Glavni meni

Anker za prikolicu

Započeo banevuk, 12 Decembar, 2015, 19:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

banevuk

Ubih se tra¾eæi ovakve ankere ili slièno na jedan ¹raf po¹to imam veæ po jednu rupu na svakom èo¹ku prikolice ako neko ima ili ima info gde ima .   [neampojma] [neampojma]


banevuk

Stvar re¹ena, jo¹ jednom hvala drugaru  [cheers] [cheers]


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: banevuk poslato 13 Decembar, 2015, 16:21
Stvar re¹ena, jo¹ jednom hvala drugaru  [cheers] [cheers]



pa to nisu one sto si trazio...drugacije su.....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Manje vi¹e sliène na preklop.Skinute stranice na prikolici i montiran wheele chok napred





Moram samo da kupim rampe da je koristim fosne mada vr¹e posao ali su kabaste i te¹ke.Uglavnom sam prezadovoljan  ;D ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Sto si skinuo stranice...prosipace ti se soder kad vozis.....
Moj drugar ima jednu aluminijumsku sa sve stranicama i arnjevima i ciradom....obicno vozi motor na trku, a sa trke cesto dodje u rasutom stanju...pa da ne pogubi delove....odmah sam ja rekao da mu je to pametan potez....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Imam odliènu vojnu ceradu za protivu ¹odera i sl. cenim sve moto prikolice su glot.Arnjevi i cerade tod tipa ne dolazi u obzir plus imam jo¹ jedan wheele chock tako da æu moæi cvej kom da stavim ako zatreba.
Nego ¹ta fali onim ankerima, dal' da ih dam na reklamaciju, ne pa¹u za gurtne  [rofl] [rofl] [rofl], mo¾da remeti aerodimiku  [panic] [panic] [panic]

UFF

kako sta fali?
pa nisi ih ofarbao u reflektujucu zutu i zelenu

banevuk

 :wtf: :wtf: Toga se nisam setio, ono po mraku reklektuje gde da turim gurtnu. Èekam instrukcije

*zeka*

Ja sam moj motor naucio da vozim, a vidi ove hondase uvek moraju da imaju prikolicu u pripravnosti   :P

banevuk

Citat: *zeka* poslato 13 Decembar, 2015, 22:27
Ja sam moj motor naucio da vozim, a vidi ove hondase uvek moraju da imaju prikolicu u pripravnosti   :P

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Neka ti bude ali zna¹ i sam da svaki suzuki sanja kad poraste biæe HONDA   [cheers] [cheers] [cheers]

banevuk

Update: Uva¾ena primedba od starog motherfucker-a Rev-a mislim da su ove najsliènije.Èekam odobrenje za monta¾u i eventualnu sugestiju.
@UFF: Preporuka za nekog kvalifikovanog fabrara sa sertifikatom za ova¹èeno nano¹enje FLUO boje (eco friendly) u skladu sa podglavljem 35



UFF

ma u prvoj farbari da ti umese

Andjelo

Citat: banevuk poslato 13 Decembar, 2015, 16:21
Stvar re¹ena, jo¹ jednom hvala drugaru  [cheers] [cheers]


dal  si ti pito ,kolikoje nosivost  jednog  ankera  tj. koliki pritisak moze da izdrzi

banevuk

Za to za ¹ta mi treba a to je transport sasvim dovoljno