Glavni meni

Sve na prodaju :) laguna + k2 za jedan skuplji auto ili nesto drugo

Započeo Gavrolini, 17 Decembar, 2015, 09:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ninja66

Citat: Gavrolini poslato 18 Decembar, 2015, 00:14
Citat: dzimika poslato 18 Decembar, 2015, 00:12
nemoj bre da prodajes lagunu, neces naci nista bolje za porodicni auto za te pa cak i za malo vise para
Nesto mi zapao mondeo tddi za oko. Imam loziku po 80din/l
Tddi je dobar. Nego kako lozak po 80 ?

Gavrolini

Nemam pojma donosi lik iz bosne sebi pa bi bilo i za mene. Ja cuo da je 90 on mi kaze 80

ninja66

Pomislio sam da nije Sabac uvoznik nafte  od ISIL-a,direktno iz Sirije. :)

Lazic



Lazic


beli-nsr

1.20KM lozak u bosni...bio danas sa drugarom...to je nekih 75din...

Gavrolini


dzimika


bigbad86

Citat: beli-nsr poslato 19 Decembar, 2015, 18:59
1.20KM lozak u bosni...bio danas sa drugarom...to je nekih 75din...
Covek kamionom udje u bosnu, sipa lozak u rezervoar od 800 litara, proda 700 pa opet u bosnu i tako u krug. Znam da neki koji zive na granici sa makedonijom dizel u kombije sipaju tamo.

beli-nsr

A znaju da drkaju i za to, pogotovo slepere koji idu bez prikolice, bas smo pricali dok smo cekali prelaz...ja do bosne imam 40km...ali me jebe mala boca ( 30L ) ...inace tamo plin 40, lozak 75, e. dizel i benzin 100din...jos na nekim pumpama ima popust ako sipas 100L dobijes 5 feninga po litri jeftinije...sledeci auto kupujem dizel, samo moram naci nesto u sta moze lozak :D ovo sa el. diznama mi nikako ne odgovara :D i da sipam euro dizel tamo, opet se isplati nego ove nase derikoze...

bigbad86

Samo kupi neki klasican turbak starije generacije  ili obican D ako to volis i prepravi rezervoar da zahvata kolko moze.

Bori¹a

cale vozi audi a6 1.9tdi i samo lozak ide... ma ni da stucne

srbac

Pa sada je i lo¾ak euro lo¾ak, tako da Gavro slobodno ga sipaj u lagunu !!

Gavrolini

Da da da sipam u lagunu i pozdravim se sa diznama. Hvala ali ne

srbac

Ovo sada sto ima na pumpama je eurolozak , nije onaj lozak od pre koji je bio pun sumpora. Imam drugara u Rumi koji taksira sa Vektrom 2005 godiste, i nije menjao dizne !!

bigbad86


Lazic

Citat: Gavrolini poslato 19 Decembar, 2015, 19:00
Eto....nego hoce neko ovaj suzuki bre?
Jebiga da si ga na vreme ofarbao u fabrièku plavo belu kombinaciju, kupio bi ga Kostiæ, jesi video kakav mu je lep onaj nov, sav je bebi plav i mleèno beo... Ru¾o moja bela, za¹to si crvena, za¹to nisi plava, k'o zelena trava... :o [facepalm] ;D


dzimika

Citat: Gavrolini poslato 20 Decembar, 2015, 01:21
Da da da sipam u lagunu i pozdravim se sa diznama. Hvala ali ne

Mislis da je ovo na nasim pumpama kvalitetnije od lozaka u bosni?

Koliko sam razumeo euroloz ulje je eurodizel samo druge boje koja ostavlja trag u rezervoaru jer je zabranjeno u EU da se vozi na njega jer je niza akciza na njemu