Glavni meni

otpao tocak sa kola !!!

Započeo SSZGO, 20 Decembar, 2015, 09:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

http://planetsoarer.com/offset/studs.htm


moguce je da centralna rupa sa glavcine i felne nisu jednake, treba staviti neki prsten, a njega svakako nije bilo...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Citat: SSZGO poslato 20 Decembar, 2015, 12:39

mozda je malo driftovanja po pesku dovelo do labavljenja ili pucanja srafova, nemam pojma....

sve u svemu 500 jurica kroz prozor , i to samo da se auto kako tako osposobi, srecom izgleda ogibljenje je ok, nema stete sem izgrebane jedne felne...
Previ¹e si gledao Top Gear... :P

Nego kako doðe na 500e...??? Ako nema ¹tete na kolima, znaèi ¹lep i par ¹rafova 500e... :o

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 23 Decembar, 2015, 12:04
Citat: SSZGO poslato 20 Decembar, 2015, 12:39

mozda je malo driftovanja po pesku dovelo do labavljenja ili pucanja srafova, nemam pojma....

sve u svemu 500 jurica kroz prozor , i to samo da se auto kako tako osposobi, srecom izgleda ogibljenje je ok, nema stete sem izgrebane jedne felne...
Previ¹e si gledao Top Gear... :P

Nego kako doðe na 500e...??? Ako nema ¹tete na kolima, znaèi ¹lep i par ¹rafova 500e... :o

Verovatno i majstori zaraðuju kao kolega s foruma.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

SSZGO

Citat: Laziæ poslato 23 Decembar, 2015, 12:04
Citat: SSZGO poslato 20 Decembar, 2015, 12:39

mozda je malo driftovanja po pesku dovelo do labavljenja ili pucanja srafova, nemam pojma....

sve u svemu 500 jurica kroz prozor , i to samo da se auto kako tako osposobi, srecom izgleda ogibljenje je ok, nema stete sem izgrebane jedne felne...
Previ¹e si gledao Top Gear... :P

Nego kako doðe na 500e...??? Ako nema ¹tete na kolima, znaèi ¹lep i par ¹rafova 500e... :o

upravo tako, izvadili su stare srafove polomljene i prosli navojnicom, i eto 500e


mogao sam da prodjem jeftinije ali kada vide nekoga na putu ko ne moze da se pomera, onda ga deru


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sremac

#27
ako su felne 5x112 ne bi trebao adapter, proveri da li je dobar promer rupa na felnama tj da li odgovaraju za tvoj auto

edit : sad videh u temi da si menjao tockove, proveri ti da li se gadja centralna rupa i raspon srafova, po meni sva je prilaka da tu nesto ne valja, da ima negde ,,lufta,,  i da su se vremenom kidali sraf po sraf
budala na leru, mudonja u kontra smeru

PECA BMW

Citat: SSZGO poslato 23 Decembar, 2015, 11:43
http://planetsoarer.com/offset/studs.htm


moguce je da centralna rupa sa glavcine i felne nisu jednake, treba staviti neki prsten, a njega svakako nije bilo...



Bas tako . ta izbocina na glavcini i rupa na felni nosi sav teret i opterecenje , kad je to kako treba i na dva srafa moz da tera ...obicno i kad poskidas srafove tesko je skinutiu felnu jer tvrdo naleze tu ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

SSZGO

proverio sam, sve rupe se gadjaju kao i centralna rupa

bice da je zamor materijala , mozda se olabavili neki srafovi, ko zna...

a i nosac centralni na zadnjim tockovima je jako mali, mozda 0.8 cm, dok je na prednjim 5 cm...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Darko

kad citam ovu temu imam utisak kao da pricamo o golfu 2 iz 89 god a ne o mecki jebem li ga koliko skupoj

sremac

Citat: Darko poslato 24 Decembar, 2015, 15:15
kad citam ovu temu imam utisak kao da pricamo o golfu 2 iz 89 god a ne o mecki jebem li ga koliko skupoj

pa ¹ta nije spejs ¹tal, niti se radi o nekom elektronskom delu, najprostiji mehanièki deo koji ima svaki auto
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Hohštapler

...a da nisi nekom guzio ¾enu/sestru?  [zvizdi]

Kontam da tamo ne mogu da te "pozovu u lov"  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Gvozden

Biæe da ste drkali oko felni i menjali ih, pa konus sa ¹rafova nije pasovao, seo. Tada se sami ¹rafovi od¹rafe...
Al ok, cela glava i nije neka ¹teta na autu, sledeæi put pazi na te detalje.


tamburski

mozda ih vulkanizer nije dotegao kako treba a kad su labavi pucaju ko staklo nece na ladi ali na kamionu i opakoj mecki ne stignu da se odviju nego popucaju

SSZGO

bio u osiguranju , predao racune sa popravke i slep sluzbe, mislim da ce mi refundirati 80% tj 400 od 500e, videcemo...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

pittatore

Bice da ga je prethodni vlasnik malo arcio a?
! No longer available

SSZGO

ovo lici na irak po ovim crvenim tablicama

svi teraju honde one se ne kvare
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

eclipse4

pa brate i ovde se vozi ferari pa ga ne prave u srbiji.....uvoz..... u stvari imamo i mi pogon za ferarije,porsee itd......Sabac (dovoljno je da pozelis)  ;)