Glavni meni

zzr600 kvar- iskace iz druge

Započeo kepa, 12 Januar, 2016, 00:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kepa

Da li ima neko iskustva sa popravkom druge brzine osim kupovine novog menjaca?



Hurricane

...Darko je imao taj problem cini mi se, ne secam se kako je resio..

ali zamena menjaca je verujem kad se sve uzme u ruke mozda i najjeftinije resenje..

naravno ako se nadje realno povoljan drugi menjac...


ajoj Sunce ti, nisi se predstavio, tek sad videh, ajd sad ostav i predstavi se u temi za predstavljanje, inace...

Bori¹a

Citat: hurricane poslato 12 Januar, 2016, 00:25
...Darko je imao taj problem cini mi se, ne secam se kako je resio.

znam ja, prodao je motor [rofl]

Darko

#3
Nisam ga prodao sa tim kvarom. Popravio sam ga i vozio jos dve sezone tako pa sam ga prodao...

Druze , otisao ti je selektor i viljuska verovatno za drugu brzinu. Menjaci su oko 100-150e .. Ja sam imao srecu da nadjem menjac za 150e a decko je otkupio moj menjac za 100, pa me popravka izasla 50 ak evrica ...

To se desava uglavnom zbog tockiranja , a moja ti je preporula Sale iz Nisa. Mozda mozete da napravite kombinaciju neku. Ima ga ma forumu , SasaNis mu je nick , ako ga ne nadjes , vidi u temi oglase , prodaje dukati sp za 9000e ( po tome ces ga naci )

Naravno , kontaktiraj i Havarisanog i Revoluciju ( mada je taj drkadzija ;) ) , ali svakako dobri majstori

UFF

kantasaki da se pokvari?
ma nemoguce

stilgar

Citat: UFF poslato 12 Januar, 2016, 01:59
kantasaki da se pokvari?
ma nemoguce
nije se kantasaki pokvario, menjac se pokvario, kantasaki ide duuuggaaa prvaaa pa treca al ide :)

Glava Dole

Nisam siguran sta bese odlazi kad je to iskakanje u pitanju al je sigurno il birac il ivica zupcanika(msm da je verovatnije zupcanik), a da ti proda neko samo taj jedan supcanik nece sigurno tako da je najbolja solucija kompletan menjac... a s obzirom koje cene su kolege navele nije neki preskup kvar, da je moj motor troskova za ruke ne bi bilo jer bi ja to sve sam raskupusao a ako ces ti kod majstora mislim da niko nece bez 100-150e da radi taj posao(jer mora da otvara sve a isti mu kurac dal radio punu generalnu il samo menjao menjac, on mora da otvara masinu pa mora), ali opet nije to nesto strasno sto se novca tice... 200-250e i vozis se jos duuugo dugoo bez problema :D

kepa

 ;D  kupljen menjac sklopljen motor cekam neki lep dan da ga probam

bigbad86


ЯЭВОЛУТИОН

revolucia potrosio telefon da okrene havariju da vidi da li ima menjac kompl...zavrsio dobru cenu i onda opet potrosio telefon da javi kepi da ima kod havarije i da ga zove jer je menjac sa malom kilometrazom i jos nizom cenom.....
@darko
kepa nekom nesto da plati.....sam je on izvadio motor otvorio ga i zamenio menjac....ko od kepe vidi pare umrece u najgorim mukama....
p.s.
cini mi se kao da ovo precesto ponavljam :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

..evo ti jedno Hvala od mene...

i nemoj si nezahvalan, danas sa ovim zahvalnicama ista situacija ko i sa parama...

svaka èast na asistenciji svakako  [clapp]

Darko

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Januar, 2016, 09:36
revolucia potrosio telefon da okrene havariju da vidi da li ima menjac kompl...zavrsio dobru cenu i onda opet potrosio telefon da javi kepi da ima kod havarije i da ga zove jer je menjac sa malom kilometrazom i jos nizom cenom.....
@darko
kepa nekom nesto da plati.....sam je on izvadio motor otvorio ga i zamenio menjac....ko od kepe vidi pare umrece u najgorim mukama....
p.s.
cini mi se kao da ovo precesto ponavljam :)


hahahah ... dobro , moje je da te preporucim ... mozda nekad upali  ;)

kepa

 [djavo] ja se zahvaljujem na preporuci rezzzolucije i izvinjavam se sto sam uspesno sklopio ispravan mejnac 'biga cackam motore  vec 30 setak godina dobar savet uvek valja kawa danas provozana i sve je ok Zahvaljujem na pomoci a pasce i picence

mrle


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

kepa

 :D vi kao momci u godinama ko da ni ste culi holesterol

Glava Dole


ЯЭВОЛУТИОН

hranjive materije
-vitamini
-minerali
-proteini
ukus
-holesterol
-so
-secer
-mast
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

kepa

 :D dobro de ubediste me kad pocne sezona provozacemo se na neko sepra makar ga zalili pivom ako ne bude dovoljno masno da bolje klizne hahaha [watching]