Glavni meni

Clutch and brake garage

Započeo clutch&brake, 03 Januar, 2016, 23:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Plus od mene. Ne znam sto se ljutite kad je neko preprodavac. Ako neko kupi nesto za 500e a proda ga za 1000e to je njegovo umece prodaje, njegov zanat. I to treba postovati. Ne moze preprodavac nikoga da natera da proda za 500 niti da kupi za 1000.

Gavrolini

Citat: kosta66 poslato 09 Januar, 2016, 08:13
lo¹e ti je poreðenje. preprodavac èesto zaraðuje na tuðoj bedi, dok kurva da pièke za pare, ¹to je kako god mi moralisali, jedini po¹ten posao, star koliko i civilizacija. preprodavac èesto omalova¾ava ono ¹to kupuje, a kad prodaje, fali ga na sva usta. kurva nikad neæe da omalova¾i mali kurac, no æe da ga velièa.

; )
Pa to je jos gore, izadjes pd kurve sa verom da si neki jebac i da imas velik kurac, pa kad dodjes kod neke realne i postene ono banana

OKi


ЯЭВОЛУТИОН

ajde njanjo kaci klip...doslo je do preprodavaca i kurvi....sledeca je politika javice se spec.izvestac iz ukraine..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

A garave mu ruke od baruta!

clutch&brake

Koliko sam skapiro ja sam preprodavac sa velikom pièkom koji se jebe u bulju da bi svoj zanat odrzao  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ostoja

Multipraktik.
[rofl] [neampojma]
DAAAJ SLIKEEEE...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Gavrolini

Slike picke? Kurca? Banane? Kurve?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 09 Januar, 2016, 14:51
Koliko sam skapiro ja sam preprodavac sa velikom pièkom koji se jebe u bulju da bi svoj zanat odrzao  [rofl] [rofl]
da
da
da
ne

ti se jebes iz zadovoljstva....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

sjebaste temu opet.
njanjo radi ti to i kad sam u bg eto me kod tebe.
sta koga boli dal preprodaje il ne.i a kupim plastiku za 500 prodam za 600 pa?svi mi preprodajemo neko pamet neko rad neko umetnost.jebite se.
njanjoooooooooo daj slike.

clutch&brake

#190
Sada cu da okacim video kako se cuje cx
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


Gašpar


Taraba

Vidi se da ne vozi¹ motore èim koènicu 'vata¹ celom ¹akom.
:P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hohštapler

Citat: Taraba poslato 11 Januar, 2016, 00:34
Vidi se da ne vozi¹ motore èim koènicu 'vata¹ celom ¹akom.
:P
...ti navikO s' dva prsta? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Njnjo ...onu prostoriju pored da opremis ko kafic...vidis da su se navadili....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

I nema pivo za d¾! :P Ima da bankrotira¹ pre nego si poèeo da radi¹.

ЯЭВОЛУТИОН

Ne moz njanja da bankrotira....i onako ga finansira burazer.....
p.s.
Apel dzokeru da ne kupuje tamo nekek kesice sarenih kafa....nek se drzi nescaffe 3u1.....bez eksperimenata molim...kopali po kesi deset minuta da nadjemo 3 u 1...sve neke strong, sa cokoladom, sa vanilom.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Nije on kriv. Skoro dosle kafe sa ukusim kod njega u selo pa su sada hit  [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!