Glavni meni

Poz svima

Započeo ScootFans, 27 Januar, 2016, 19:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ScootFans

Evo da ispostujemo pravilo posto smo novi na forumu. Pozdrav,mi smo Marko(18) i Vlada (20). Upoznali smo se na moto susretu u Beloj Crkvi 2005. Od tada krecemo bas aktivno da se druzimo. Veliki smo ljubitelji motora. Krenuli smo da vozimo sa 5-6 godina. Meni je prvi motor bio Tori,a Vladi je bio Automatik. Iz Bele Crkve smo. Dok ostali drugari voze jace motore mi smo ostali na skuterima od 50cc jer smo tako u mogucnosti. Gledamo da sto vise slobodnog vremena provedemo na motoru. Probali smo svakakve motore ali nas malo zeza finansijska situacija i zakon da bi kupili nesto vece. 

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

Ko je topdzija a ko furundzija?  [cheers]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

joka


mkt


Conti-Moto

#5
Kuku lele, gde ste vi dosli ...
Al ajde, dobro nam dosli.

Tu meni nesto nije jasno, sa kim se mi u buducnosti dopisujemo ? Sa Markom ili Vladom ?
Molim Motomanijacki sud da odluci o sudbini ove "dvojne licnosti".
Novo !!!
Conti ROAD !!

Gavrolini

Pisem,brisem,pisem,brisem....sedi gavro miran popices jos minusa :)
Dobrodosli Vlada i Bajka ovaj mislim Marko.

nele019


ScootFans

Hahahahahha :D Kako ste ludi :D Pa lakse da ovako oboje napravimo profil ovde,posto nas zanimaju neki saveti oko motora od nekih iskusnijih ljudi i neke teme o putovanjima (voznjama) po Srbiji :D Nismo pederi,dva najbolja druga hvala Bogu obojica imamo devojke haha :D

VR 46

 [rofl] [rofl] [rofl] E sve sam video,ali ovo nisam  [rofl] [rofl] [rofl] Dobro nam dosli  [rofl]  [welcome]  Jel sedite u krilu jedan drugom dok kuckate?  [rofl]
Twist of wrist!

Andreja

Carski :D Ne shvatite zlonamerno komentare, sprdamo se svi, gej je okej :D

Dobro nam do¹li! :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ScootFans

Hahaha naravno,hvala svima na dobrodoslici :D

Hattrick

Juuuuu zlo i naopako  [rofl]
Cekaj tu ste vas dvojica, Marko i Vlada, i imate po jednu devojku svaki, znaci ima vas 4, cela kamarila ?  [rofl]

Conti-Moto

Citat: ScootFans poslato 27 Januar, 2016, 21:19
Hahahahahha :D Kako ste ludi :D Pa lakse da ovako oboje napravimo profil ovde,posto nas zanimaju neki saveti oko motora od nekih iskusnijih ljudi i neke teme o putovanjima (voznjama) po Srbiji :D Nismo pederi,dva najbolja druga hvala Bogu obojica imamo devojke haha :D

Devojke znaju za vasu vezu ?
Novo !!!
Conti ROAD !!

ScootFans

Devojke nisu na forumu hahahah :-D

Gavrolini

Cim on pise za njih da su "dvoje" a ne "dvojica" tu je sve jasno samo da se predstave ko je u vezi bata a ko seka.

Darko

dobrodosli ...

jel imate i zajednicki mail , face , i ostale pizde materine ?

ScootFans


ScootFans

Svako ima svoje bre,nego smo napravili ovaj profil na forumu zbog nekih saveta,nismo pederi ppp daleko bilo. Sto sprdate tako? :-D

Hattrick

Citat: ScootFans poslato 27 Januar, 2016, 22:04
Svako ima svoje bre,nego smo napravili ovaj profil na forumu zbog nekih saveta,nismo pederi ppp daleko bilo. Sto sprdate tako? :-D

Procitaj, ali lagano, jos jednom ime foruma.  :)