Glavni meni

broj obrtaja na leru

Započeo sale1977v, 09 Decembar, 2015, 13:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

zavisi od motora do motora
neki nepravilno rade na leru sa protocnim topom

Glava Dole

A jos ako ga neka druga muka tek po malo muci tj nije sve bas idealno onda tek dodje do vece promene sa otvorenim auspuhom

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: BOKYBOY poslato 10 Decembar, 2015, 10:02
...ma kakav bre otvoreni auspuh,pa i ja sam ga skoro stavio na svoj motor i promena u radu i oscilacija lera apsolutno-NEMA,ni sa a ni bez DB-a...Castor takodje stavio Mivva na zeku i radi identicno kao i pre...dobro ne bas identicno...sad grrrrrmiiii.... [balavi]
da li znas kako funkcionise exup na tvom motoru....na leru kao da rukom zatvoris 80 postoauspuha, pa se posle otvara postepeno da bi bio otvoren od polovine gasa na gore.....kod nekih motora gde klapna na auspuhu sluzi za skidanje decibela to se ne oseca toliko (suzuki) ali na yamahama koje nemaju exup ventil to se ozbiljno oseca...pogotovu sa EFI motorima...na karburatorima to nema toliko uticaja...kawa je osetljiva takodje...honda pokoja....nedostaje pritiska u auspuhu da spreci prebrz izlazak izduvnih gasova iz grana....u svakom slucaju nije dobro za motor.....bar na leru....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sale1977v

Citam sad ovo od Reva zadnji post i reko da vidim kako kod mene radi exup ventil,skinuo sam auspuh i kad sam ga upalio na leru je bio zatvoren isto oko 80% pa uspomoc cerke koja je davala gas on se polako otvarao a kad smanji gas on se zatvarao znaci funkcionise kako treba?

UFF


sale1977v

Dobro je znaci funcionise kako treba sto znaci daje auspuh u pitanju?!

Glava Dole

Samo moras da ga cistis posle svake druge voznje, ugledaj se na bokija ;D

sale1977v

ma nije problem ciscenje kad se nesto voli onda nije tesko !!nece ni jedna da sedne na prljav motor pa jos ako nosi bele helanke eeeeeeee toje vec .........hihihi

BOKYBOY

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Decembar, 2015, 11:51
Citat: BOKYBOY poslato 10 Decembar, 2015, 10:02
...ma kakav bre otvoreni auspuh,pa i ja sam ga skoro stavio na svoj motor i promena u radu i oscilacija lera apsolutno-NEMA,ni sa a ni bez DB-a...Castor takodje stavio Mivva na zeku i radi identicno kao i pre...dobro ne bas identicno...sad grrrrrmiiii.... [balavi]
da li znas kako funkcionise exup na tvom motoru....

...hvala ti sto si me prosvetlio...koliko sam duzan majstore,da platim...


ЯЭВОЛУТИОН

100 evra.....moze i jagnje.....prosvetljenje kosta...ne kosta 653322354.....vec kosta pare :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Sale pa probaj rukama da zapusus izduv da vidis dal ce da smiri obrtaje?

sale1977v

sutra cu
Citat: bigbad86 poslato 10 Decembar, 2015, 13:54
Sale pa probaj rukama da zapusus izduv da vidis dal ce da smiri obrtaje?
sutra cu sigurno da probam da ga zapusim da vidim dali ce da smiri !