Glavni meni

Suzuki gs 500

Započeo darko980, 06 Januar, 2016, 01:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

darko980

Ljudi pomagajte, kako da resim problem sa magnetom, raspali se polovi, ili gde mogu da ga nabavim.

mkt


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

jok... pingvin

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Bori¹a poslato 06 Januar, 2016, 19:59
jok... pingvin
da te obavestim...na uznom polu zive pingvini....najsevernija tacka gde zive je malo iznad polutara na galapagosu.....na severnom polu zive foke i beli medvedi....tako da si dao polovoicno tacan odgovor...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Vidi se ko je gledao ®ivotinjsko Carstvo....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

pa mkt vise lici na pingvina nego na medveda/foku

ЯЭВОЛУТИОН

ili si sebe prepoznao kao tuljana pa si pokusao da zataskas stvari...jos ce na kraju da kazes da si beli meda.....ma nemoj...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

kad sam bio mali terali me da tovarim strugotinu, nisam gledao zivotinjsko carstvo [rofl]

makinjo

Borisa mislim da si ti bio suvise mali kada je islo zivotinjsko carstvo na tv -u :)
A i rekao bi da je Hostapler mislio na starijeg cika majstora kada je pominjao emisiju o zivotinjama :)

ЯЭВОЛУТИОН

sad imaju kablovsku...animal planet i to...mi smo cekali mali program da gledamo Survival.....ne realtii shou vec emisiju o zivotinjama....ono kad veliki televizor mune nogom mali.....e sreceeeee
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Citat: makinjo poslato 07 Januar, 2016, 11:11
Borisa mislim da si ti bio suvise mali kada je islo zivotinjsko carstvo na tv -u :)
A i rekao bi da je Hostapler mislio na starijeg cika majstora kada je pominjao emisiju o zivotinjama :)

kako bre kad sam ja jeo cokolade zivotinjsko carstvo [rofl] zeleni omot a lav i zirafa me gledaju hahaah

ЯЭВОЛУТИОН

zato si debo...da si gledao survival nebi se ugojio...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Znaèi magnet... znaèi zoo vrt
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

ja sam bas slank... 190/90... topmodel

Jagodinac

Ja palio na alnaser.. :p

ЯЭВОЛУТИОН

Dodje svojevremeno neki gangur kod mene iz podavalskih sela....kaze zena da je ostavio motor jer mu je crklo "DUNGE"...nisam hteo da se upustam u problematiku, ali zove me sutra na telefon....nista ja njega ne razume...frflja.....rekoh mu dodji zemo da teras motor ne mogu ti ja to popraviti....dolazi gangur sa tabanusom fordom i prikolicom umazanom balegom.....pokazuje mi dugme startera i kaze "ne radi dunge, pokvarilo se", Stvarno nece da vergla...a ima struje, ali ni da se cuje....drknem par puta run/off, pritisnem par puta kvacilo, otvorim zatvorim copavu, i vrmmmmmm....
Ne kosta nista samo idi....naucio sam sta je DUNGE
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11