa da nema komentara u kome ne kenja¹ po neèemu.

afther druze afther, a f t H e r
prerada odlican 5, pravopis

http://www.ultimatetop10s.com/wp-content/uploads/2013/12/Worst_Tattoo_Spelling_Fails_4.jpg

Izvini, moja gre¹ka, nisam obratio pa¾nju.





nista nemoj samo da se ponovi  [rofl]

joka