Glavni meni

MV Agusta F4

Započeo freepartyman, 23 Januar, 2016, 02:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Citat: SSZGO poslato 24 Januar, 2016, 20:43
90% ljudi ne vozi motore kao dnevno prevozno sredstvo ovde jer su opasni po zivot , voze ih po stazi ili u vikend voznjama par puta godisnje...
jdini motor  na srednjem istoku koji je presao 50000km je moj svi ostali do 10000km nebitno koje je godiste
Kada ga budes prodavao ti ga oteraj pravo u muzej.
TwinZ Auto & Moto

Hattrick

#41
Citat: SSZGO poslato 24 Januar, 2016, 20:43
kakve rate motor se prodaje za 10000 to se otplati za 2 meseca...

Ne lozi se, Agusta F4 RR ne kosta 10.000€, i ne zive svi iskljucivo za motor ili auto, pa da jedu nudle svaki dan, kako bi dali 5 ili vise plata zaredom za motor.
Ne znam kako je kod ovog ili onog, ali u dobrom delu sveta bogatsvo pojedinca se meri u nekretninama u vlasnistvu 1/1, i to iskljucivo na onom mestu gde provodi svoj kompletan zivotni i radni vek, a ne u polovnim vozilima. A u tim sportovima prosecni Emiracani koji nisu u krvnom srodstvu sa kraljem, i nisu nesto posebno dobro klasirani. Tek o imigrantima tek ne bih da trosim reci. Videce svoj stan u Dubai-u, gde zive, kad na onoj stvari nikne nokat.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Januar, 2016, 19:11
ili pre nego sto dodje do placanja 25 rate motor ode u Sorabiu...

GMF, AXA, AGF, i mnoga druga osiguranja placaju punu placenu cenu vozila prve dve godine, ako se kojim slucajem desi da budu havarisana ili ukradena. Baja lepo uzme na kredu/lizing najskuplji motor sto mu platna lista moze dozvoliti, vozika se 23 i po meseca novom azdajom, posle pretera u Srbiju, tu ga zavalja soma, dva, tri, te pare u zdravlju i veselju potrosi na licu mesta, vrati se kuci, prijavi vozilo ukradeno, i za 31 dan, stize uplata na racun u ceni novog vozila. Milina  :)
Tako nastaju u Srbiji gomile do jaja motora bez tate i mame, i vukovi siti i ovce na broju :)

Edit: Ovo je naravno namenjeno onim malobrojnima koji se jos uvek cude sta to znaci "odjavljeno" :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 24 Januar, 2016, 20:43
kakve rate motor se prodaje za 10000 to se otplati za 2 meseca...

ja znam 200 ljudi ovde sto imaju glanc nove motore nikad ih ne voze jer ih bole q da ih voze imaju pametnija posla, bukvalno im je igracka za poneki vikend


motor u dobrom delu sveta nije luksuz nego je igracka i zanimacija za vikend


90% ljudi ne vozi motore kao dnevno prevozno sredstvo ovde jer su opasni po zivot , voze ih po stazi ili u vikend voznjama par puta godisnje...
jdini motor  na srednjem istoku koji je presao 50000km je moj svi ostali do 10000km nebitno koje je godiste
lupas ko i uvek....svi na zapadu kupuju motore na rate...mnogo rata.....mozda se na bliskom istoku motori voze tako....ali znam neke nemce koji godisnje predju 30000 km...tako da...lupas.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Januar, 2016, 09:30
Citat: SSZGO poslato 24 Januar, 2016, 20:43
kakve rate motor se prodaje za 10000 to se otplati za 2 meseca...

ja znam 200 ljudi ovde sto imaju glanc nove motore nikad ih ne voze jer ih bole q da ih voze imaju pametnija posla, bukvalno im je igracka za poneki vikend


motor u dobrom delu sveta nije luksuz nego je igracka i zanimacija za vikend


90% ljudi ne vozi motore kao dnevno prevozno sredstvo ovde jer su opasni po zivot , voze ih po stazi ili u vikend voznjama par puta godisnje...
jdini motor  na srednjem istoku koji je presao 50000km je moj svi ostali do 10000km nebitno koje je godiste
lupas ko i uvek....svi na zapadu kupuju motore na rate...mnogo rata.....mozda se na bliskom istoku motori voze tako....ali znam neke nemce koji godisnje predju 30000 km...tako da...lupas.
Arapi mogu da potvrdim nisi moto nacija. Motori se kupuju zbog kurèenja.Klima ti ne dozloljava mnogo termina samo "zimi" kad je 25 stepeni. Tvoja honda je u KT bila 3600$ a ja je kupio sa 1000 km na satu za upola cene. Suzana je tada bila $2500 nova. Neka su cene i plate porasle srazmeno to je dve tri plate  za japanca.

freepartyman

#44
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick


Jovan D


freepartyman

#47
 Presli su igricu :)  [clapp] [clapp]
Snimak stvaranja F4. Umetnost. Uzivajte.
! No longer available
I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

Znam da nije tema o ovom modelu ali hteo sam da podelim sa vama. Mv agusta napravila po meni ruzan motor :(
Plus me podseca na onu staru ruznu multistradu :(
Turismo veloce :)


Radanovic

Dal sam ja jedini kome je i F4 ru¾an ?

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Radanovic poslato 26 Januar, 2016, 00:47
Dal sam ja jedini kome je i F4 ru¾an ?
Јбг, o укусима не треба расправљати. И мени су најогавнји мотори икад направљени 748 и 996 ...

Bori¹a


freepartyman

Citat: Radanovic poslato 26 Januar, 2016, 00:47
Dal sam ja jedini kome je i F4 ru¾an ?
Mislim da jesi [rofl] :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick


losmi

Zaboravili ste i Brutale Dragster, pogotovo u rr verziji,  najlepsi motor na trzistu...


SSZGO

Citat: banevuk poslato 25 Januar, 2016, 15:48
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Januar, 2016, 09:30
Citat: SSZGO poslato 24 Januar, 2016, 20:43
kakve rate motor se prodaje za 10000 to se otplati za 2 meseca...

ja znam 200 ljudi ovde sto imaju glanc nove motore nikad ih ne voze jer ih bole q da ih voze imaju pametnija posla, bukvalno im je igracka za poneki vikend


motor u dobrom delu sveta nije luksuz nego je igracka i zanimacija za vikend


90% ljudi ne vozi motore kao dnevno prevozno sredstvo ovde jer su opasni po zivot , voze ih po stazi ili u vikend voznjama par puta godisnje...
jdini motor  na srednjem istoku koji je presao 50000km je moj svi ostali do 10000km nebitno koje je godiste
lupas ko i uvek....svi na zapadu kupuju motore na rate...mnogo rata.....mozda se na bliskom istoku motori voze tako....ali znam neke nemce koji godisnje predju 30000 km...tako da...lupas.
Arapi mogu da potvrdim nisi moto nacija. Motori se kupuju zbog kurèenja.Klima ti ne dozloljava mnogo termina samo "zimi" kad je 25 stepeni. Tvoja honda je u KT bila 3600$ a ja je kupio sa 1000 km na satu za upola cene. Suzana je tada bila $2500 nova. Neka su cene i plate porasle srazmeno to je dve tri plate  za japanca.


nisam te razumeo

nov cbr 1000 je 3600 dolara?
nov gsxr je 2500 dolara?

gde to brate reci i nama da kupim 20 komada pa da ih prodam ovde po 15000
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Jovan D

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 26 Januar, 2016, 00:53
Citat: Radanovic poslato 26 Januar, 2016, 00:47
Dal sam ja jedini kome je i F4 ružan ?
Јбг, o укусима не треба расправљати. И мени су најогавнји мотори икад направљени 748 и 996 ...

Ukusi su različiti reče đavo i sede u koprive. Ima ko o ukusima raspravlja a oni su Ducati 916 i MV Agustu F4 postavili na svoje mesto u muzeju umetnosti Guggenheim :)

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Jovan D poslato 26 Januar, 2016, 09:42
Ukusi su razlièiti reèe ðavo i sede u koprive. Ima ko o ukusima raspravlja a oni su Ducati 916 i MV Agustu F4 postavili na svoje mesto u muzeju umetnosti Guggenheim :)
Мени се не свиди јбг, само због фарова који изгледају буљаво. Кад решим да купим леп мотор, продаћу леви бубрег и купити Бимоту дб8 Бипосто или теси 3д ако га пиво и по нека домаћа не поједе до тада.
Дукати 999? Није то-то.

Немој да се вређаш, није ми то намера. Што се мене тиче, у здравље да се навозаш с твојим. Свако вози оно што му се свиди....

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jovan D

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 26 Januar, 2016, 10:32
Citat: Jovan D poslato 26 Januar, 2016, 09:42
Ukusi su razlièiti reèe ðavo i sede u koprive. Ima ko o ukusima raspravlja a oni su Ducati 916 i MV Agustu F4 postavili na svoje mesto u muzeju umetnosti Guggenheim :)
Мени се не свиди јбг, само због фарова који изгледају буљаво. Кад решим да купим леп мотор, продаћу леви бубрег и купити Бимоту дб8 Бипосто или теси 3д ако га пиво и по нека домаћа не поједе до тада.
Дукати 999? Није то-то.

Немој да се вређаш, није ми то намера. Што се мене тиче, у здравље да се навозаш с твојим. Свако вози оно што му се свиди....

Za¹to bih se vreðao, nadam se da nisam tako delovao, samo razmenjujemo argumente. Pivo zapravo ima dobar uticaj na bubrege naravno u umereni kolièinama, ako ¾eli¹ da ih saèuva¹ kontroli¹i (reguli¹i) pritisak, ¹eæer i unosi ¹to manje soli [thumb_up]