Glavni meni

Sve na prodaju :) laguna + k2 za jedan skuplji auto ili nesto drugo

Započeo Gavrolini, 17 Decembar, 2015, 09:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac




Lazic


dzimika


Gavrolini

Jos samo penziju da pocnem da dobijam. Focus sam uzeo. Inace hteo sam mondeo ali kad sam saznao svi dizel i benz imaju plivajuci zamajac odmah sam odustao

Lazic

Zamalo kupih tddi fokusa karavana 2007-me, zajebao me direktor... ;D Iz dana¹nje perspektive, nije mi ¾ao, kupio sam tada Honduuuuuu... 6 godina kvarova bez, a kad preðe 6.000 obrtaja zvuk kao da je na dva toèka... ;D

bigbad86

Citat: Gavrolini poslato 26 Decembar, 2015, 22:59
Jos samo penziju da pocnem da dobijam. Focus sam uzeo. Inace hteo sam mondeo ali kad sam saznao svi dizel i benz imaju plivajuci zamajac odmah sam odustao

Sta ce benzincu plivajuci zamajac?

dzimika

Sva novija kola imaju plivajuci, ne znam samo.ko ga izmisli

bigbad86

Izmislili ga da bi ljudi morali da idu na skupe servise kod ovlascenih dilera... Nije to nista novo, rekao mi je mehanicar da je to neko tehnicko resenje za velike kamione jos iz 60-ih godina. Sad kao vratili to u modu, jebo ih ja...

srbac


srbac

Jaki motori a malecka kvacila. da nije plivajuceg lamele bi trajale 30, 40 000 .Ovago gura 150 000

Lazic

I mo¾e¹ da pusti¹ kvaèilo odjednom, nema ¹anse da se ugasi... ;D

bigbad86

Citat: srbac poslato 27 Decembar, 2015, 15:45
I hidro druk lager   100e, samo daj pare !!!
Meni na Argenti pre jedno 5 godina poceo da vrklja  taj drug lager al mislim da nije taj hidro, tj ne znam. Ja reko caletu on reko da ce da potrazi deo pa da zamenimo. Nismo taj deo nasli pa smo tako vozili 50 000km ili 5 godina, na kraju smo ga i tako prodali u delove.

ljupche92

Citat: bigbad86 poslato 27 Decembar, 2015, 23:07
Citat: srbac poslato 27 Decembar, 2015, 15:45
I hidro druk lager   100e, samo daj pare !!!
Meni na Argenti pre jedno 5 godina poceo da vrklja  taj drug lager al mislim da nije taj hidro, tj ne znam. Ja reko caletu on reko da ce da potrazi deo pa da zamenimo. Nismo taj deo nasli pa smo tako vozili 50 000km ili 5 godina, na kraju smo ga i tako prodali u delove.
Calu na Vectri B, dizel....vec 3-4 godine se cuje taj druk lezaj... i jos se vozi :D
[cheers] [cheers] [cheers]

Hurricane

Citat: bigbad86 poslato 22 Decembar, 2015, 01:52
Govno od pumpe, potrosnja sa njihovim gorivom bar 20% veca


..potro¹nja je ok, nego sipaju taman toliko manje i uvek su to radili..

zato gazda vozi 2 ferrarija 599, ili je jedan u pitanju ali ga farba svakih 2 meseca  [neampojma]


izini Gavrolini za off, sa sreæom sa novim vozilom  [cheers]

Gavrolini

Ma focus je radno magare. Nego da osvane prolece da se uda suzuki pa da se uzme nesto za vikend voznje. Mada mi nije jasno kako ni sad neode za ove pare.

Lazic


Gavrolini

Brate gde god da zivim ako prodajes nesto za 500e jeftinije od drugih a u boljem stanju od vecine, regularno ....pa da ga jebem logicno je da odmah proda. Pa za smrdljivog smrada neki traze 1700-1800 eeej za srada koji bi da ne postoji gsxf bio najruzniji motor ikad

Hurricane

..pa kada jbga nije kostinoj omiljenoj kolor ¹emi..  ;D

taj smrad od 1700-1800 sigurno jeste, esam u pravu?