Glavni meni

konacno se vratila tetka

Započeo Gavrolini, 19 Februar, 2011, 18:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

posle duze posete kod strugara u farbara  u SM,tetka se konacno vratila. Doduse pomalo rastavljena  ;D

plastike ofarbane i spremne za lepljenje folije




malo ciscenja ,namestene charape na viljusku i odsecen fabricki nosac tablice








Kengur

Ubacuj druge linkove, ovi ne mogu da se otvaraju... Vide se samo male slicice... ;)

Gavrolini

#2
malo igranja sa fabrickim blatobranom....trebalo bi jos malo da se doradi
pre

posle seckanja



i posle toga namontirane ostale plastike i rezervoar....sad  se jos samo ceka farbacheva priprema za folije i jos malo lickanja.






[attachment deleted by admin]

Gavrolini

Citat: Kengur poslato 19 Februar, 2011, 18:11
Ubacuj druge linkove, ovi ne mogu da se otvaraju... Vide se samo male slicice... ;)
a ubacivao sve redom,sve nesto malo :)
evo album sa FB ko hoce da vidi malo vece slike :)
http://www.facebook.com/album.php?aid=292629&id=812193733

nakaznick

Svidja mi se kako izgleda, verujem da ce sa nalepnicama biti jos bolje. Nego, jel veliko cimanje da se prepradi u SM, i koliko te je kostala prerada ako nije tajna?

Taraba

Gavrolini, gde naðe ove èarape za prednje amortizere i koliko para?

'oæe¹ imati srca sad da je utera¹ u blati¹te neko?  ;D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Pa nije da nije cimanje. Sve zavisi koliko platis felne i od chega su. Najvise para od na strugare tako da je bolje naci felne sa sto manje posla na njima. Na mojima je bilo poprilicno posla jer sem zadnje osovine nista nije bilo ni slicno.  Ne znam sta da radim sto se tice krljanja po blatu. Ako bog da doce neka cvaja pa tetka nece morati da se kalja.
Charape su u louisu 25e.
http://www.louis.de/_404b40e73483beab110bb4fc206d8f71e4/index.php?topic=artnr&artnr=10045818

Gavrolini

 [djavo]

[attachment deleted by admin]

rboban

Ride It Like You Stole It


farbach

rbobane priznaj da si kupio felne. Sumanjam na tebe, kaze da su u Obrenoivac otisle.

YOman

Citat: farbach poslato 19 Februar, 2011, 22:49
rbobane priznaj da si kupio felne. Sumanjam na tebe, kaze da su u Obrenoivac otisle.
Marko, cuo sam da si danas u jednom periodu dana imao temperaturu...jel sad bolje?  [ljutko]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

farbach

bolje je, samo mi jos usi gore.

Gavrolini

Citat: farbach poslato 19 Februar, 2011, 23:35
bolje je, samo mi jos usi gore.
hoce temperatura od preterane upotrebe kvasa :)

farbach

ma kakav kvas. Excelove sm felne sa wave braking diskovima i 80% dobrim gumama za 200 evara. Pobegle za 10min.

Gavrolini

video sam sve....napisao sam "TAMO" da bi bilo lepo da onaj ko je kupio felne casti ceo forum pivom,jer je to definitivno kupovina godine.

UFF

izgled sexy u acerbis carapicama :) samo joj podvezice i halteri fale

rboban

Nisam ja, jos zalim sto sam moje prodao za 350..... :(
Ride It Like You Stole It

Gavrolini

ko god da je uzeo ,bio je mnogo brz

farbach